Najnowsze konkursy

Albert Dros

Konkurs fotografii krajobrazowej α Universe

Sony Europe BV oraz α Universe z przyjemnością ogłaszają rozpoczęcie konkursu fotografii krajobrazowej na Instagramie dla użytkowników aparatów Sony α w następujących krajach: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Szwajcaria, Polska, Norwegia, Austria, Szwecja, Belgia, Dania, Finlandia, Grecja, Rumunia, Estonia, Litwa, Łotwa, Węgry, Bułgaria, Irlandia, Czechy, Słowacja i Turcja.

Najlepsze zdjęcie zostanie wybrane przez zespół ekspertów z dziedziny fotografii, a zwycięzca otrzyma obiektyw Sony G Master.

Weź udział w konkursie, udostępniając swoje zdjęcia na Instagramie. Aby zakwalifikować zdjęcie do konkursu, opublikuj je na Instagramie w okresie od 1 listopada 2019 r. do 15 grudnia 2019 r.

KONKURSY

 Konkurs Sony World Photography Awards 2020

Sony World Photography Awards to jeden z najbardziej cenionych konkursów fotograficznych na świecie.

Konkurs jest otwarty dla każdego. Mogą wziąć w nim udział fotografowie na różnym poziomie zaawansowania — od początkujących autorów zdjęć w wieku 12–19 lat, przez uzdolnionych amatorów i studentów, po uznanych profesjonalistów. Wszyscy znajdą tu odpowiednią kategorię dla siebie, taką jak „Architektura”, „Dokument”, „Krajobraz”, „Portret”, „Sport”, „Fotografia uliczna”, „Przyroda”, „Podróże” czy „Kultura”.