Telewizor 4K HDR Ultra HD Smart Tv

Obraz na ekranie naszego telewizora 4K HDR zawiera cztery razy więcej szczegółów niż nagranie Full HD. Poznaj zalety technologii 4K i kup telewizor 4K HDR.

Odkryj szczegóły z 4K HDR

4K High Dynamic Range

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu, telewizor łączy wyrazistość 4K z jasnością, kolorami i szczegółowością technologii High Dynamic Range (HDR). Wcześniej ukryte obszary są teraz wyraziste i pełne szczegółów.

4K HDR
Wyjdź poza jakość Full HD
Technologia 4K: o wiele więcej niż Full HD

Obraz na telewizorze 4K Sony wygląda po prostu lepiej. Filmy, programy, zdjęcia, materiały ze smartfona — wszystko jest interpolowane do jakości 4K z wykorzystaniem technologii 4K X-Reality™ PRO, X-tended Dynamic Range™ PRO i TRILUMINOS™. Nie koniec na tym: nasze telewizory Ultra HD są również zgodne z przyszłościowym kodekiem HEVC.

Modele zgodne z 4K HDR

Powiedz, co chcesz obejrzeć

Możesz szybciej niż kiedykolwiek znaleźć ulubione treści, używając swojego głosu. Dzięki wyszukiwaniu głosowemu unikasz skomplikowanej nawigacji i męczącego wpisywania – wystarczy zapytać.

Wyszukiwanie głosowe
Pasek zawartości
Odkrywaj wszystko w mgnieniu oka

Przygotuj się na nową generację rozrywki — doskonałą integrację tradycyjnych kanałów telewizyjnych z zawartością internetową w prostym interfejsie użytkownika. Jeden przycisk umożliwia natychmiastowe odkrycie wszystkich elementów systemu.

Stworzony do słuchania

ClearAudio+

Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny i zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka i dialogi stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

ClearAudio+