Zewnętrzny, kieszonkowy dysk twardy: obrazy
Zewnętrzny, kieszonkowy dysk twardy: obrazy
Zewnętrzny, kieszonkowy dysk twardy: obrazy
Zewnętrzny, kieszonkowy dysk twardy: obrazy

Cechy

Szybsze przesyłanie danych dzięki programowi Data Transfer Accelerator

Instalując na komputerze bezpłatny program Data Transfer Accelerator*, możesz przyspieszyć przesyłanie danych. Prędkość transmisji przez łącze USB 2.0 wzrasta dwukrotnie, a przez łącze USB 3.0 — nawet trzy razy. Zapis danych do komputera przez USB 3.0 może się odbywać w tempie do 5 GB/s, czyli ponad 10 razy prędzej niż przez USB 2.0. *Data Transfer Accelaretor nie jest obsługiwany w systemie Windows 10.

Pobierz Data Transfer Accelerator

Inteligentne zarządzanie plikami w programie Backup Manager 2

Backup Manager 2 to program, który okresowo wykonuje automatyczne kopie zapasowe danych z komputera. Użytkownik może wybrać foldery, z których chce kopiować dane. Kopie mają charakter przyrostowy: umieszczane są w nich tylko te pliki, które uległy zmianie po wykonaniu poprzedniej kopii. Co więcej, nawet jeśli zewnętrzny dysk twardy nie jest podłączony, program Backup Manager 2 może utworzyć tymczasową kopię zapasową danych z komputera w usłudze w chmurze, takiej jak Dropbox. *Uwaga: program działa tylko w systemie operacyjnym Windows.

Pobierz Backup Manager 2

Program FAT32 Formatter zapewniający współpracę dysku z różnymi produktami

Możliwość podłączenia do starszych komputerów, konsol PlayStaion®3 i kamer Handycam®. Dostarczany z dyskiem program FAT32 Formatter zapewnia współpracę z produktami, które nie obsługują systemu plików NTFS. Program eliminuje także skomplikowane konfigurowanie: dysk jest gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu. *Uwaga: proces ten powoduje usunięcie z dysku wszystkich danych, w tym oprogramowania. Z tego względu zaleca się wykonanie kopii zapasowej.

Pobierz FAT32 Formatter

Program Password Protection Manager: pełnia bezpieczeństwa

Bezpłatny program Password Protection Manager zapewnia spokój ducha. Po aktywacji należy wprowadzać hasło za każdym razem, gdy dysk jest podłączany do komputera. Można zabezpieczyć hasłem tylko niektóre partycje, pozostawiając inne „otwarte” w celu zapewnienia elastyczności użytkowania. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi szyfrowanie 256-bitowym kodem AES.

Pobierz Password Protection Manager

Dane techniczne
  • Lekka i niezwykle smukła konstrukcja o grubości 12 mm

  • Łącze USB 3.0 umożliwiające transmisję danych z prędkością do 5 Gb/s

  • Znaczna pojemność: 1 TB

  • Backup Manager 2 oraz inne programy do pobrania

  • Zgodność z Windows i komputerami Mac

Pojemność
1 TB
Rozmiar dysku
2,5 cala
Szybkość transmisji danych
Maks. 5 Gb/s (USB 3.0); Maks. 480 Mb/s (USB 2.0)
Współpracujące urządzenia
Komputery PC z Windows Mac®
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy