V42D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V42D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V42D: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Niezapomniane wrażenia

Dzięki potężnemu urządzeniu MHC-V42D o szerokim zasięgu basu wszyscy uczestnicy imprezy czują rytm. Kolorowe oświetlenie imprezy synchronizuje się z muzyką, a każdy gość może wcielić się w rolę DJ-a dzięki funkcji sterowania gestami lub smartfonowi.

Wypełnij imprezę dźwiękiem

Zapewnij idealną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER sprawia, że imprezowicze mogą jeszcze mocniej poczuć muzykę w dowolnym miejscu.

MHC-V42D z jednostkami wysokotonowymi ustawionymi pod kątem
Jednostki wysokotonowe ustawione pod kątem

Dzięki jednostkom wysokotonowym ustawionym pod kątem festiwalowy dźwięk wypełnia całe pomieszczenie (rozprowadzają dźwięk szerzej).

FUNKCJA JET BASS BOOSTER
FUNKCJA JET BASS BOOSTER

Zwężająca się struktura kanałów bass reflex koncentruje przepływ powietrza w taki sposób, aby można było usłyszeć i poczuć basy nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Logo LIVE SOUND
Realistyczny dźwięk

Technologia DSP zapewnia festiwalowe wrażenia, nadając muzyce nastroju zbliżonego do tego, którego można doświadczyć na festiwalu i koncercie na żywo.

Logo DSEE
Przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca składowe tracone podczas kompresji plików muzycznych, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Oświetlenie imprezowe i oświetlenie głośnika

Oświetlenie rozjaśni każdy kąt pomieszczenia (nawet dużego), tworząc prawdziwy klubowy klimat lub festiwalową atmosferę.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Każdy będzie świetnie się bawić – dwa wejścia mikrofonowe pozwalają dwóm osobom naraz śpiewać ulubione hity. Możesz też rozkręcić imprezę na rockowo. Do jednego z wejść wystarczy podłączyć gitarę i użyć zestawu jako wzmacniacza. Dostępne są trzy tryby – Clean, zapewniający czystość dźwięku, Overdrive zapewniający zniekształcenia dźwięku gitary i Bass, przydatny podczas gry na gitarze basowej.

Bądź DJ-em dzięki sterowaniu gestami

Za pomocą poziomych i pionowych ruchów ręki możesz pomijać utwory, zmieniać efekt z flangera na WAH, zwiększać czułość dźwięku mikrofonu do karaoke, kontrolować wysokość tonów muzyki i mikrofonu oraz podkręcać głośność. Dzięki systemowi obsługi gestami możesz szybko i łatwo dostosować funkcje zestawu MHC-V42D i nie stracisz żadnego momentu imprezy.

MHC-V42D z funkcją sterowania gestami
Uczestnik imprezy korzystający z funkcji sterowania głosem za pomocą aplikacji Fiestable na swoim smartfonie
Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Używając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić kolory w trybie migania. Po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę – dostępnych jest do 39 komend, w tym odtwarzanie muzyki, oświetlenie i tryb KARAOKE.

Uczestnicy imprezy korzystający z opcji Party Light w aplikacji Fiestable na swoich smartfonach
Funkcja Party Light dostępna w aplikacji Fiestable

Naciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego wyświetlacz zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego – będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki. 

Ikona Party King
Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Uczestnik imprezy korzystający z aplikacji Sony | Music Center na swoim smartfonie
Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable pozwala aktywować tryby DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem. 

Logo Google Play
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu Android
Logo App Store
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu iOS
Fiestable dla systemu Android
Fiestable dla systemu iOS
Filmy i telewizja teraz z większą dozą dramatyzmu

Podłącz urządzenie MHC-V42D do telewizora i oglądaj ulubione filmy, telewizję i wydarzenia sportowe w zupełnie nowy sposób.

Logo HDMI
Wyjście HDMI® 

Wyjście HDMI (ARC) pozwala łatwo podłączyć zestaw do telewizora. Moc dźwięku z głośników MHC-V42D podczas oglądania telewizji i filmów DVD nawet na średnim ekranie.

Logo DVD
Wbudowany odtwarzacz DVD

Wczuj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój salon zmieni się więc w kino z bogatą ofertą wieczorów filmowych.

Lepsza zabawa dzięki dodatkowym głośnikom

Podłącz wiele domowych zestawów muzycznych za pomocą technologii Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Istnieje możliwość podłączenia nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych oraz zsynchronizowania muzyki i oświetlenia.

Ikony NFC i Bluetooth®
Prosta strumieniowa transmisja dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Używaj połączenia jednym dotknięciem w technologii NFC, by nawiązać połączenie Bluetooth® i od razu rozpocząć strumieniowanie.

Ikona LDAC™
Wysoka jakość przy transmisji Bluetooth® z LDAC™

Łącze bezprzewodowe LDAC™ transmituje około trzy razy więcej danych (z maksymalną prędkością 990 kb/s) niż tradycyjne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth®, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu. 

Ilustracja przedstawiająca połączenie wielu urządzeń z modelem MHC-V42D
Możliwości podłączania wielu urządzeń

Dzięki technologii Bluetooth® Ty i Twoi znajomi możecie jednocześnie sparować nawet trzy smartfony z urządzeniem MHC-V42D, co umożliwia odtwarzanie utworów ze wszystkich bibliotek muzycznych.

Urządzenie MHC-V42D przenoszone za pomocą wbudowanych uchwytów
Zabierz imprezę ze sobą

System MHC-V42D jest wyposażony w uchwyty ułatwiające przenoszenie, więc łatwo zabrać go ze sobą do znajomych lub do innego pokoju.

Dane techniczne i charakterystyka

Korzystając z urządzenia MHC-V42D, możesz organizować niezapomniane imprezy. Dźwięk dociera daleko we wszystkich kierunkach, więc każdy uczestnik imprezy może poczuć tę samą jakość dźwięku. Kolorowe oświetlenie imprezowe i oświetlenie głośników synchronizują się z rytmem, a użytkownicy mogą na zmianę wcielać się w rolę DJ-a za pomocą gestów poziomych i pionowych lub smartfona.
  • Szeroki zasięg basu dzięki funkcji JET BASS BOOSTER

  • Oświetlenie imprezowe i oświetlenie głośnika

  • Obsługa gestami jest wygodna i zapewnia dużo zabawy

  • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable

  • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy