V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy

Cechy

Wypełnij imprezę dźwiękiem

Zapewnij idealną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER sprawia, że imprezowicze mogą jeszcze mocniej poczuć muzykę.

Jednostki wysokotonowe ustawione pod kątem

Dzięki jednostkom wysokotonowym ustawionym pod kątem dźwięk wypełnia całe pomieszczenie (rozprowadzają dźwięk szerzej).

Dzięki funkcji JET BASS BOOSTER możesz poczuć rytm nawet z dużego dystansu

Zwężająca się struktura kanałów bass reflex koncentruje przepływ powietrza w taki sposób, aby można było usłyszeć i poczuć basy nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Użyj oświetlenia głośnika, aby budować napięcie

Diodowe podświetlenie głośnika pozwala czuć się jak w klubie. Niebieskie światło miga według określonego schematu – w rytm muzyki.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Śpiewaj do muzyki ulubionych utworów. Dzięki wejściu mikrofonowemu system MHC-V02 doskonale sprawdza się podczas imprez karaoke. Możesz także podłączyć gitarę poprzez wejście mikrofonowe i wykorzystać system jako wzmacniacz gitarowy. Dostępne są trzy tryby – Clean, zapewniający czystość dźwięku, Overdrive zapewniający zniekształcenia dźwięku gitary i Bass, przydatny podczas gry na gitarze basowej.

Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Używając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić światła w trybie migania. Po prostu wybierz opcję sterowania głosem w aplikacji Fiestable i wypowiedz komendę.

Lepsze wrażenia dzięki funkcji Party Light aplikacji Fiestable

Naciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego wyświetlacz zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego – będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki. Można dodać dowolną liczbę smartfonów, co przekłada się na wyjątkowe wspólne przeżycia.

Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable umożliwia aktywowanie trybów DJ i karaoke. Zmieniaj ustawienia jednym ruchem dzięki intuicyjnej funkcji sterowania gestami.

Zgodność ze statywem

Przy użyciu wbudowanego otworu montażowego urządzenie MHC-V02 można postawić na statywie. Z podwyższonej pozycji dźwięk może rozchodzić się jeszcze lepiej i dotrzeć do większej liczby osób – niezależnie od tego, czy siedzą, czy stoją.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy przyłożyć posiadane urządzenie z technologią NFC do głośników. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Wysoka jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji Bluetooth® z użyciem kodeku LDAC™

Łącze bezprzewodowe LDAC™ transmituje około trzy razy więcej danych (z maksymalną prędkością 990 kb/s) niż tradycyjne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth®, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu.

Uchwyt do wygodnego przenoszenia

Jeśli chcesz przenieść zestaw MHC-V02, chwyć wygodny uchwyt i zabierz urządzenie, gdzie chcesz.

Lepsza zabawa dzięki dodatkowym głośnikom

Połącz kilka domowych zestawów muzycznych za pomocą Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Podłącz nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych i zsynchronizuj muzykę oraz oświetlenie.

Połączenie wielu urządzeń pozwala wielu osobom sterować odtwarzaniem muzyki

Ty i Twoi znajomi możecie sparować głośniki MHC-V02 z trzema smartfonami jednocześnie, korzystając z technologii Bluetooth®. Możecie odtwarzać utwory ze wszystkich bibliotek muzycznych, co daje jeszcze większe możliwości.

Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia i możliwość ładowania

Odtwarzaj utwory zapisane na nośniku USB lub przygotuj własne listy odtwarzania dzięki funkcji bezpośredniego zapisu z płyty CD na nośnik USB. Wystarczy, że podłączysz odpowiednie urządzenie do portu PLAY/REC, aby podczas kolejnej imprezy zabrzmiały Twoje ulubiony utwory. Port USB umożliwia ładowanie smartfona podczas słuchania muzyki.

Dane techniczne
Urządzenie dźwiękowe w jednej obudowie, które pozwoli na nowo zdefiniować imprezy. Poczuj rytm ulubionych utworów z dużej odległości. Zobacz oświetlenie głośnika, które miga w rytm muzyki, i steruj odtwarzaniem za pomocą smartfona.
  • Szeroki zasięg basu dzięki funkcji JET BASS BOOSTER

  • Oświetlenie w głośniku

  • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable

  • Uchwyt ułatwia bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie

  • Zgodność ze statywem

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku