Wiadomości

© Hardijanto Budyman, Indonezja, zgłoszenie, konkurs otwarty, Kreatywność, Sony World Photography Aw
SWPA 2022
SONY WORLD PHOTOGRAPHY AWARDS 2022 OGŁOSZONO SKŁAD JURY I TERMINY WYSTAW
16 wrz, 2021
World Photography Organisation ogłosiło skład zespołu sędziowskiego konkursu Sony World Photography Awards 2022 oraz daty wystaw.
HT-A5000
Soundbar HT-A5000
Firma Sony zapowiada nowy, 5.1.2 kanałowy soundbar HT-A5000 z systemami Dolby Atmos i DTS:X, wprowadzający nowy wymiar do kina domowego
09 wrz, 2021
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowego, 5.1.2‑kanałowego soundbara HT-A5000 z systemem Dolby Atmos® i renomowanymi, firmowymi technologiami audio Vertical Surround Engine i S-Force PRO Front Surround, zapewniającymi filmowe emocje we własnych czterech ścianach.
Warstwowy czujnik odległości
Warstwowy czujnik odległości
Sony wprowadzi pierwszy na rynku warstwowy czujnik odległości typu SPAD do lidarów samochodowych
06 wrz, 2021
Dzięki większej zdolności do wykrywania i rozpoznawania nowy czujnik przyczyni się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w przyszłych pojazdach.
65X95J
Telewizor X95J
Flagowy telewizor Sony Full Array LED 4K HDR BRAVIA XR X95J w wersji 65″ już dostępny w sklepach
31 sie, 2021
65-calowy telewizor Full Array LED 4K HDR BRAVIA XR X95J już dostępny u wybranych dealerów w Polsce
Sony Logo
PA MEDIA GROUP
FIRMA SONY WYBRANA NA GŁÓWNEGO DOSTAWCĘ APARATÓW I KAMER DLA PA MEDIA GROUP
19 sie, 2021
Sony Europe ogłasza rozpoczęcie współpracy, w wyniku której staje się dostawcą sprzętu fotograficznego i wideo dla fotografów i wideoreporterów PA Media Group (poprzednio Press Association)
Nagrody EISA 2021
Nagrody EISA 2021
Firma Sony zdobywcą siedmiu nagród w konkursie EISA 2021, w tym w prestiżowej kategorii „Aparat roku” za korpus α1
15 sie, 2021
Firma Sony ma zaszczyt poinformować, że jej jakość i innowacje po raz kolejny zyskały uznanie Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association — EISA). W tegorocznej edycji konkursu EISA firma Sony otrzymała łącznie siedem nagród w różnorodnych kategoriach, w tym „Aparat roku” za korpus α1, „Smartfon multimedialny roku” za smartfon Xperia 1 III i „Projektor do kina domowego” za projektor VPL-VW590ES. Pełna lista nagród przyznanych produktom firmy Sony:
ZV-E10
Aparat ZV-E10
Sony wprowadza nowy aparat z wymiennymi obiektywami ZV-E10, przeznaczony dla wideoblogerów i twórców treści wideo
27 lip, 2021
Firma Sony zapowiedziała pierwszy w rodzinie α aparat do wideoblogów z wymiennymi obiektywami: ZV-E10. Zaprojektowano go od podstaw z myślą o vlogerach i nagrywaniu wideoblogów. Nowy model łączy zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu firmy Sony z wszechstronną funkcjonalnością i zestawem cech przeznaczonych dla twórców materiałów wideo.
Soundbar HT-A7000
Soundbar HT-A7000
Sony wprowadza flagowy soundbar HT-A7000 — źródło maksymalnie realistycznego, 7.1.2-kanałowego dźwięku przestrzennego
20 lip, 2021
Firma Sony wprowadza do oferty flagowy soundbar HT-A7000. Nowy model wzmacnia intensywność przeżyć, zapewniając słuchaczom wszechogarniające, absolutnie realistyczne wrażenia.
HT-A9
Zestaw kina domowego HT-A9
Sony wprowadza zestaw kina domowego HT-A9, wyznaczający nową granicę dźwięku przestrzennego
20 lip, 2021
Firma Sony wprowadza do oferty zestaw kina domowego HT-A9, wyznaczający nową granicę dźwięku przestrzennego. Dzięki unikatowej technologii 360 Spatial Sound Mapping model ten zapewnia rodzinie i znajomym wszechogarniające, nieznane dotąd doświadczenie.
Sony Logo
Sony Research Award
Sony ogłasza rozpoczęcie szóstej edycji programu Sony Research Award, rozszerzonej na kolejne kraje europejskie, w tym Polskę
15 lip, 2021
Firma Sony poinformowała, że przyjmuje zgłoszenia do szóstej edycji programu nagród badawczych „Sony Research Awards”. Program zapewnia finansowanie badań nad rozwojowymi i innowacyjnymi technologiami we współpracy z własnymi grupami badawczymi firmy Sony. Zgłoszenia mogą nadsyłać uniwersytety z USA, Kanady, 17 krajów europejskich (w tym 8 nowych)* oraz, od tego roku, także z Indii.
Sony Logo
Adresy centrów prasowych Sony
Nowe adresy europejskich centrów prasowych Sony
14 lip, 2021
17 lipca 2021 r. centrum prasowe Sony Europe, działające dotąd na stronie https://presscentre.sony.pl , zostanie przeniesione pod nowy adres: www.sony.pl/presscentre
Szklany głośnik Sony LSPX-S3
Szklany głośnik Sony LSPX-S3
Nowy szklany głośnik Sony LSPX-S3 — ciepły nastrój i kryształowo czysty dźwięk
12 lip, 2021
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego modelu bezprzewodowego, szklanego głośnika — LSPX-S3. Dzięki jednostce wysokotonowej ze szkła organicznego i trybowi płomienia świecy pozwala on idealnie połączyć dźwięk z oświetleniem i błyskawicznie stworzyć przytulną atmosferę w każdym zakątku domu.
Bezprzewodowy głośnik naramienny SRS-NB10
Głośnik naramienny NB10
Praca z domu w lepszych warunkach — Sony przedstawia bezprzewodowy głośnik naramienny SRS-NB10
06 lip, 2021
Firma Sony zaprezentowała nowy głośnik naramienny SRS-NB10, pomyślany jako ułatwienie dla osób pracujących z domu. Model ten opiera się na ramionach użytkownika, dzięki czemu jest wygodny w użyciu przez cały dzień, zarówno w czasie połączeń konferencyjnych, jak i słuchania muzyki czy chodzenia po domu.
Słuchawki bezprzewodowe WF-1000XM4
Słuchawki WF-1000XM4
Twój dźwięk. Nic więcej. Sony wprowadza nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki WF-1000XM4
08 cze, 2021
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty słuchawek WF-1000XM4 — najnowszego prawdziwie bezprzewodowego modelu z cenionej serii 1000X. Słuchawki WF-1000XM4 wyznaczają nowy poziom wiodącego na rynku systemu redukcji hałasu[2] i jakości dźwięku. Pasują do każdego ucha i dostosowują działanie do sytuacji.
Zrównoważone ekologicznie tworzywo papierowe „Original Blended Material” Sony
Original Blended Material
Sony wprowadza „Original Blended Material” — zrównoważone ekologicznie tworzywo papierowe z bambusa, trzciny cukrowej i makulatury pokonsumenckiej
08 cze, 2021
Firmy Sony Group Corporation i Sony Corporation („Sony”) opracowały przyjazne dla środowiska, zrównoważone ekologicznie tworzywo papierowe „Original Blended Material” produkowane z bambusa, włókien trzciny cukrowej i makulatury pokonsumenckiej o wskazanych miejscach pochodzenia.
Rome PoC_smart tip with IMX500_overlay_detail_hires
Rzym - „inteligentne miasto"
Sony współuczestniczy w realizowanych w Rzymie próbnych projektach „inteligentnego miasta”
27 maj, 2021
Rzym, 27 maja 2021 r. — Firma Sony Europe poinformowała o wykorzystaniu przetworników obrazu IMX500 z funkcją przetwarzania opartego na sztucznej inteligencji jako kluczowych elementów w trzech eksperymentalnych projektach „inteligentnego miasta”, prowadzonych w Rzymie przez firmę Envision. Celem przedsięwzięć jest ograniczenie emisji zanieczyszczeń przez pojazdy i zapobieganie wypadkom na przejściach dla pieszych.
