GTK-XB72 

Nowa jakość imprez tanecznych

Dzięki jednoelementowemu systemowi dźwięku GTK-XB72 Twoja impreza przejdzie do historii. Głęboki i mocny bas oraz dynamiczne światła LED sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwym koncercie.

Logo EXTRA BASS™
Moc basu w trybie EXTRA BASS™

Jak wzbogacić muzykę potężną dawką basu? Wystarczy nacisnąć przycisk EXTRA BASS. Od huraganu głębokich, niskich dźwięków dzieli Cię więc tylko jedno naciśnięcie przycisku.

Ilustracja przedstawiająca GTK-XB72 w położeniu pionowym i poziomym
Możliwość ustawienia pionowo i poziomo

Możliwość ustawiania na dwa sposoby pozwala na uzyskanie wspaniałego dźwięku — niezależnie od tego, gdzie i jak umieścisz swój zestaw. Jeśli ustawisz zestaw poziomo, uzyskasz wygląd odtwarzacza typu boombox; możliwość ustawienia pionowo przyda się, gdy brakuje miejsca. Niezależnie od wybranego ustawienia wbudowany czujnik zoptymalizuje proces przetwarzania dźwięku stereofonicznego.

Schemat działania trybu LIVE SOUND
Muzyka jak na żywo

Słuchaj muzyki w nowy sposób – naciśnij przycisk LIVE SOUND, a sprytnie ułożone głośniki i technologia DSP prześlą dźwięk na większy obszar. Spraw, by Twoja impreza ożyła dzięki przestrzennemu dźwiękowi – przywołaj klimat festiwalu w dowolnym miejscu.

Udane zdjęcia ze spotkań i zabaw

Z przodu, po bokach i u góry urządzenia GTK-XB72 zainstalowano wielokolorowe linie świetlne LED. Ponadto zainstalowano jeszcze stroboskop, który zapewnia dodatkowe wrażenia, i pulsujące światła w głównej części. Jest to idealne rozwiązanie do stworzenia klubowej atmosfery.

Zbliżenie na linię świetlną w urządzeniu GTK-XB72
Linia świetlna
Zbliżenie na oświetlenie głośnika GTK-XB72
Oświetlenie w głośniku
Zbliżenie na światło stroboskopowe GTK-XB72
Światło stroboskopowe
Logo Sony | Music Center
Dostosuj ustawienia do własnych preferencji, korzystając z aplikacji Sony | Music Center

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia wybór różnych ustawień. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by mieć bezprzewodową kontrolę nad muzyką. Aplikacja pozwala także dostosować ustawienia, wybrać ulubioną listę odtwarzania z telefonu lub pamięci USB i przejść do następnego utworu bez dotykania sprzętu.

Zorganizuj imprezę z aplikacją Fiestable

Aplikacja Fiestable pozwala kontrolować kolory światła i włączać tryby DJ i Karaoke za pomocą smartfona. Dotknij opcji Party Light w aplikacji Fiestable, aby wyświetlacz telefonu zaczął odwzorowywać efekty świetlne systemu audio, migać i zmieniać kolor w czasie odtwarzania muzyki. Nie ma ograniczeń co do liczby smartfonów, z którymi można nawiązać połączenie, co zapewnia unikalne wrażenia. 

Uczestnicy imprezy korzystający z opcji Party Light w aplikacji Fiestable na swoich smartfonach
Pobierz z Google
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu Android
Pobierz z App Store
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu iOS
Fiestable dla systemu Android
Fiestable dla systemu iOS
Rozbuduj system audio samochodu 

Zwiększ moc dźwięku dzięki funkcji Wireless Party Chain dostępnej przez Bluetooth®. Dodaj kolejne głośniki przez Bluetooth®, a uzyskasz głośniejszy dźwięk. Jeden z zestawów musi wówczas pracować w trybie „gospodarz imprezy”. Zapewni to synchronizację efektów świetlnych i dźwiękowych i każdy będzie tańczył do tego samego rytmu.

Logo NFC i Bluetooth®
Prosta strumieniowa transmisja dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Przyłóż urządzenie z NFC do systemu dźwięku, aby szybko i płynnie nawiązać połączenie, a następnie rozpocznij strumieniowe odtwarzanie utworów. Brak NFC? Nie ma problemu. Nawiąż połączenie za pośrednictwem funkcji Bluetooth® i rozpocznij imprezę.

Ikona USB
Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia i możliwość ładowania

Podłącz pamięć USB, smartfon lub tablet i odtwarzaj wszystkie pliki cyfrowe. Urządzenie obsługuje formaty MP3 i WMA, dzięki czemu można bez problemu rozkręcić imprezę i jednocześnie ładować urządzenie.

Dane techniczne i charakterystyka

Urządzenie dźwiękowe, który pozwoli na nowo zdefiniować imprezy taneczne. Połącz funkcje EXTRA BASS i LIVE SOUND z żywym oświetleniem LED, w tym oświetleniem liniowym, oświetleniem w głośniku i błyskającym oświetleniem stroboskopowym, a poczujesz się jak na koncercie na żywo. Dzięki funkcji Wireless Party Chain przez Bluetooth® możesz podłączyć dodatkowe głośniki, które zwiększą moc dźwięku.
  • EXTRA BASS™ – głęboki i wyraźny dźwięk

  • Możliwość ustawienia pionowo i poziomo

  • Dodaj mocy swojej imprezie dzięki linii świetlnej, podświetleniu i stroboskopowi

  • Sterowanie i strumieniowa transmisja ze smartfona dzięki aplikacji Sony | Music Center

  • Podłącz więcej głośników za pośrednictwem technologii Bluetooth® dzięki funkcji Wireless Party Chain

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku