Najnowsze konkursy

2019 Sony World
Photography Awards


Konkurs Sony World Photography Awards to jeden z najbardziej renomowanych i różnorodnych konkursów fotograficznych na świecie. Celem tegorocznej, 12. edycji jest przedstawienie najlepszej fotografii współczesnej z całego świata.

Udział w konkursie jest darmowy i otwarty dla wszystkich fotografów, począwszy od grupy wiekowej 12–19 lat, poprzez amatorskich entuzjastów fotografii i studentów, a kończąc na uznanych profesjonalistach. Można rywalizować w szeregu kategorii, z których każdy znajdzie coś dla siebie, takich jak architektura, dokument, krajobraz, portret, sport, fotografia uliczna, przyroda, podróże, kultura i wiele innych.

Community Photography
Competition - “Time”

Zapraszamy do udziału w naszym comiesięcznym konkursie fotograficznym! Mile widziani są wszyscy amatorzy fotografii — zapraszamy zatem użytkowników smartfonów, aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych. Dzięki Waszym zdjęciom poznajemy świat z Waszej perspektywy. Prześlijcie swoje najlepsze zdjęcia, aby wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać wspaniałą nagrodę.

Dowiedz się więcej
Chris Burkard

© Seth Macey