Przejdź do treści
ZESTAWY AUDIO

Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®

MHC-V41D

Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obraz
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Domowy zestaw muzyczny o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy

Cechy

Moc dźwięku w całym pomieszczeniu

Moc dźwięku w całym pomieszczeniu podczas imprezy. Zestaw MHC-V41D ma ustawioną pod kątem jednostkę centralną i jednostki wysokotonowe, które zapewniają szerokie rozproszenie dźwięku, dzięki czemu wszyscy poczują mocne uderzenie.

Podświetlenie głośników: imprezy z klimatem 

Podkręcaj atmosferę oświetleniem zsynchronizowanym z rytmem muzyki. Szalona klubowa atmosfera dzięki oświetleniu imprezowemu w kolorach zielonym i niebieskim oraz różnokolorowemu oświetleniu głośników.

Funkcje Karaoke: śpiewanie z akompaniamentem 

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. Wystarczy podłączyć zestaw MHC-V41D do telewizora i włożyć płytę DVD do karaoke. Dwa wejścia mikrofonowe, aranżacje i efekty dźwiękowe gwarantują mnóstwo radości przy wspólnym śpiewaniu. Wbudowana funkcja Karaoke Vocal Fader pozwala wyciszyć wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD — i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

Wejście gitarowe

Wejście gitarowe umożliwia akompaniowanie na gitarze do ulubionych utworów. Podłącz gitarę, naciśnij przycisk gitary i ciesz się mocą jej brzmienia oraz efektem typu overdrive. Graj solówki lub podłącz mikrofon i śpiewaj.

Efekty DJ: wyjątkowy charakter każdej piosenki 

Rozruszaj gości efektami DJ. Cztery dostępne efekty sprawdzą się na każdej imprezie: Efekt flanger tworzy brzmienie przypominające warkot silników samolotu; Efekt WAH automatycznie przesuwa częstotliwość filtra w górę i w dół; Isolator wyodrębnia określone pasmo częstotliwości; PAN sprawia, że dźwięk przemieszcza się pomiędzy głośnikami. Wybieranie poszczególnych efektów oraz list odtwarzania umożliwia aplikacja Fiestable i system obsługi gestami.

System obsługi gestami umożliwiający zmienianie ustawień zabawy 

Do rozkręcenia imprezy wystarczy jeden prosty ruch. Ciekawe i intuicyjne sterowanie z pomocą gestów pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami imprezowego dźwięku, w tym efektami DJ, samplerem oraz trybem karaoke. Wykonuj gesty w lewo lub w prawo, aby omijać utwory, albo w górę lub w dół, aby zmieniać głośność. Dopasowywanie imprezy do własnych upodobań nigdy nie było równie przyjemne.

Funkcja Wireless Party Chain korzystająca z technologii Bluetooth® umożliwia rozbudowę zestawu

Połącz kilka domowych zestawów muzycznych za pomocą Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Podłącz nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych za pomocą technologii Bluetooth® i zsynchronizuj muzykę oraz oświetlenie.

Aplikacja Sony | Music Center 

Aplikacja Sony | Music Center dla systemów Android i iOS umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu.

Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się swoją opinią o nowym zestawie muzycznym. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Aplikacja Fiestable

Fiestable to darmowa aplikacja dla systemów iOS i Android, która umożliwia sterowanie kolorem oświetlenia oraz włączanie trybów DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem.

Wyjście HDMI ułatwia konfigurację

Wyjście HDMI (ARC) pozwala łatwo podłączyć zestaw do telewizora. Moc dźwięku z głośników MHC-V41D podczas oglądania telewizji i filmów DVD nawet na średnim ekranie.

Oglądanie filmów na wbudowanym odtwarzaczu DVD

Wczuj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój salon zmieni się więc w kino z bogatą ofertą wieczorów filmowych.

Tryb „Futbol”

Podczas oglądania wspaniałego meczu poczujesz się jak na stadionie. Wyłącz narrację, aby zwiększyć intensywność wrażeń — usłyszysz doping widzów jak podczas meczu na żywo.

Technologia DSEE: automatyczne przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Stosowanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach stanowiące o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine – system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH®

Technologia LDAC™ pozwala przesyłać więcej danych, niż standardowa technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth. Zapewnia to wyjątkową jakość dźwięku bliższą dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? To nic. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Konstrukcja w jednej obudowie ułatwiająca przenoszenie

Zestaw mieści się w jednej obudowie, dlatego możesz zabrać muzykę ze sobą i urządzić imprezę dosłownie wszędzie. Czy spotykasz się z przyjaciółmi w domu, czy wybierasz się w inne miejsce — kompaktowa konstrukcja z wbudowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i zwiększa wygodę użycia.

Połączenie wielu urządzeń pozwala wielu osobom sterować odtwarzaniem muzyki

Ty i Twoi znajomi możecie sparować głośniki MHC-V41D z trzema smartfonami jednocześnie, korzystając z technologii Bluetooth®. Możecie odtwarzać utwory ze wszystkich bibliotek muzycznych, dzięki czemu każdy z Was ma szansę stać się DJ-em.

Dane techniczne
Wyjątkowe imprezy w Twoim domu dzięki zaawansowanemu zestawowi MHC-V41D. Ustawione pod kątem głośniki zapewniają nagłośnienie w całej przestrzeni, potężny i głęboki dźwięk dociera do wszystkich, a oświetlenie głośnika zmienia kolor w rytm muzyki.
  • Dźwięk, który dociera wszędzie

  • Oświetlenie imprezowe i oświetlenie głośnika

  • Obsługa gestami za pomocą smartfona

  • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC)

  • Uchwyt ułatwia bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku