Zewnętrzny dysk SSD z USB typu C™: obrazy
Zewnętrzny dysk SSD z USB typu C™: obrazy

Cechy

Tak mały, że możesz mieć go przy sobie w każdej sytuacji

Ten stylowy zewnętrzny dysk SSD (Solid State Drive) o dużej pojemności jest mniejszy niż karta kredytowa (A) i waży zaledwie 50 g. Wystarczy schować go do kieszeni lub torby, aby przez cały czas mieć przy sobie 960 GB pamięci masowej.

Nieregularna powierzchnia nadaje całości świetny wygląd

Wykończenie ze szczotkowanego aluminium chroni przed odciskami palców, a nieregularna powierzchnia nadaje całości unikalny charakter. Nieregularna powierzchnia umożliwia stabilne trzymanie urządzenia w ręku, a także ułatwia znalezienie go w torbie. Dzięki innym przemyślanym rozwiązaniom, takim jak wyraźnie widoczna dioda dostępu, ten dysk jest równie stylowy co funkcjonalny. 

Szybkie przesyłanie danych przez łącze USB 3.1 Gen 2

Błyskawiczne przesyłanie plików. Ten zewnętrzny dysk SSD jest zgodny ze standardem USB 3.1 Gen 2 (SuperSpeed USB 10 GB/s), dzięki czemu umożliwia niezwykle szybkie przesyłanie danych (odczyt: 540 MB/s, zapis: 520 MB/s). Przenoś pliki bez ograniczeń.

Pojemność 960 GB w kieszonkowym urządzeniu

Napęd ma do 960 GB pojemności: wystarczająco dużo, by zapisać wszystkie ważne zdjęcia, filmy i utwory muzyczne.

Bezpieczne przechowywanie danych dzięki wytrzymałej i niezawodnej konstrukcji

Dyski Solid State wykorzystujące pamięć flash bez ruchomych elementów wewnątrz. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest bardziej odporne na wstrząsy, oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia mechanicznego lub utraty cennych danych. Twoje pliki pozostaną bezpieczne w każdej sytuacji – nawet podczas podróży.

Doskonałe narzędzie dla profesjonalnych fotografów

Dysk SL-E to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów korzystających z aparatów cyfrowych. Duża pojemność oraz szybka łączność z komputerem za pomocą łącza USB 3.1 Gen 2 umożliwiają niezwykle wydajne robienie zdjęć aparatami podłączonymi do komputera, takimi jak nowy Sony A7RIII. Duża prędkość przesyłania danych (odczyt: 540 MB/s, zapis: 520 MB/s) pozwala na szybkie tworzenie kopii zapasowych oraz błyskawiczne sprawdzanie i retuszowanie zdjęć. Przypomina to korzystanie z dysku lokalnego, ale wytrzymała i kompaktowa konstrukcja zapewnia również niespotykaną mobilność.

Możliwość łączenia się z wieloma urządzeniami

Urządzenia z serii SL-E są wyposażone w kompaktowe i odwracane porty USB typu C™, umożliwiające łączenie się z najnowszym sprzętem. Przewody USB typu C ze złączami C i Standard-A zapewniają możliwość łączenia z wieloma urządzeniami, takimi jak najnowsze komputery Mac i Windows, smartfony i tablety z systemem Android (USB typu C) oraz standardowe komputery Mac i Windows (USB Standard-A).

Zobacz tabelę zgodności

Oprogramowanie ENC DataVault lite zapewnia całkowite bezpieczeństwo

Dzięki darmowemu oprogramowaniu ENC DataVault lite nie musisz się o nic martwić. Możesz zabezpieczyć hasłem wybrane partycje za pomocą 256-bitowego szyfru AES, pozostawiając inne „otwarte”, by zapewnić elastyczność użytkowania. Po aktywacji hasła konieczne będzie podawanie go za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do zaszyfrowanych plików. Wieloplatformowa zgodność oznacza, że można ustawić hasło, korzystając z komputera Mac, i otworzyć pliki, korzystając z komputera Windows – i na odwrót.

Pobierz oprogramowanie ENC DataVault lite

Dane techniczne
Ten stylowy i kompaktowy zewnętrzny dysk SSD o dużej pojemności świetnie sprawdza się podczas robienia zdjęć i innych kreatywnych zadań. Interfejs USB typu C / USB 3.1 Gen 2 zapewnia błyskawiczny dostęp i tworzenie kopii zapasowych oraz prędkość zapisu do 540 MB/s podczas pracy z różnymi komputerami i smartfonami. Niezawodna i wytrzymała nieregularna powierzchnia pozwala pewnie trzymać urządzenie i chroni przed odciskami palców.
  • Pojemność do 960GB

  • Kompaktowa konstrukcja: mniejsza niż karta kredytowa, waży zaledwie 50 g.

  • Interfejs USB 3.1 Gen 2 z portem USB typu C port odpowiada za niezwykle szybkie przesyłanie danych (odczyt: 540 MB/s, zapis: 520 MB/s).

  • Stylowa, wytrzymała obudowa z metalu z charakterystycznym wykończeniem

  • Przewody USB typu C ze złączami C i Standard-A w zestawie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku