Identyfikator artykułu : 00239595 / Ostatnia modyfikacja : 26.01.2023Drukowanie

Ładowanie odtwarzacza Walkman długo trwa lub odtwarzacz nie jest ładowany do końca

  WAŻNE: Ten artykuł dotyczy tylko określonych produktów. Proszę sprawdzić Obowiązujące produkty na górze tego artykułu.

  Problemy z ładowaniem odtwarzacza Walkman

  Jeśli pełne ładowanie odtwarzacza Walkman długo trwa lub odtwarzacz nie jest ładowany do końca, zapoznaj się z poniższymi punktami:

  • Używaj przewodu USB Type-C dostarczonego z odtwarzaczem Walkman. W przypadku użycia innego przewodu ładowanie odtwarzacza Walkman może długo trwać lub odtwarzacz nie będzie ładowany do końca.
   Uwaga: Ładowanie trwa przeciętnie od 4,5 do 5,5 godziny, zależnie od modelu. Dokładniejsze specyfikacje ładowania można znaleźć w Przewodniku pomocniczym do posiadanego modelu.
  • Akumulator odtwarzacza Walkman należy ładować w temperaturze od 5ºC do 35ºC.
   Uwaga: Kiedy wewnątrz odtwarzacza panuje wysoka temperatura, odtwarzacz nie będzie ładowany do końca. Wynika to ze specyfikacji produktu i ma na celu ochronę akumulatora przed przedwczesnym zużyciem. W celu uniknięcia wzrostu temperatury zalecamy ładowanie odtwarzacza w umiarkowanej temperaturze.
  • W temperaturach otoczenia spoza zalecanego zakresu na pasku stanu pojawia się ikona (ikona nieprawidłowej temperatury), a ładowanie zostaje przerwane.
  • Jeśli włączona jest funkcja Ochrona baterii, maksymalny poziom naładowania ulega ograniczeniu, a akumulator nie jest ładowany do końca. Nie świadczy to o uszkodzeniu.