Identyfikator artykułu : 00152854 / Ostatnia modyfikacja : 03.09.2019Drukowanie

Proces aktualizacji telewizora Sony z platformą Android TV i różnice w oprogramowaniu sprzętowym w zależności od kraju i regionu

    Proces aktualizacji telewizora Sony z platformą Android TV

    Konstrukcja telewizora Sony z platformą Android TV nieustannie się zmienia i wprowadzane są do niej wielowarstwowe rozwiązania. Dlatego w tym wyjątkowym i złożonym ekosystemie mogą pojawiać się problemy techniczne. Telewizor z platformą Android TV, jak każde inne urządzenie z systemem operacyjnym (smartfon, tablet, komputer itp.), wymaga stałych aktualizacji niezbędnych do zachowania stabilności jego pracy, funkcjonalności i wygody użytkowania. Nasze aktualizacje oprogramowania sprzętowego mają na celu zmniejszenie liczby występujących błędów oraz wprowadzenie usprawnień.

    Różnice w oprogramowaniu sprzętowym w zależności od kraju i regionu

    Aktualizacja oprogramowania sprzętowego dla telewizora Sony z platformą Android TV udostępniona w Europie różni się od aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla innych regionów (np. USA). Z uwagi na znaczące różnice w przepisach i normach dotyczących nadawania aktualizacje te nie są identyczne. Na przykład dwa pakiety oprogramowania sprzętowego o tym samym numerze nie zawsze będą zawierały te same funkcje lub usługi.

    Zalecamy, aby zawsze instalować w systemie najnowsze aktualizacje z najnowszym  oprogramowaniem sprzetowym i zapoznawać się z informacjami publikowanymi w naszej witrynie pomocy technicznej.