Dziewczyna w żółtej koszulce, z czołówką na głowie, idąca między drzewami a ścianą skalną Dziewczyna w żółtej koszulce, z czołówką na głowie, idąca między drzewami a ścianą skalną
Montaż dziesięciu obrazów w dwóch rzędach po pięć obrazów przedstawiających łodzie na kanale, osobę z parasolem przechodzącą obok kolorowej ściany, unoszące się w powietrzu stopy osoby na wysokiej huśtawce, żółty tulipan rosnący na polu czerwonych tulipanów, danie mięsne na tacy na stole, mężczyznę i kobietę robiących sobie selfie, czerwoną taksówkę z niewyraźnym krajobrazem miejskim w tle, deskorolkarza wykonującego ewolucje, widok z klifu na surfing na plaży oraz psa o złotej sierści w ogrodzie.

Dołącz do #WowXperia
Pokazuj wspaniałe chwile, używając smartfonu Xperia 

Chcemy, by dzięki kampanii #WowXperia codzienne chwile mogły stawać się wspanialsze.

Pozwól zainspirować się prostymi, kreatywnymi technikami stosowanymi przez naszych twórców #WowXperia i odnajdź magię w ukrytych miejscach, które poznajesz z urządzeniem Xperia.

Aby dołączyć do #WowXperia, utrwalaj zachwycające chwile z codziennego życia smartfonem Xperia i publikuj je na Instagramie, dodając hasztag #WowXperia. Administratorzy oficjalnego profilu Sony Mobile @SonyXperia na Instagramie wybiorą najlepsze ujęcia i opublikują je na naszym kanale i w artykule.

Aby Twoje zdjęcia i filmy mogły być udostępnione przez @SonyXperia:

Przeczytaj i zaakceptuj regulamin kampanii

Zostań obserwatorem profilu @SonyXperia
Opublikuj zdjęcie, dodając hasztag #WowXperia
Dodaj nazwę swojego kraju lub regionu, np. #Polska
Dodaj też nazwę swojego urządzenia Xperia, np. #Xperia1IV

Model smartfonu nie ma znaczenia — ważne, że używasz urządzenia Xperia. Jeśli wybierzemy Twoje zdjęcie lub film, najpierw skontaktujemy się z Tobą za pomocą bezpośredniej wiadomości na Instagramie.

Aby zapoznać się z regulaminem

Kliknij tutaj