ILCE-1
Camera Remote SDK
Sony rozszerza funkcjonalność pakietu Camera Remote SDK i gamę obsługiwanych modeli
11 maj, 2021
Firma Sony poinformowała o aktualizacji pakietu SDK „Camera Remote” do wersji 1.04. W nowym wydaniu dodano obsługę dwóch nowych aparatów, α1 i RX0 II. Otwiera to wiele nowych możliwości wykorzystania najlepszej na rynku technologii aparatów Sony w aplikacjach spełniających specyficzne potrzeby firmy i usprawniających jej pracę.
Głośniki Samochodowe Sony ES Mobile
Głośniki ES Mobile
Sony zapowiada rodzinę produktów Mobile ES™ zapewniających wyższą jakość dźwięku w samochodzie
06 maj, 2021
Firma Sony zaprezentowała nową rodzinę produktów Mobile ES[1], którą tworzą głośniki samochodowe XS-162ES, XS-160ES, XS-690ES i XS-680ES oraz subwoofer XS-W104ES. Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom technicznym modele te ułatwią wierne odtwarzanie dźwięku w kabinie samochodu i staną się wyznacznikiem nowego poziomu rozrywki.
X90J
Komunikaty prasowe
Sony rozpoczyna przyjmowanie zamówień na telewizory Full Array LED BRAVIA XR X90J - idealne do sportu i gier
21 kwi, 2021
Firma Sony poinformowała, że można już składać zamówienia na telewizory Full Array LED 4K HDR BRAVIA XR X90J, które wkrótce pojawią się w sklepach. Te najnowsze modele Sony BRAVIA XR są wyposażone w nowy procesor Cognitive Processor XR™, który naśladuje działanie ludzkiego wzroku i słuchu przy zastosowaniu zupełnie nowych technik przetwarzania, wykraczających poza tradycyjną sztuczną inteligencję.
SRS-XP700
Komunikaty prasowe
Sony zapowiada trzy bezprzewodowe głośniki o dużej mocy z nowej serii X
21 kwi, 2021
Życie powinno toczyć się na pełnej głośności. A jeśli tak, to trzeba włączyć muzykę, do oporu podkręcić głośność, a potem przetańczyć całą noc przy akompaniamencie czystego, bogatego dźwięku. Głośniki Sony z nowej serii X pozwalają wycisnąć maksimum z każdej chwili i zapewniają niezapomniane przeżycia. LIVE LIFE LOUD.
WH-1000XM4
Komunikaty prasowe
Sony wprowadza słuchawki WH-1000XM4 w limitowanej wersji „Silent White”
20 kwi, 2021
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty słuchawek WH-1000XM4 w nowej, limitowanej wersji „Silent White”. Są one wyposażone w tę samą wiodącą na rynku technologię redukcji hałasu, co inne warianty kolorystyczne tego popularnego modelu. Premiera nowej wersji zbiega się w czasie z 75. rocznicą powstania Sony, przypadającą w maju 2021 r.
SEL14F18GM
Komunikaty prasowe
Sony zapowiada nowy, niewielki obiektyw superszerokokątny FE 14mm F1.8 G Master™
20 kwi, 2021
Sony powiększa ofertę obiektywów z mocowaniem typu E o nowy model FE 14mm F1.8 GM (model SEL14F18GM). Ten niewielki obiektyw superszerokokątny o dużym otworze przysłony pozwala pokazywać świat z nowej perspektywy, zwłaszcza na zdjęciach krajobrazów, architektury, rozgwieżdżonego nieba i wnętrz.
Sony World Photography Awards 2021
Komunikaty prasowe
Ogłoszono zwycięzców konkursu profesjonalnego, otwartego, studenckiego i młodzieżowego SWPA 2021
15 kwi, 2021
World Photography Organisation ogłosiło zwycięzców prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2021. Tytuł Fotografa roku, nagrodę w wysokości 25 000 dolarów i zestaw sprzętu fotograficznego firmy Sony otrzymał znany fotograf-dokumentalista Craig Easton (Wielka Brytania) za serię zdjęć zatytułowaną Bank Top.
Xperia 10 III
Komunikaty prasowe
Nowy smartfon Xperia 10 III - zalety łączności 5G w eleganckim, wydajnym, wodoodpornym telefonie
14 kwi, 2021
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego smartfona Xperia 10 III. Model ten jest pierwszym przedstawicielem popularnej serii Xperia 10 wyposażonym w technologię sieci komórkowych 5G. Ma szereg funkcji rozrywkowych i wydajniejszą baterię[i] — a wszystko w stylowym, niewielkim i lekkim urządzeniu zamkniętym w wodoodpornej obudowie. Xperia 10 III to wyjątkowy smartfon średniej klasy, zaprojektowany z myślą o wydajności, szybkości i poręczności.
Xperia 1 III
Komunikat prasowy
Sony wprowadza nowe smartfony Xperia 1 III i Xperia 5 III wyposażone w pierwszy na świecie teleobiektyw o zmiennej ogniskowej do smartfona połączony z matrycą Dual Pixel* i wyświetlacz OLED 4K HDR odświeżany z częstotliwością 120 Hz
14 kwi, 2021
Firma Sony zapowiedziała dwa nowe modele z flagowych serii smartfonów Xperia 1 i 5: Xperia 1 III i Xperia 5 III. Oba urządzenia mają rozbudowany zestaw cech i funkcji pozwalający użytkownikom produktów Xperia rozwijać swoje pasje. Modele nowej generacji otworzą szereg nowych możliwości przed fotografami, audiofilami, kinomanami, graczami i autorami filmów. Większy potencjał i szybkość przenoszą smartfony Xperia na nowy poziom.
BRAVIA Core
Komunikaty prasowe
BRAVIA CORE — najlepsza filmowa rozrywka w telewizorach Sony BRAVIA XR
06 kwi, 2021
Platforma BRAVIA CORE™ łączy rozrywkę z technologią. Powstała we współpracy z Sony Pictures Entertainment (SPE), by zapewnić nabywcom nowych telewizorów Sony najwyższą jakość oglądanych filmów fabularnych i innych materiałów. Filmy te dostępne są dla użytkowników wszystkich nowych telewizorów BRAVIA XR, między innymi wprowadzonych ostatnio modeli OLED 4K HDR MASTER Series A90J i debiutujących wkrótce Full Array LED 4K HDR X90J.
SEL24F28G_Lens
Komunikaty prasowe
Sony wprowadza trzy nowe, zaawansowane obiektywy pełnoklatkowe typu G
23 mar, 2021
Firma Sony poinformowała o powiększeniu oferty obiektywów z mocowaniem typu E z rodziny G Lens™ o trzy nowe produkty: FE 24mm F2.8 G (SEL24F28G), FE 40mm F2.5 G (SEL40F25G) i FE 50mm F2.5 G (SEL50F25G). Te lekkie, nieduże modele zapewniają wysoką jakość obrazu i piękny efekt bokeh. Doskonale spełnią oczekiwania fotografów i wideofilmowców, dla których ważna jest zarówno jakość obrazu, jak i mobilność.
Sony World Photography Awards 2021
Komunikaty prasowe
Ogłoszono zwycięzców kategorii i zdobywców wyróżnień w konkursie otwartym Sony World Photography Awards 2021
19 mar, 2021
World Photography Organisation ogłosiło zwycięzców kategorii i zdobywców wyróżnień w konkursie otwartym Sony World Photography Awards 2021, w którym nagradzane były najlepsze pojedyncze zdjęcia z 2020 r.
HT-S40R_front-Large
Komunikaty prasowe
Sony wprowadza nowy zestaw HT-S40R dla miłośników mocnego dźwięku przestrzennego
17 mar, 2021
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie zestawu audio HT‑S40R, zapewniającego w domu autentyczny 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny — jak w prawdziwym kinie. Duża moc 600 watów i bezprzewodowe tylne głośniki ożywią ścieżkę dźwiękową do każdego filmu.
SRS_XB13_Black_front-Large
Komunikaty prasowe
Sony zapowiada miniaturowy głośnik z mocnym dźwiękiem EXTRA BASS™ — SRS-XB13
17 mar, 2021
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie bezprzewodowego głośnika SRS-XB13, łączącego małe wymiary z donośnym brzmieniem.
