V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy
V77DW – zestaw audio o dużej mocy: obrazy

Cechy

Przesyłanie dźwięku w transmisji strumieniowej za pośrednictwem Wi-Fi

Funkcja strumieniowej transmisji dźwięku przez połączenie Wi-Fi® umożliwia słuchanie nagrań z urządzeń zgodnych z wbudowanym Chromecastem, a także muzyki z plików przechowywanych na komputerach lub domowych serwerach multimedialnych zgodnych ze standardem DLNA.

Prosty sposób na przesyłanie muzyki do głośników

Wbudowany Chromecast umożliwia przesyłanie strumieniowe ulubionych utworów dostępnych w aplikacjach muzycznych z urządzenia osobistego na głośniki. Aby rozpocząć odtwarzanie, wystarczy użyć przycisku Cast w aplikacji muzycznej, a następnie wybrać głośnik lub zestaw głośników. Źródłem dźwięku może być smartfon lub tablet z systemem Android, iPhone, iPad, komputer Mac®, laptop z systemem Windows lub Chromebook.

Połącz się ze swoją muzyką na Spotify

System MHC-V77DW jest kompatybilny z usługą Spotify Connect. Możesz więc użyć subskrypcji Spotify Premium, aby cieszyć się wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania na imprezie, zapewniając niezapomnianą rozrywkę.

Kółka i uchwyt zapewniają przenośność

System MHC-V77DW został skonstruowany z myślą o łatwym transporcie, więc możesz zabierać ze sobą zachwycający dźwięk, gdziekolwiek się udajesz.

System obsługi gestami umożliwiający zmienianie ustawień zabawy

Do rozkręcenia imprezy wystarczy jeden prosty ruch. Ciekawy i intuicyjny system sterowania gestami daje kontrolę nad wszystkimi funkcjami, w tym podświetleniem, a także efektami DJ i mikrofonowymi. Wykonuj gesty w lewo lub w prawo, aby omijać utwory, albo w górę lub w dół, aby zmieniać głośność. Dopasowywanie imprezy do własnych upodobań nigdy nie było równie przyjemne. 

Pełna swoboda słuchania nagrań w różnych pomieszczeniach dzięki funkcji bezprzewodowej

Jeśli chcesz, żeby w całym domu towarzyszyła Ci muzyka, skorzystaj z funkcji bezprzewodowego odtwarzania w wielu pomieszczeniach, której obsługę umożliwia aplikacja Sony | Music Center (poprzednio SongPal). Pozwala ona łączyć w grupy wybrane głośniki i soundbary Sony. W trybie Group wszystkie głośniki będą odtwarzać tę samą muzykę. W trybie Single można natomiast zdecydować, co ma grać każdy z głośników.

Prosta strumieniowa transmisja dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć strumieniową transmisję nagrań z kolekcji, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do MHC-V77DW. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć technologii Bluetooth®.

Wyższa jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji Bluetooth® z użyciem kodeku LDAC™

LDAC to nowa technologia audio firmy Sony zapewniająca najwyższą jakość bezprzewodowego dźwięku z wykorzystaniem technologii Bluetooth®. Przy nawet 3-krotnym przepływie danych LDAC zapewnia zwiększoną jakość odsłuchu bezprzewodowego każdego rodzaju muzyki.

Wejście HDMI ułatwia konfigurację

Łatwe połączenie z telewizorem umożliwia uzyskanie głębokiego i mocnego dźwięku we wszystkich filmach i utworach muzycznych. Dzięki portowi HDMI do podłączenia wystarczy tylko jeden przewód.

Podświetlane głośniki: imprezy z klimatem

Podświetlenie głośnika pozwala czuć się jak w klubie. Światła przechodzą przez obiektyw i tworzą rozległy wzór ułożony w linie. Do sterowania wyświetlaniem można użyć aplikacji Fiestable lub elementów sterujących na zestawie. Pojawiające się wzory synchronizują się z muzyką, a w domu powstaje klubowa atmosfera.

Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia

Port USB pozwala na słuchanie nagrań z podłączonego urządzenia USB, smartfonu, tabletu lub laptopa. Produkt jest kompatybilny z formatami MP3, AAC, WMA, WAV/AIFF, FLAC, ALAC i DSD, dzięki czemu możesz nie przerywać imprezy i bawić się przy ulubionych listach odtwarzania.

Funkcje Karaoke: śpiewanie z akompaniamentem

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. W tym celu wystarczy podłączyć zestaw MHC-V77DW do telewizora i włożyć płytę DVD do karaoke — albo wykorzystać utwory dostępne na YouTube™, przesyłając je przez Bluetooth®. Dwa wejścia mikrofonowe, aranżacje i efekty dźwiękowe gwarantują mnóstwo radości przy wspólnym śpiewaniu. Wbudowana funkcja Karaoke Vocal Fader pozwala wyciszyć wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD — i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji

Chcesz słuchać swoich ulubionych DJów? Użyj pokrętła radioodbiornika FM i sprawdź, jaka muzyka brzmi w eterze.

Panel sterowania odporny na zachlapanie zapewnia trwałość

Górna powierzchnia MHC-V77DW jest odporna na zachlapanie i kurz oraz łatwa w czyszczeniu. Możesz nie przerywać imprezy przez całą noc, nawet w przypadku rozlania drinka.

Tryb Fiesta odtwarza w dowolnym miejscu dźwięk jak na imprezie

Naciśnij przycisk trybu Fiesta i ciesz się dźwiękiem jak w sali imprezowej w dowolnym otoczeniu, nawet na zewnątrz.

Dane techniczne

Podkręć imprezę z tym zintegrowanym, przenośnym systemem dźwięku. Efekty świetlne synchronizują się z potężnym dźwiękiem, zapewniając doskonałą atmosferę, a wszystkim sterujesz za pomocą smartfonu i aplikacji Sony | Music Center oraz Fiestable. Ponadto możesz uzyskać nielimitowany dostęp do muzyki przy użyciu usługi Spotify Connect i wbudowanego Chromecasta.
  • Ciesz się potężnym dźwiękiem w zajmującej mało miejsca, zintegrowanej konstrukcji

  • Przejmij kontrolę nad oświetleniem i efektami DJ przy użyciu aplikacji Sony | Music Center i Fiestable

  • Zabezpieczony przed zachlapaniem, z wytrzymałym panelem sterowania

  • Przesyłanie strumieniowe muzyki dzięki wbudowanemu Chromecastowi i Spotify Connect

  • Z łatwością przenieś się na imprezę, korzystając z poręcznego uchwytu i kółek

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy