Skip to main content (Press Enter)
 

Kontakt dla prasy

Ta sekcja „Kontakt” jest przeznaczona wyłącznie dla mediów. Osoby niebędące przedstawicielami mediów prosimy o odwiedzenie sekcji „Gdzie kupić”, w której znajduje się rozbudowany zestaw kontaktów. Dane kontaktowe lokalnych przedstawicieli PR firmy Sony zawiera także lista zamieszczona poniżej.

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, centrala europejska
Rebecca White
Sony Professional, Head of PR
Rebecca.White@sony.com
Tel. +44 7795490390

Klara Horvathova
Sony Professional, Assistant PR Manager
Klara.Horvathova@Sony.com
Tel. +44 7393763097

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Francja

Emeline Réthoré
Wellcom 
emeline.rethore@wellcom.fr / sony@wellcom.fr
+331 46 34 60 60

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, region DACH

Sebastian Baierschmitt & Lukas Haas
Ketchum Pleon GmbH
sonyprofessional@ketchumpleon.com
Tel. +49 711 21099 426

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Włochy

Stefania Bambini & Massimiliano D’Ostilio  
TT&A Italy
sony@tta.it

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Polska

Małgorzata Błachnio 
Indalo
malgorzata.blachnio@indalo.pl
Telefon komórkowy: (+48) 509 047 721, (+48) 601 349 356

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Hiszpania

Marta Domingo
Ogilvy Public Relations (Spain)
marta.domingo@ogilvy.com
Tel. +34 93 4959447, kom. +34 659935141

Ariadna Oliva
Ogilvy Public Relations (Spain)
ariadna.oliva@ogilvy.com
Tel. +34 93 4955599, kom. +34 683298487 

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, region Nordics

Elin Værnes
Släger
Elin@slaeger.com
Tel. 0047 97 19 78 33

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Wielka Brytania

Clemmy Stopford
Marlin PR
sony@marlinpr.com
Tel.: +44 207 932 5595

Kontakt dla prasy: dział produktów profesjonalnych Sony, Turcja

Bilge Şener
Ogilvy Public Relations Istanbul
bilge.sener@ogilvy.com
Tel. +90 212 339 83 27