SEL50F12GM_lens
Komunikaty prasowe
Sony wprowadza 60. obiektyw α z mocowaniem typu E: FE 50 mm F1,2 G Master™
16 mar, 2021
Firma Sony zapowiedziała powiększenie oferty pełnoklatkowych obiektywów G Master o model FE 50 mm F1,2 GM (SEL50F12GM). Jego wyróżnikami będą znakomita rozdzielczość, charakterystyczny dla całej serii G Master wspaniały efekt bokeh, najbardziej zaawansowany na rynku autofokus oraz profesjonalny system obsługi i poziom niezawodności — a wszystko to połączone z małymi wymiarami i wagą. Maksymalny otwór przysłony F1,2 daje nadzwyczajne możliwości twórcze, wynikające z niezwykle małej głębi ostrości
ECMLV1_cable
Komunikaty prasowe
Sony Electronics zapowiada mikrofon bezprzewodowy ECM-W2BT i miniaturowy stereofoniczny mikrofon krawatowy ECM-LV1
09 mar, 2021
Firma Sony zapowiedziała dwie nowości w swojej ofercie: zgodny ze stopką Multi Interface, bezprzewodowy mikrofon ECM-W2BT oraz miniaturowy stereofoniczny mikrofon krawatowy ECM-LV1.
Sony World Photography Awards 2021
Komunikaty prasowe
Ogłoszono nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021
25 lut, 2021
World Photography Organisation ogłosiło nazwiska finalistów i zdobywców wyróżnień w konkursie profesjonalnym Sony World Photography Awards 2021. W 14. edycji nagradzane są cykle zdjęć wyróżniających się doskonałością techniczną i świeżym spojrzeniem na problematykę współczesności.
FX3_front
Komunikaty prasowe
Nowa pełnoklatkowa kamera Sony FX3: filmowy wygląd obrazu i jeszcze większa funkcjonalność
23 lut, 2021
Firma Sony oficjalnie zapowiedziała nową kamerę FX3 (model ILME-FX3). Łączy ona najlepszą na rynku cyfrową technologię kinową z zaawansowanymi funkcjami przetwarzania obrazu z aparatów bezlusterkowych Alpha™, nadając obrazowi prawdziwie filmowy wygląd.
ZV-1 camera front view
Komunikaty prasowe
Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania aparatu ZV-1 umożliwia streaming na żywo obrazu i dźwięku w wysokiej jakości
09 lut, 2021
Firma Sony opublikowała nową wersję wewnętrznego oprogramowania aparatu cyfrowego ZV-1. To bezpłatne uaktualnienie umożliwi streaming na żywo obrazu i dźwięku o wysokiej jakości poprzez proste podłączenie aparatu do komputera[i].
Sony World Photography Awards 2021 Shortlist Student & Youth
Komunikaty prasowe
Ogłoszono finalistów konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2021
26 sty, 2021
World Photography Organisation opublikowało listę finalistów konkursów studenckiego i młodzieżowego w tegorocznej edycji Sony World Photography Awards 2021. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim i Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 15 kwietnia na platformach internetowych i platformie wideo World Photography Organisation.
A1_SEL2470GM_front_top_image_WH_02-Large
Komunikaty prasowe
Przełomowy aparat α1 otwiera nową erę profesjonalnej rejestracji obrazu
26 sty, 2021
α1 w niespotykany dotąd sposób łączy rozdzielczość, szybkość i możliwości filmowania, zapewniając użytkownikom profesjonalnym takie funkcje, jak nowo opracowany, pełnoklatkowy przetwornik obrazu o rozdzielczości 50,1 megapiksela, tryb zdjęć seryjnych z szybkością do 30 klatek na sekundę i nagrywanie filmów 8K 30p
SEL35F14GM
Komunikaty prasowe
Sony wprowadza najnowszy model z serii pełnoklatkowych obiektywów G Master™: niezastąpiony FE 35 mm F1.4 GM
13 sty, 2021
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie kolejnego pełnoklatkowego obiektywu z renomowanej serii G Master. Nowy model FE 35 mm F1.4 GM (SEL35F14GM) zapewnia pierwszorzędną jakość obrazu i piękny efekt bokeh, tworząc bogate możliwości twórczej ekspresji. Jego atutem są ponadto bardzo małe wymiary i waga. W połączeniu z korpusami Sony obiektyw ten daje zaawansowane możliwości ustawiania ostrości, będzie więc niezastąpionym narzędziem dla każdego użytkownika systemu E-mount firmy Sony.
sony-logo-black-white
Komunikaty prasowe
Sony na targach CES 2021
11 sty, 2021
Sony Corporation („Sony”) prezentuje na targach CES 2021 swoje najnowsze inicjatywy podejmowane pod hasłem „Redefining Our Future with Tomorrow’s Technologies” (Przyszłość zdefiniowana na nowo dzięki technologiom jutra). Wydarzenie odbywa się w formule cyfrowej w dniach 11–14 stycznia 2021 r. (PST) na platformie https://square.sony.com/
sony-logo-black-white
Komunikaty prasowe
Sony rozpoczyna swój cyfrowy udział w targach CES 2021 — zaproszenie do udziału
08 sty, 2021
Firma Sony, która wkrótce będzie obchodzić 50-lecie uczestnictwa w targach Consumer Electronics Show (CES), przekazała szczegóły dotyczące swojego cyfrowego udziału w edycji 2021, która odbędzie się wyłącznie w formule on-line. W dniach 11–14 stycznia 2021 r. Sony zaprezentuje swoje innowacje jako firma twórczej rozrywki opartej na solidnych fundamentach technologicznych.
SRS-RA5000_Immersive_Audio_Enhancement-Large
Komunikaty prasowe
Nowe głośniki Sony SRS-RA5000 i SRS-RA3000 zmieniają sposób słuchania muzyki w domu
08 sty, 2021
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty dwóch głośników domowych: bezprzewodowego SRS-RA5000 i SRS-RA3000. Oba nowe modele zaprojektowano, by zapewnić maksimum przyjemności ze słuchania w całym domu. Zastosowane w nich unikatowe technologie audio Sony wypełniają pomieszczenie wszechobejmującym dźwiękiem. Głośniki te fantastycznie wpisują się w każde otoczenie. Pozwalają zanurzyć się ulubionej muzyce, tworząc pogodny, kojący nastrój.
XR_Lineup_tv_only
Komunikaty prasowe
Sony Europe zapowiada nowe telewizory LED 8K BRAVIA XR, OLED 4K i LED 4K z nowym procesorem „Cognitive Processor XR”
07 sty, 2021
Sony Europe poinformowało o wprowadzeniu do oferty pierwszych na świecie telewizorów wyposażonych w elementy inteligencji poznawczej[1]. Serię BRAVIA XR będą tworzyły modele LED 8K MASTER Series Z9J, OLED MASTER Series A90J i A80J oraz LED 4K X95J i X90J.
Kamera FX6
Kamera FX6
Sony powiększa ofertę produktów Cinema Line o pełnoklatkową, profesjonalną kamerę FX6
17 lis, 2020
Firma Sony oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie na rynek kamery FX6 (ILME‑FX6V) — najnowszego produktu z serii Cinema Line, dzięki której doświadczenie firmy Sony w dziedzinie przetwarzania obrazu staje się dostępne dla szerokiego kręgu filmowców i twórców treści.
Historia telewizorów Sony
Historia telewizorów Sony
Historia telewizorów Sony, czyli 60 lat i 90 cali później
13 lis, 2020
Na przestrzeni lat firma Sony szła z duchem czasu, proponując kolejne innowacyjne rozwiązania w kategorii telewizorów. Dominujące w modelach Sony minimalistyczne wzornictwo oraz elegancja, idące w parze z technologiami jutra prowadziły firmę przez dekady. Od małych odbiorników tranzystorowych, przez telewizory o wysokiej jakości obrazu oraz monitory profesjonalne do produkcji filmowch, w końcu docierając do rozdzielczości przyszłości w najnowszych modelach 8K i na pewno na tym nie kończąc.
Apple TV w wybranych telewizorach smart
Apple TV
Sony wprowadza aplikację Apple TV w wybranych telewizorach smart
14 paź, 2020
Firma Sony Europe poinformowała, że użytkownicy wybranych modeli telewizorów smart Sony[1] mogą obecnie korzystać z serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV, nowych i popularnych filmów oraz spersonalizowanych, starannie dobranych rekomendacji. Aplikacja Apple TV zadebiutuje dziś w Europie w telewizorach Sony XH90 poprzez aktualizację oprogramowania.
Smartfon Xperia 5 II
Smartfon Xperia 5 II
Nowy smartfon Xperia 5 II: najmniejszy model Xperia z technologią 5G zapewniający lepszą jakość fotografii, gier i rozrywki
17 wrz, 2020
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty smartfona Xperia 5 II: drugiego modelu Sony z technologią 5G, łączącego małe wymiary z dużymi możliwościami i wydajnością.
A7C SEL2860
A7C
Sony wprowadza korpus α7C oraz nowy zmiennoogniskowy obiektyw tworzące razem najmniejszy i najlżejszy na świecie system aparatu pełnoklatkowego
15 wrz, 2020
Firma Sony powiększa swoją imponującą ofertę sprzętu fotograficznego o trzy nowe produkty: pełnoklatkowy korpus α7C (model ILCE-7C), obiektyw zmiennoogniskowy FE 28–60 mm F4–5.6 (model SEL2860) i lampę błyskową HVL-F28RM.
Sony Logo
Sony Cinema Line
Nowa rodzina produktów Sony Cinema Line: wzbogacenie linii kamer dla twórców treści o technologie stosowane w cyfrowej produkcji filmowej
02 wrz, 2020
Firma Sony ogłosiła dziś debiut rodziny Cinema Line: nowej serii kamer dla twórców będącej owocem doświadczenia Sony w takich dziedzinach, jak jakość obrazu, dbałość o szczegóły oraz najnowsze technologie a także zamiłowanie do kina cyfrowego.
 Adapter LA-EA5
Adapter LA-EA5
Sony powiększa ofertę o nowy adapter LA-EA5 do obiektywów z mocowaniem typu A
01 wrz, 2020
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty adaptera LA-EA5, który pozwala w prosty sposób montować pełnoklatkowe obiektywy z mocowaniem typu Ai na zaawansowanych korpusach z mocowaniem typu E.
Modele MHC-V83D i MHC-V73D
Modele MHC-V83D i MHC-V73D
Sony wprowadza nowe zestawy audio o dużej mocy zapewniające maksimum rozrywki
27 sie, 2020
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty dwóch zestawów audio o dużej mocy: MHC-V83D i MHC-V73D. Oba nowe modele mają przenośną konstrukcję i są wyposażone w systemy wielokierunkowego dźwięku i oświetlenia, dzięki czemu zapewniają maksimum rozrywki.
Sony Logo
Imaging Edge™ Webcam
Sony wprowadza nowe, łatwe w użyciu rozwiązanie do transmisji na żywo i rozmów wideo, które w chwili premiery współpracuje z 35 modelami aparatów Sony
20 sie, 2020
Firma Sony poinformowała o wydaniu nowego programu komputerowego o nazwie Imaging Edge™ Webcam. Pozwala on z łatwością i bez żadnych kosztów przekształcić posiadany aparat cyfrowy Sony w wysokiej jakości kamerę internetową podłączaną do komputera przez łącze USB.
ZV-1
EISA 2020
Sony świętuje sukcesy w konkursie EISA 2020 — w tym pierwsze zwycięstwo w kategorii „Aparat do wideoblogów”
15 sie, 2020
Firma Sony poinformowała o przyznaniu jej pięciu nagród w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu EISA. Stowarzyszenie EISA (Expert Imaging and Sound Association) cieszy się międzynarodowym prestiżem, który zawdzięcza specjalistycznej wiedzy o technologiach powszechnego użytku. Wyróżnienie dwóch obiektywów, dwóch korpusów aparatów i flagowego smartfona Xperia 1 II zostało więc przyjęte przez Sony jako prawdziwy zaszczyt.
WH-1000XM4
Słuchawki WH-1000XM4
Najlepsze stało się jeszcze lepsze: Sony zapowiada słuchawki bezprzewodowe WH-1000XM4 z wiodącym systemem redukcji hałasu
06 sie, 2020
Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek słuchawek WH-1000XM4, będących 4. generacją bezprzewodowych słuchawek nausznych z systemem redukcji hałasu z nagradzanej rodziny Sony 1000X. Najnowszy model oferuje nie tylko wszystkie technologie z niezwykle popularnego WH-1000XM3, lecz także dodatkowe, inteligentne cechy i funkcje, które pozwalają regulować i personalizować muzykę, zwiększyć efektywność redukcji hałasu oraz automatycznie sterować przepuszczaniem dźwięków z otoczenia odpowiednio do
Christos Adamopoulos, nowy szef polskiego oddziału Sony Europe B.V.
Szef polskiego oddziału Sony
Zmiana na stanowisku szefa polskiego oddziału Sony Europe B.V.
04 sie, 2020
Pochodzący z Grecji Christos Adamopoulos został ogłoszony nowym szefem polskiego oddziału Sony Europe B.V. Na stanowisku zastąpił Luciana Radulescu, który został awansowany na szefa Sony Europe B.V. w regionie Europy Centralnej i Południowo-Wschodniej (Sony Central and Southeast Europe).
Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje prasowe od Sony e-mailem
Rejestracja powiodła się
Gotowe!
Niepoprawny adres e-mail