Identyfikator artykułu : 00068108 / Ostatnia modyfikacja : 03.02.2022Drukowanie

Czym się różni opcja Automatic Software Download [Automatyczne pobieranie oprogramowania] od Software Update [Aktualizacja oprogramowania]?

  Automatic Software Download [Automatyczne pobieranie oprogramowania]

  W przypadku ustawienia w obszarze Automatic Software Download [Automatyczne pobieranie oprogramowania] wartości ON [Wł.] telewizor automatycznie pobiera nowe oprogramowanie w trybie oczekiwania za pośrednictwem anteny lub połączenia internetowego.

  Po pobraniu nowego oprogramowania i po włączeniu telewizora na ekranie wyświetla się okno dialogowe aktualizacji oprogramowania. Pwybraniu opcjiUpdate Now [Aktualizuj teraz] telewizor przechodzi w tryb oczekiwania i przeprowadza aktualizację oprogramowania.

   

  Aby móc od razu oglądać telewizję, należy wybrać opcję Update Later [Aktualizuj później]. W tym przypadku telewizor przeprowadzi aktualizację oprogramowania, kiedy następny raz przejdzie w tryb oczekiwania. Po następnym włączeniu telewizora na ekranie wyświetli się komunikat „Software is updated” [Oprogramowanie jest aktualne].
   

  Aktualizacja oprogramowania

  Aktualizacja oprogramowania oznacza proces ręcznej aktualizacji telewizora przy użyciu oprogramowania pobranego ze strony pomocy technicznej firmy Sony i zainstalowanego przy użyciu pamięci USB.