V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
V02: zestaw audio o dużej mocy z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Nowa jakość imprez

Poczuj rytm swoich ulubionych utworów, nawet z dużej odległości, dzięki temu potężnemu, jednoczęściowemu systemowi dźwięku. Ciesz się oświetleniem głośnika, które pulsuje podczas słuchania muzyki i korzystaj z funkcji odtwarzania za pomocą smartfona.

Wypełnij imprezę dźwiękiem

Zapewnij idealną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER sprawia, że imprezowicze mogą jeszcze mocniej poczuć muzykę w dowolnym miejscu.

MHC-V02D z jednostkami wysokotonowymi ustawionymi pod kątem
Jednostki wysokotonowe ustawione pod kątem

Dzięki jednostkom wysokotonowym ustawionym pod kątem festiwalowy dźwięk wypełnia całe pomieszczenie (rozprowadzają dźwięk szerzej).

FUNKCJA JET BASS BOOSTER
FUNKCJA JET BASS BOOSTER

Zwężająca się struktura kanałów bass reflex koncentruje przepływ powietrza w taki sposób, aby można było usłyszeć i poczuć basy nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Użyj oświetlenia głośnika, aby budować napięcie

Diodowe podświetlenie głośnika pozwala czuć się jak w klubie. Niebieskie światło miga według określonego schematu – w rytm muzyki.

MHC-V02 z oświetleniem LED
W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Każdemu zapewnisz rozrywkę – podłącz mikrofon do wejścia, aby wspólnie śpiewać ulubione kawałki. Dodaj nieco rockowej energii, podłączając do jednego z wyjść gitarę i używając systemu jako wzmacniacza. Do wyboru masz trzy tryby – Clean zapewniający czystość dźwięku, Overdrive zniekształcający dźwięk gitary i Bass do gitary basowej.

Uczestnik imprezy korzystający z funkcji sterowania głosem za pomocą aplikacji Fiestable na swoim smartfonie
Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Używając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić kolory w trybie migania. Po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę – dostępnych jest do 39 komend, w tym odtwarzanie muzyki, oświetlenie i tryb KARAOKE.

Uczestnicy imprezy korzystający z opcji Party Light w aplikacji Fiestable na swoich smartfonach
Funkcja Party Light dostępna w aplikacji Fiestable

Naciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego wyświetlacz zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego – będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki.

Ikona Party King
Zostań królem imprezy

Jednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Uczestnik imprezy korzystający z aplikacji Sony | Music Center na swoim smartfonie
Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable pozwala aktywować tryby DJ i karaoke. Wprowadzaj zmiany ruchem nadgarstka dzięki intuicyjnej funkcji sterowania ruchem. 

Logo Google Play
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu Android
Logo App Store
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu iOS
Fiestable dla systemu Android
Fiestable dla systemu iOS
Urządzenie MHC-V02 zamontowane na statywie
Zgodność ze statywem

Przy użyciu wbudowanego otworu montażowego urządzenie MHC-V02 można postawić na statywie. Z podwyższonej pozycji dźwięk może rozchodzić się jeszcze lepiej i dotrzeć do większej liczby osób – niezależnie od tego, czy siedzą, czy stoją.

Lepsza zabawa dzięki dodatkowym głośnikom

Podłącz wiele domowych zestawów muzycznych za pomocą technologii Bluetooth®, aby zwiększyć moc dźwięku. Istnieje możliwość podłączenia nawet 50 zgodnych domowych zestawów muzycznych oraz zsynchronizowania muzyki i oświetlenia.

Ikona LDAC™
Wysoka jakość przy transmisji Bluetooth® z LDAC™

Łącze bezprzewodowe LDAC™ transmituje około trzy razy więcej danych (z maksymalną prędkością 990 kb/s) niż tradycyjne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth®, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu. 

Ilustracja przedstawiająca połączenie wielu urządzeń
Możliwości podłączania wielu urządzeń

Dzięki technologii Bluetooth® Ty i Twoi znajomi możecie jednocześnie sparować nawet trzy smartfony z urządzeniem MHC-V02, co umożliwia odtwarzanie utworów ze wszystkich bibliotek muzycznych.

Urządzenie MHC-V02 przenoszone za pomocą wbudowanych uchwytów
Zabierz imprezę ze sobą

System MHC-V02 jest wyposażony w uchwyty ułatwiające przenoszenie, więc łatwo zabrać go ze sobą do znajomych lub do innego pokoju.

Dane techniczne i charakterystyka

Urządzenie dźwiękowe w jednej obudowie, które pozwoli na nowo zdefiniować imprezy. Poczuj rytm ulubionych utworów z dużej odległości. Zobacz oświetlenie głośnika, które miga w rytm muzyki, i steruj odtwarzaniem za pomocą smartfona.
  • Szeroki zasięg basu dzięki funkcji JET BASS BOOSTER

  • Oświetlenie w głośniku

  • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable

  • Uchwyt ułatwia bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie

  • Zgodność ze statywem

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku