Szklany głośnik Sony LSPX-S3

Nowy szklany głośnik Sony LSPX-S3 — ciepły nastrój i kryształowo czysty dźwięk

12 lip, 2021

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowego modelu bezprzewodowego, szklanego głośnika — LSPX-S3. Dzięki jednostce wysokotonowej ze szkła organicznego i trybowi płomienia świecy pozwala on idealnie połączyć dźwięk z oświetleniem i błyskawicznie stworzyć przytulną atmosferę w każdym zakątku domu.

Kryształowo czysty dźwięk

Minimalistyczny, elegancki głośnik przenośny LSPX-S3 jest pomyślany jako źródło dźwięku o wyjątkowej jakości. Zastosowano w nim technologię Advanced Vertical Drive z trzema siłownikami połączonymi ze szkłem organicznym. Wprawiają one szkło w wibrację, zmieniając je w jednostkę wysokotonową, emitującą dźwięk we wszystkie strony.

Wykonana ze szkła organicznego jednostka wysokotonowa w głośniku LSPX-S3 mocno i czysto odtwarza tony wysokie. Rozprzestrzeniający się we wszystkich kierunkach dźwięk wypełnia każdy zakątek pomieszczenia, tworząc przytulną atmosferę.

Elementami głośnika LSPX-S3 są także 46-milimetrowy przetwornik średniotonowy, który zapewnia zrównoważony środek pasma, oraz membrana bierna wzmacniająca niskie dźwięki. Aby dodać więcej basu, można włączyć tryb „Bass Boost” w aplikacji Sony | Music Center. Głośnik LSPX-S3 współpracuje z urządzeniami z łączem Bluetooth®, a dzięki technologii LDAC zapewnia wysoką jakość przesyłanego dźwięku.

Dwa szklane głośniki można połączyć w parę stereo, w której każde z urządzeń pozwala odtwarzać lewy lub prawy kanał dźwięku.

W harmonii z każdym wnętrzem

Elegancka stylistyka głośnika harmonizuje z domowym wnętrzem zarówno o poranku, jak i wieczorem, gdy urządzenie napełnia salon łagodnym światłem. Podstawa ma kolor mineralnego srebra i satynowane wykończenie, a jej spód jest wykonany z tkaniny. Subtelny wygląd, gładka powierzchnia i metalowe wykończenie o wysokiej jakości to gwarancja, że głośnik LSPX-S3 będzie pasował do każdego pokoju.

Rozjaśnić noc

Aby wprowadzić w domowym wnętrzu jeszcze milszą atmosferę, można włączyć tryb płomienia świecy. Głośnik emituje wtedy łagodne światło imitujące płomień świecy — jasne do ogólnego użytku lub delikatne na wieczorny relaks. Można nawet zsynchronizować pulsowanie światła z rytmem muzyki. Użytkownik głośnika LSPX-S3 ma do wyboru cztery tryby świecenia i 32 poziomy jasności. Aby dostosować jasność do nastroju i sytuacji, wystarczy przesunąć palcem po czujniku dotykowym.

Szklany głośnikbędzie wymarzonym towarzyszem wieczoru, pozwalającym odprężyć się przy muzyce i stonowanym świetle. Jest nawet wyposażony w wyłącznik czasowy, pozwalający usnąć przy ulubionej muzyce. Wbudowany mikrofon umożliwia natomiast prowadzenie rozmów telefonicznych z dowolnego miejsca w mieszkaniu, dzięki czemu praca z domu staje się przyjemniejsza.

Głośnik LSPX-S3 jest mały i kompaktowy. Ma akumulator na 8 godzin odtwarzania i funkcję ładowania przez port USB Type-C®. Można zabrać go ze sobą, by wnieść w nowe miejsce światło, muzykę i nastrój.

Ekologiczny projekt

Projektanci głośnika zatroszczyli się nie tylko o styl, lecz i środowisko naturalne — opakowanie urządzenia zawiera niespełna 10 procent plastiku. Pokazuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.

Produkt nie jest przeznaczony do oświetlania domowych pomieszczeń.

Głośnik LSPX-S3 trafi do sprzedaży w sierpniu 2021 r.

Dane techniczne produktu znajdują się pod adresem: https://www.sony.pl/electronics/glosniki-bezprzewodowe/lspx-s3

Więcej wiadomości z firmy Sony można znaleźć pod adresem http://presscentre.sony.eu/

[1] Poziom głośności ustawiony na 41, wyłączona funkcja Bass Boost, tryb oświetlenia na poziomie 16

O Sony Corporation

Sony Corporation jest podmiotem odpowiedzialnym w Sony Group za dział Electronics Products & Solutions (EP&S). Realizując wizję „dalszego zapewniania Kando i Anshin ludziom i społeczeństwu na całym świecie poprzez technologię i poszukiwanie nowych wyzwań”, Sony będzie opracowywać produkty i usługi z takich segmentów jak rozrywka i dźwięk w domu, obraz cyfrowy i telefonia komórkowa. Więcej informacji: http://www.sony.net/

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje prasowe od Sony e-mailem
Rejestracja powiodła się
Gotowe!
Niepoprawny adres e-mail