V82D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V82D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V82D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V82D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy

Cechy

Wypełnij imprezę dźwiękiem 360°

Zapewnij idealną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Dźwięk 360° i donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER sprawią, że imprezowicze będą bawić się przy mocniejszych brzmieniach w każdym miejscu na imprezie.

Ustawione pod kątem jednostki wysoko- i średniotonowe

Moc dźwięku w całym pomieszczeniu podczas imprezy. Ustawione pod kątem jednostki wysoko- i średniotonowe zapewnią szerokie rozproszenie dźwięku.

Cztery głośniki średniotonowe

Cztery średniotonowe głośniki zapewnią czysty wokal, więc możesz nie tylko tańczyć do swoich ulubionych piosenek, ale też śpiewać razem z wokalistą.

Tylna jednostka wysokotonowa

Tylna jednostka wysokotonowa daje pewność, że wszyscy dobrze słyszą potężny i przejrzysty dźwięk – zarówno imprezowicze znajdujący się z tyłu, jak i z przodu urządzenia.

Usłysz muzykę wszędzie dzięki generatorowi dźwięku

Świetną muzykę powinno być wszędzie słychać. Dzięki otwartej obudowie głośnika muzykę słychać wyraźnie pod każdym kątem.

Dzięki funkcji JET BASS BOOSTER możesz poczuć rytm nawet z dużego dystansu

Zwężająca się struktura kanałów bass reflex koncentruje przepływ powietrza w taki sposób, aby można było usłyszeć i poczuć basy nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Efekt LIVE SOUND

Technologia DSP zapewnia festiwalowe wrażenia, zalewając parkiet dźwiękiem o jakości zbliżonej do tej, jaką można spotkać na koncercie na żywo. 

Technologia DSEE: automatyczne przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Stosowanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach stanowiące o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine – system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Oświetlenie imprezowe 360° i oświetlenie głośnika

Czerwone, niebieskie i zielone oświetlenie 360° rozjaśni każdy kąt pomieszczenia (nawet dużego), tworząc prawdziwy klubowy klimat lub festiwalową atmosferę.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Każdy będzie świetnie się bawić – dwa wejścia mikrofonowe pozwalają dwóm osobom naraz śpiewać ulubione hity. Możesz też rozkręcić imprezę na rockowo. Wystarczy podłączyć do głośnika mikrofon i gitarę, albo podłączyć gitarę basową i użyć głośnika jako wzmacniacza, korzystając z efektów typu overdrive.

Obsługa gestami poziomymi i pionowymi

Za pomocą poziomych i pionowych ruchów ręki możesz pomijać utwory, zmieniać efekt z flangera na WAH, zwiększać czułość dźwięku mikrofonu do karaoke, kontrolować wysokość tonów muzyki i mikrofonu oraz podkręcać głośność. Dzięki systemowi obsługi gestami możesz szybko i łatwo dostosować funkcje zestawu MHC-V82D i nie stracisz żadnego momentu imprezy.

Efekty DJ: wyjątkowy charakter każdej piosenki

Rozruszaj gości efektami DJ. Cztery dostępne efekty sprawdzą się na każdej imprezie: Efekt flanger tworzy brzmienie przypominające warkot silników samolotu; Efekt WAH automatycznie przesuwa częstotliwość filtra w górę i w dół; Isolator wyodrębnia określone pasmo częstotliwości; PAN sprawia, że dźwięk przemieszcza się pomiędzy głośnikami. Wybieranie poszczególnych efektów oraz list odtwarzania umożliwia aplikacja Fiestable i system obsługi gestami.

Tryb TAIKO

Wystarczy w takt muzyki uderzać w górny panel, aby akompaniować na perkusji, korzystając z próbek. Do wyboru m.in. rytmy bongo, djembe, surdo oraz japońskiego bębna Taiko. 

Tryb TAIKO Game i tabela wyników

Sprawdź swoje wyczucie rytmu w trybie TAIKO Game i rywalizuj ze znajomymi. Wystarczy uderzać w górny panel w takt muzyki. Przekonajcie się, kto z was osiągnie najlepszy wynik. Jeśli załapiesz się do pierwszej dziesiątki, możesz zapisać swoje imię na tablicy wyników.

Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Używając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić kolory w trybie migania. Po prostu wybierz opcję sterowania głosem w aplikacji Fiestable i wypowiedz komendę.

Lepsze wrażenia dzięki funkcji Party Light aplikacji Fiestable

Naciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego wyświetlacz zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego – będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki. Można dodać dowolną liczbę smartfonów, co przekłada się na wyjątkowe wspólne przeżycia.

Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable pozwala aktywować tryby DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem. 

Wyjście HDMI ułatwia konfigurację

Wyjście HDMI (ARC) pozwala łatwo podłączyć zestaw do telewizora. Moc dźwięku z głośników MHC-V82D podczas oglądania telewizji i filmów DVD nawet na średnim ekranie.

Oglądanie filmów na wbudowanym odtwarzaczu DVD

Wczuj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój salon zmieni się więc w kino z bogatą ofertą wieczorów filmowych.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do głośników. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Wysoka jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji Bluetooth® z użyciem kodeku LDAC™

Łącze bezprzewodowe LDAC™ transmituje około trzy razy więcej danych (z maksymalną prędkością 990 kb/s) niż tradycyjne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth®, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu.

Panel sterowania odporny na zachlapanie zapewnia trwałość

Górna powierzchnia MHC-V82D jest odporna na zachlapanie i łatwa w czyszczeniu. Nie musisz więc przerywać imprezy, nawet jeśli rozlejesz drinka. Przycisk blokady imprezowej dezaktywuje wszystkie inne przyciski na 30 sekund, umożliwiając usunięcie rozlanego płynu.

Łatwy transport, wystarczy przechylić i przesunąć

Aby przemieścić zestaw MHC-V82D, chwyć wygodny uchwyt i przechyl zestaw do tyłu. Stabilne kółka pozwalają zabrać zestaw na imprezę.

Lepsza zabawa dzięki dodatkowym głośnikom

Połącz kilka domowych zestawów muzycznych za pomocą Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Podłącz nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych i zsynchronizuj muzykę oraz oświetlenie.

Połączenie wielu urządzeń pozwala wielu osobom sterować odtwarzaniem muzyki

Ty i Twoi znajomi możecie sparować głośniki MHC-V82D z trzema smartfonami jednocześnie, korzystając z technologii Bluetooth®. Możecie odtwarzać utwory ze wszystkich bibliotek muzycznych, co daje jeszcze większe możliwości.

Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia i możliwość ładowania

Odtwarzaj utwory zapisane na nośniku USB lub przygotuj własne listy odtwarzania dzięki funkcji bezpośredniego zapisu z płyty CD na nośnik USB. Wystarczy, że podłączysz odpowiednie urządzenie do portu PLAY/REC, aby podczas kolejnej imprezy zabrzmiały Twoje ulubiony utwory. Port USB umożliwia ładowanie smartfona podczas słuchania muzyki.

Dane techniczne
Dzięki dźwiękowi 360° i szerokiemu zasięgowi basu możesz organizować imprezy dla większych grup. Śpiewaj i tańczy przy muzyce bez zakłóceń oraz pulsującym oświetleniu imprezowym 360°i światłach głośników. Możesz też pełnić rolę DJ-a, wykorzystując system obsługi gestami lub smartfon.
  • DŹWIĘK przestrzenny 360° i donośne basy

  • Oświetlenie imprezowe 360° i oświetlenie głośnika

  • Obsługa gestami jest wygodna i zapewnia dużo zabawy

  • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable

  • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku