Identyfikator artykułu : 00237614 / Ostatnia modyfikacja : 16.01.2023Drukowanie

Xperia Companion

  Aktualizacja i naprawa oprogramowania

  Program Xperia Companion pozwala w prosty sposób instalować aktualizacje oprogramowania, jak również naprawiać oprogramowanie w celu szybkiego rozwiązywania problemów z działaniem.

  Uwaga
  • Funkcji aktualizacji oprogramowania dostępnej w programie Xperia Companion nie można używać ze smartfonami Xperia wprowadzonymi na rynek w maju 2022 r. i później.
  • Kiedy smartfon Xperia wprowadzony na rynek w maju 2022 r. lub później zostanie podłączony do komputera, trzeba wybrać odpowiednie ustawienie przesyłania danych. Po połączeniu smartfona z komputerem przewodem USB odszukaj i stuknij opcje [Ustawienia] > [Połączenie urządzenia] > [USB], a następnie ustaw opcję [Użyj USB do tych działań] na [Przesyłanie plików].
  • W czerwcu 2020 r. zakończymy wsparcie funkcji „iCloud backup”, która służyła do przenoszenia danych z telefonów z systemem iOS na smartfony Xperia wprowadzone na rynek przed 2018 r. Do przenoszenia danych z telefonów z systemem iOS na smartfony Xperia wprowadzone na rynek przed 2018 r. nadal można używać funkcji „iTunes backup”.
  • Program Xperia Companion nie pozwala na przywracanie treści w smartfonach Xperia z roku 2019 i kolejnych. Do wykonywania kopii zapasowych treści i ich przywracania należy używać Dysku Google.

  Program Xperia Companion jest dostępny w wersjach na platformy Windows i Mac OS. Odpowiednie instrukcje instalacji i wymagania systemowe można zobaczyć, klikając poniższe łącza.

  Xperia Companion for Windows

  Xperia Companion for Mac OS