To po prostu kolejny aparat, którego szukasz

Gdy tylko poczujesz, że obecne urządzenie Ci nie wystarcza – skorzystaj z aparatu, który choć jest niezwykle mobilny, to gwarantuje zdjęcia o profesjonalnej jakości.

Aparaty do codziennych wyzwań, które zmienią Twoje przyzwyczajenia

Bezlusterkowe aparaty firmy Sony zapewniają zdecydowanie większe możliwości fotografowania niż smartfony. Dorównują zaawansowanym, profesjonalnym aparatom, ale są mniejsze i łatwe w obsłudze. Codzienne ujęcia zmieniają w piękne zdjęcia i filmy, które zachwycają i poruszają.

Spektakularne zdjęcia – wszędzie

Wyjątkowe ujęcia ciężko powtórzyć, zwłaszcza w trudnych warunkach. Aparat bezlusterkowy Sony dzięki większemu przetwornikowi obrazu i jasnym obiektywom lepiej wykorzystuje światło. Szybkie nastawianie ostrości i szerszy zakres dynamiczny zaowocują pięknymi zdjęciami.

Ciemność nie tłumaczy złego zdjęcia

Przyćmione światło, emocje i ta lampa błyskowa smartfonu... Potrzebujesz aparatu, który uwieczni chwile w każdym świetle. Bezlusterkowy aparat Sony ma duży przetwornik i świetny procesor obrazu do robienia zdjęć z małą ilością szumów bez lampy błyskowej.

Zdjęcia, które robią wrażenie

Nasz umysł skupia się na wybranych elementach otaczającego świata. Dzięki dużemu przetwornikowi możesz podczas fotografowania zastosować technikę bokeh i ukazać obiekt w tak atrakcyjny sposób, że trudno go będzie przeoczyć.

Zobacz świat z innej perspektywy

Uchylny monitor pozwala uchwycić świat z innej perspektywy. Rezygnując z wizjera lub ekranu smartfona, możesz zobaczyć więcej, zrobić więcej i przejąć kontrolę nad fotografiami. Dzięki temu uzyskasz idealne ujęcie już za pierwszym razem.

Sekret tkwi w rozmiarze przetwornika

Przetwornik obrazu jest prawdziwym okiem aparatu. Im jest on większy, tym lepsze są zdjęcia. Przetwornik 10 razy większy niż smartfonowy daje większą liczbę pikseli i czułość w słabym oświetleniu oraz szerszy zakres dynamiczny. Dlatego uzyskujemy ostrzejsze fotografie, powiększenia i odbitki.
[1] Smartfon [2] Przetwornik 1-calowy [3] Format APS-C [4] Format pełnoklatkowy 35 mm

1. Bezlusterkowy aparat firmy Sony (35 mm, pełna klatka): doskonałe odwzorowanie szczegółów dzięki znacznie większemu przetwornikowi / 2. Smartfon: znacznie mniejsza ilość szczegółów

Rozmiar przetwornika i jakość zdjęć w ciemności

Trudno nie zauważyć zalet znacznie większego przetwornika aparatu firmy Sony. Obraz jest mniej zaszumiony, a zdjęcia – bardziej szczegółowe i atrakcyjniejsze, zwłaszcza przy słabym oświetleniu.

Bokeh (selektywne ogniskowanie)

W przeciwieństwie do smartfonów aparaty bezlusterkowe firmy Sony mają większy przetwornik, który umożliwia robienie zdjęć z małą głębią ostrości i uzyskiwanie lepszego efektu bokeh (selektywne wyostrzanie na fotografowanym obiekcie). Ten imponujący efekt przydaje fotografiom głębi i wyrazu, szczególnie w przypadku zbliżeń, co zapewnia profesjonalne rezultaty.

Zdjęcie bezlusterkowego aparatu firmy Sony (35 mm, pełna klatka)
Bezlusterkowy aparat Sony (35 mm, pełna klatka)

Zwróć uwagę, jak bardzo ostry fragment obrazu przyciąga wzrok, gdy jest otoczony rozmytym tłem.

Zdjęcie smartfona
Smartfon

Zdjęcia bez efektu bokeh mogą wydawać się przeciętne, zbyt „techniczne” i mniej interesujące, ponieważ brakuje im emocjonalnego zaangażowania fotografa. 

Szybkie nastawianie i utrzymywanie ostrości na obiekcie

Zwierzęta, dzieci i pojazdy są w ciągłym ruchu. Technologia w bezlusterkowych aparatach Sony nastawia ostrość na obiekty (i utrzymuje ją) przy użyciu wielu punktów ostrości, a potem śledzi je, zachowując gotowość i pozwalając na uchwycenie ujęcia.

Szybkie nastawianie ostrości
Szybkie nastawianie ostrości

Szybkie nastawianie ostrości to duża zaleta tego aparatu. Błyskawicznie wyostrza on poruszający się obiekt i przewiduje jego kolejne ruchy, dzięki czemu możesz utrzymać ostrość i uwiecznić ujęcie w dowolnej chwili.

Precyzyjne śledzenie obejmujące niemal cały kadr

W odróżnieniu od typowych lustrzanek cyfrowych bezlusterkowe aparaty Sony mają punkty ostrości niemal na całym obszarze kadru. Umożliwia to szybkie (AF z detekcją fazy) i precyzyjne (AF z detekcją kontrastu) namierzanie fotografowanego obiektu.

Wyjątkowa funkcja nastawiania ostrości na oko
Wyjątkowa funkcja nastawiania ostrości na oko

Funkcja Eye AF pozwala na uzyskiwanie niesamowitych portretów dzięki precyzyjnemu nastawianiu ostrości na oko fotografowanej osoby. To najpotężniejsze narządzie do wykonywania zachwycających fotografii ślubnych i innych.

Eye AF do fotografowania zwierząt
Eye AF do fotografowania zwierząt

Dzięki funkcji Real-time Eye AF fotografowanie zwierząt zyskało nowy wymiar. Aparat ustawia ostrość na oczy zwierząt i śledzi je, co umożliwia wykonywanie pięknych portretów zwierząt i zdjęć dzikiej przyrody.

Szybkie i łatwe udostępnianie

Być może udostępniasz zdjęcia online za pomocą smartfona – nie ma powodu, by to zmieniać. Dzięki funkcji udostępniania jednym przyciskiem te bezlusterkowe aparaty Sony ułatwiają fotografowanie oraz przesyłanie zdjęć i udostępnianie ich.

Imaging Edge Mobile
Fotografuj zdalnie, przeglądaj, porządkuj i udostępniaj dzięki Imaging Edge Mobile

Darmowa aplikacja Imaging Edge Mobile umożliwia przesyłanie obrazów do smartfona za pomocą parowania NFC lub Wi-Fi. Umożliwia ona także zdalne fotografowanie przy użyciu urządzenia inteligentnego, podgląd i wyzwalanie migawki. 

Łatwe fotografowanie w dowolnym miejscu

Bezlusterkowe aparaty firmy Sony są niewielkie i proste w obsłudze, dzięki czemu szybko stają się rozwiązaniem stosowanym na co dzień. Akumulator, uchylne ekrany i możliwość dostosowania do wymagań użytkownika sprawiają, że urządzenie ułatwia przejście na kolejny poziom zaawansowania wszystkim entuzjastom fotografii.

Zdjęcie aparatu o niewielkich rozmiarach, oferującego wszystkie niezbędne funkcje
Niewielkie rozmiary, wszystkie niezbędne funkcje

Bezlusterkowe aparaty firmy Sony przodują na rynku dzięki idealnemu połączeniu maksymalnej funkcjonalności z lekką, kompaktową konstrukcją.

Zdjęcie zewnętrznego zasilacza USB
Zewnętrzny zasilacz USB

Gdy akumulator aparatu jest bliski rozładowania, można go naładować za pomocą ogólnodostępnych, przenośnych ładowarek USB.

Zdjęcie przedstawiające fotografowanie aparatem trzymanym w różnych pozycjach
Fotografowanie aparatem w różnych pozycjach

Niektóre z oferowanych przez nas modeli aparatów mają bardzo wszechstronny, odchylany ekran LCD, który umożliwia wygodne fotografowanie aparatem trzymanym blisko ziemi lub nad głową, w każdych warunkach oświetleniowych.

Bezlusterkowy aparat Sony dla Ciebie

Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych modeli możesz wybrać aparat najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i pragnień.

Aparat do codziennego użytku

Najlepszy aparat? Ten, który masz pod ręką. Jeden z tych trzech wysokiej jakości, niewielkich i uniwersalnych aparatów może zostać najlepszym towarzyszem Twoich kolejnych wypraw.

Mała konstrukcja, duża wygoda i wielkie możliwości

Te kompaktowe aparaty bezlusterkowe przewyższają pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe – są o połowę lżejsze i zapewniają niezwykłą szczegółowość, czułość i jakość obrazu. Jednocześnie umożliwiają ciche fotografowanie, więc nie zakłóca spokoju dzieci czy osób siedzących przy sąsiednim stoliku w restauracji i nie płoszy dzikich zwierząt.