Identyfikator artykułu : 00154145 / Ostatnia modyfikacja : 06.06.2019

Pomoc techniczna dotycząca aplikacji Music Center

Produkty i kategorie związane z tym artykułem

Image

GooglePlayApp Store

 

Music Center jest aplikacją zaprojektowaną przez firmę Sony do zarządzania bezprzewodowymi urządzeniami Audio. Jest niezbędna do skonfigurowania funkcji bezprzewodowego dźwięku stereofonicznego, dźwięku przestrzennego i Multi-room. Aplikacja umożliwia również przeglądanie i odtwarzanie na urządzeniach muzyki z różnych aplikacji, dysków flash USB i innych źródeł audio, za pośrednictwem połączenia Bluetooth lub Wi-Fi.

Ta strona zawiera więcej danych na temat aplikacji, często zadawane pytania i inne informacje.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji Music Center, w tym podstawowe informacje o zastosowaniach i rozwiązywaniu problemów, odwiedź witrynę Music Center.


Aktualizacje oprogramowania układowego


Aby uniknąć problemów podczas konfigurowania i uzyskać najlepsze rezultaty, upewnij się, urządzenia audio są zawsze zaktualizowane do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania układowego i że używasz najnowszej wersji aplikacji Music Center.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zaktualizować urządzenia audio bezpośrednio przez Internet, odwiedź stronę swojego urządzenia w witrynie pomocy technicznej firmy Sony, aby pobrać najnowsze oprogramowanie układowe. Aby uzyskać dostęp do strony danego produktu, najłatwiej jest wpisać nazwę modelu produktu w pasku wyszukiwania na stronie głównej witryny pomocy technicznej firmy Sony.

Nie przegapisz już żadnej aktualizacji.

Pomoc techniczna firmy Sony

Google Play

App Store