Identyfikator artykułu : 00079100 / Ostatnia modyfikacja : 12.07.2018

Przycisk utrzymania ostrości obiektywu SEL70200G nie działa, a w trybie ostrości lub po wciśnięciu przełącznika kompensacji drgań wskazania na wyświetlaczu nie odzwierciedlają działania aparatu. Czy jest to nieprawidłowe działanie?

Produkty i kategorie związane z tym artykułem

Przycisk utrzymania ostrości.

Przycisk utrzymania ostrości obiektywu SEL70200G aktualnie nie działa z wszystkimi aparatami, a niektóre aparaty mogą wymagać aktualizacji oprogramowania wbudowanego. Sprawdzić, czy na stronie pomocy technicznej produktu dostępna jest aktualizacja oprogramowania wbudowanego.

W przypadku stosowania obiektywu z korpusem ILCE-7 lub ILCE-7R konieczna jest aktualizacja oprogramowania wbudowanego korpusu do wersji 1.02 lub nowszej.

Uwaga: w trybie ostrości lub w czasie korzystania z przycisku kompensacji drgań niektóre informacje wyświetlane na aparacie, takie jak długość ogniskowej, wskaźnik kompensacji drgań lub wskaźnik trybu ostrości (AF/MF), mogą wskazywać inne wartości niż ustawienia wybrane przyciskami na obiektywie. Nie jest to objaw nieprawidłowego działania.