Przejdź do treści
ZESTAWY AUDIO

Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®

MHC-V81D

Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obraz
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy

Cechy

Efekt 360° LIVE SOUND w domu

Niepowtarzalna impreza w domu — przy klubowym dźwięku, który stwarza wyjątkowy klimat. Tylne jednostki wysokotonowe i ustawione pod kątem głośniki sprawiają, że muzyka wypełnia całą przestrzeń do tańca, a każdy doceni moc i głębię dźwięku.

Usłysz muzykę wszędzie dzięki generatorowi dźwięku

Świetną muzykę powinno być wszędzie słychać. Dzięki otwartej obudowie głośnika muzykę słychać wyraźnie pod każdym kątem.

Oświetlenie imprezowe 360°

Różnokolorowe oświetlenie imprezowe o zasięgu 360° rozjaśni każdy kąt pomieszczenia, tworząc prawdziwy klubowy klimat lub festiwalową atmosferę.

Dodaj swój wokal dzięki funkcjom karaoke

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. Wystarczy podłączyć zestaw MHC-V81D do telewizora i włożyć płytę DVD do karaoke. Dwa wejścia mikrofonowe, aranżacje i efekty dźwiękowe gwarantują mnóstwo radości przy wspólnym śpiewaniu. Wbudowana funkcja Karaoke Vocal Fader pozwala wyciszyć wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD — i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

Akompaniuj na perkusji dzięki trybowi TAIKO 

Tryb TAIKO umożliwia akompaniowanie na perkusji podczas odtwarzania składanek. Wystarczy w takt muzyki uderzać w górny panel lub przesuwać po nim palcem, aby akompaniować na perkusji, korzystając z próbek. Do wyboru m.in. rytmy bongo, djembe, surdo oraz japońskiego bębna TAIKO. 

Tryb TAIKO Game 

Sprawdź swoje wyczucie rytmu w trybie TAIKO Game — wystarczy uderzać w górny panel w takt muzyki. Przekonajcie się, kto z imprezowiczów osiągnie najlepszy wynik.

Efekty DJ: wyjątkowy charakter każdej piosenki 

Rozruszaj gości efektami DJ. Cztery dostępne efekty sprawdzą się na każdej imprezie: Efekt flanger tworzy brzmienie przypominające warkot silników samolotu; Efekt WAH automatycznie przesuwa częstotliwość filtra w górę i w dół; Isolator wyodrębnia określone pasmo częstotliwości; PAN sprawia, że dźwięk przemieszcza się pomiędzy głośnikami. Wybieranie poszczególnych efektów oraz list odtwarzania umożliwia aplikacja Fiestable i system obsługi gestami.

Wejście gitarowe umożliwia akompaniowanie na gitarze

Wejście gitarowe umożliwia akompaniowanie na gitarze do ulubionych utworów. Podłącz gitarę, naciśnij przycisk gitary i ciesz się mocą jej brzmienia oraz efektem typu overdrive. Graj solówki lub podłącz mikrofon i śpiewaj.

System obsługi gestami umożliwiający zmienianie ustawień zabawy 

Do rozkręcenia imprezy wystarczy jeden prosty ruch. Ciekawe i intuicyjne sterowanie z pomocą gestów pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami imprezowego dźwięku, w tym efektami DJ, samplerem oraz trybem karaoke. Wykonuj gesty w lewo lub w prawo, aby omijać utwory, albo w górę lub w dół, aby zmieniać głośność. Dopasowywanie imprezy do własnych upodobań nigdy nie było równie przyjemne.

Funkcja Wireless Party Chain korzystająca z technologii Bluetooth® umożliwia rozbudowę zestawu

Połącz kilka domowych zestawów muzycznych za pomocą Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Podłącz nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych za pomocą technologii Bluetooth® i zsynchronizuj muzykę oraz oświetlenie.

Aplikacja Sony | Music Center 

Aplikacja Sony | Music Center dla systemów Android i iOS umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu.

Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się swoją opinią o nowym zestawie muzycznym. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Aplikacja Fiestable

Fiestable to darmowa aplikacja dla systemów iOS i Android, która umożliwia sterowanie kolorem oświetlenia oraz włączanie trybów DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem.

Wyjście HDMI ułatwia konfigurację

Wyjście HDMI (ARC) pozwala łatwo podłączyć zestaw do telewizora. Moc dźwięku z głośników MHC-V81D podczas oglądania telewizji i filmów DVD nawet na średnim ekranie.

Oglądanie filmów na wbudowanym odtwarzaczu DVD

Wczuj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój salon zmieni się więc w kino z bogatą ofertą wieczorów filmowych.

Technologia DSEE: automatyczne przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Stosowanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach stanowiące o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine – system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Tryb „Futbol”

Podczas oglądania wspaniałego meczu poczujesz się jak na stadionie. Wyłącz narrację, aby zwiększyć intensywność wrażeń — usłyszysz doping widzów jak podczas meczu na żywo.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? To nic. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Panel sterowania odporny na zachlapanie zapewnia trwałość

Górna powierzchnia MHC-V81D jest odporna na zachlapanie i kurz oraz łatwa w czyszczeniu. Możesz nie przerywać imprezy przez całą noc, nawet w przypadku rozlania drinka. Przycisk blokady imprezowej dezaktywuje wszystkie inne przyciski na 30 sekund, umożliwiając usunięcie rozlanego płynu.

Połączenie wielu urządzeń pozwala wielu osobom sterować odtwarzaniem muzyki

Ty i Twoi znajomi możecie sparować głośniki MHC-V81D z trzema smartfonami jednocześnie, korzystając z technologii Bluetooth®. Możecie odtwarzać utwory ze wszystkich bibliotek muzycznych, dzięki czemu każdy z Was ma szansę stać się DJ-em.

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH®

Technologia LDAC™ pozwala przesyłać więcej danych, niż standardowa technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth. Zapewnia to wyjątkową jakość dźwięku bliższą dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości.

Łatwy transport, wystarczy przechylić i przesunąć

Aby przemieścić zestaw MHC-V81D, chwyć wygodny uchwyt i przechyl zestaw do tyłu. Stabilne kółka pozwalają zabrać zestaw na imprezę.

Dane techniczne
Wypełnij dom dźwiękiem i klimatem jak podczas występów muzycznych na żywo. Zestaw MHC-V81D jest wyposażony w funkcję 360° LIVE SOUND 360° i oświetlenie imprezowe o zasięgu 360°, które pozwalają uzyskać intensywny klubowy dźwięk. Tryb TAIKO, wejście gitarowe i mikrofonowe umożliwiają akompaniowanie na perkusji i gitarze, a także dodawanie własnego wokalu.
  • Efekt 360° LIVE SOUND

  • Oświetlenie imprezowe 360°

  • Tryby TAIKO i TAIKO Game

  • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI

  • Kółka i uchwyt ułatwiają przenoszenie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku