Identyfikator artykułu : 00116942 / Ostatnia modyfikacja : 19.07.2018

Jak zainstalować aplikacje w telewizorze Sony z systemem Android TV?

  Aby dowiedzieć się, jakie aplikacje można zainstalować na telewizorze Sony z platformą Android TV, należy odwiedzić serwis Google Play. Jak odróżnić telewizor z platformą Android TV od telewizora bez tej platformy.

  Aby zainstalować aplikacje, przejdź najpierw do menu Home (Ekranu głównego), naciskając przycisk HOME (Ekran główny) na pilocie.

  Przycisk Ekranu głównego na pilocie

  Następnie przewiń w dół do poziomu aplikacji i wybierz ikonę  sklepu Google Play

  Ikona GooglePlay

  Nastąpi przekierowanie do sklepu Google z aplikacjami: Google Play, gdzie można wyszukać aplikacje, a następnie pobrać je i zainstalować w telewizorze.

  UWAGI:

  • Przedstawione tutaj zrzuty ekranu mają jedynie charakter referencyjny. Rzeczywisty układ i wygląd ekranu może się nieco różnić w zależności od kraju, modelu urządzenia lub oprogramowania układowego.
  • Google Play wyświetla tylko aplikacje obsługiwane przez Twój telewizor, co oznacza, że aplikacje niewidoczne nie są z nim zgodne.
  • Bravia Smart TV są w stanie uruchomić tylko te aplikacje, które są wyraźnie dostępne dla tych modeli za pośrednictwem treści internetowych Sony. Dlatego nie można instalować aplikacji innych firm z innych źródeł (np. Google Play Store) na telewizorach Sony, które nie są telewizorami z systemem Android firmy Sony.
  • Jakie aplikacje dostępne są w telewizorach Sony z platformą Android TV?