MHC-V72D

Graj dla większego tłumu

Poczuj moc ulubionych utworów dookoła siebie dzięki dźwiękowi 360° i donośnym basom. Daj się porwać dynamicznym światłom pulsującym w rytm muzyki.

Wypełnij imprezę dźwiękiem 360°

Zapewnij idealną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Dźwięk 360° i donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER zapewniają mocniejsze brzmienia w każdym miejscu na imprezie.

Logo LIVE SOUND
Realistyczny dźwięk

Technologia DSP zapewnia festiwalowe wrażenia, nadając muzyce nastroju zbliżonego do tego, którego można doświadczyć na festiwalu i koncercie na żywo.

Logo DSEE
Przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca składowe tracone podczas kompresji plików muzycznych, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Rozświetl całą imprezę

Oświetlenie imprezowe 360° i oświetlenie głośnika wypełnią każdy kąt pomieszczenia czerwonym, niebieskim i zielonym światłem, tworząc atmosferę panującą w klubie lub na festiwalu muzycznym. 

Oświetlenie imprezowe o zasięgu 360° 

Obejrzyj film, aby zobaczyć oświetlenie imprezowe 360° w akcji.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Każdy będzie świetnie się bawić – dwa wejścia mikrofonowe pozwalają dwóm osobom naraz śpiewać ulubione hity. Możesz też rozkręcić imprezę na rockowo. Do jednego z wejść wystarczy podłączyć gitarę i użyć zestawu jako wzmacniacza. Dostępne są trzy tryby – Clean, zapewniający czystość dźwięku, Overdrive zapewniający zniekształcenia dźwięku gitary i Bass, przydatny podczas gry na gitarze basowej.

MHC-V72D z funkcją sterowania gestami
Bądź DJ-em dzięki sterowaniu gestami

Za pomocą poziomych i pionowych ruchów ręki możesz pomijać utwory, zmieniać efekt z flangera na WAH, zwiększać czułość dźwięku mikrofonu do karaoke, kontrolować wysokość tonów muzyki i mikrofonu oraz podkręcać głośność. Dzięki systemowi obsługi gestami możesz szybko i łatwo dostosować funkcje zestawu MHC-V72D i nie stracisz żadnego momentu imprezy.

Wybijaj rytm w trybie Taiko

Dodaj do miksu własny beat w trybie Taiko i sprawdź swoje możliwości podczas pojedynku ze znajomymi w trybie Taiko Game.

Uczestnik imprezy korzystający z funkcji sterowania głosem za pomocą aplikacji Fiestable na swoim smartfonie
Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Używając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić kolory w trybie migania. Po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę – dostępnych jest do 39 komend, w tym odtwarzanie muzyki, oświetlenie i tryb KARAOKE.

Uczestnicy imprezy korzystający z opcji Party Light w aplikacji Fiestable na swoich smartfonach
Funkcja Party Light dostępna w aplikacji Fiestable

Naciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego wyświetlacz zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego – będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki.

Ikona Party King
Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable pozwala aktywować tryby DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem. 

Uczestnik imprezy korzystający z aplikacji Sony | Music Center na swoim smartfonie
Logo Google Play
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu Android
Logo App Store
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu iOS
Fiestable dla systemu Android
Fiestable dla systemu iOS
Filmy i telewizja teraz z większą dozą dramatyzmu

Podłącz urządzenie MHC-V72D do telewizora i oglądaj ulubione filmy, telewizję i wydarzenia sportowe w zupełnie nowy sposób.

Logo HDMI
Wyjście HDMI®

Wyjście HDMI (ARC) pozwala łatwo podłączyć zestaw do telewizora. Moc dźwięku z głośników MHC-V72D podczas oglądania telewizji i filmów DVD nawet na średnim ekranie.

Logo DVD
Wbudowany odtwarzacz DVD

Wczuj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój salon zmieni się więc w kino z bogatą ofertą wieczorów filmowych.

Lepsza zabawa dzięki dodatkowym głośnikom

Podłącz wiele domowych zestawów muzycznych za pomocą technologii Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Istnieje możliwość podłączenia nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych oraz zsynchronizowania muzyki i oświetlenia.

Logo NFC i Bluetooth®
Prosta strumieniowa transmisja dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Używaj połączenia jednym dotknięciem w technologii NFC, by nawiązać połączenie Bluetooth® i od razu rozpocząć strumieniowanie.

Logo LDAC™
Wysoka jakość przy transmisji Bluetooth® z LDAC™

Łącze bezprzewodowe LDAC™ transmituje około trzy razy więcej danych (z maksymalną prędkością 990 kb/s) niż tradycyjne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth®, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu. 

Ilustracja przedstawiająca połączenie wielu urządzeń z modelem MHC-V72D
Możliwości podłączania wielu urządzeń

Dzięki technologii Bluetooth® Ty i Twoi znajomi możecie jednocześnie sparować nawet trzy smartfony z urządzeniem MHC-V72D, co umożliwia odtwarzanie utworów ze wszystkich bibliotek muzycznych.

Urządzenie MHC-V72D z odpornym na zachlapanie panelem
Odporny na zachlapanie panel zapewnia trwałość

Górna powierzchnia MHC-V72D jest odporna na zachlapania i łatwa w czyszczeniu. Dostępny jest przycisk blokady imprezowej, który wyłącza wszystkie pozostałe przyciski na 30 sekund, dzięki czemu można je wyczyścić.

Osoba korzystająca z funkcji regulacji nachylenia w celu transportu urządzenia MHC-V72D
Łatwy transport, wystarczy przechylić i przesunąć

Aby przemieścić zestaw MHC-V72D, chwyć wygodny uchwyt i przechyl zestaw do tyłu. Stabilne kółka pozwalają zabrać zestaw na imprezę.

Dane techniczne i charakterystyka

Zorganizuj imprezę dla większej grupy. Poczuj rytm ulubionych utworów dookoła i z daleka. Oświetlenie imprezowe synchronizuje się z rytmem, a użytkownicy mogą na zmianę wcielać się w rolę DJ-a za pomocą gestów poziomych i pionowych lub smartfona.
  • DŹWIĘK przestrzenny 360° i donośne basy

  • Oświetlenie imprezowe 360° i oświetlenie głośnika

  • Obsługa gestami jest wygodna i zapewnia dużo zabawy

  • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable

  • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy