Identyfikator artykułu : 00079100 / Ostatnia modyfikacja : 12.07.2018Drukowanie

Przycisk utrzymania ostrości obiektywu SEL70200G nie działa, a w trybie ostrości lub po wciśnięciu przełącznika kompensacji drgań wskazania na wyświetlaczu nie odzwierciedlają działania aparatu. Czy jest to nieprawidłowe działanie?

    Przycisk utrzymania ostrości.

    Przycisk utrzymania ostrości obiektywu SEL70200G aktualnie nie działa z wszystkimi aparatami, a niektóre aparaty mogą wymagać aktualizacji oprogramowania wbudowanego. Sprawdzić, czy na stronie pomocy technicznej produktu dostępna jest aktualizacja oprogramowania wbudowanego.

    W przypadku stosowania obiektywu z korpusem ILCE-7 lub ILCE-7R konieczna jest aktualizacja oprogramowania wbudowanego korpusu do wersji 1.02 lub nowszej.

    Uwaga: w trybie ostrości lub w czasie korzystania z przycisku kompensacji drgań niektóre informacje wyświetlane na aparacie, takie jak długość ogniskowej, wskaźnik kompensacji drgań lub wskaźnik trybu ostrości (AF/MF), mogą wskazywać inne wartości niż ustawienia wybrane przyciskami na obiektywie. Nie jest to objaw nieprawidłowego działania.