PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy
PG10: przenośny głośnik bezprzewodowy: obrazy

Cechy

W pomieszczeniu lub na zewnątrz – wybór należy do Ciebie

Urządzenie GTK-PG10 jest przenośne, bezprzewodowe i ma akumulatory, które działają długo. To idealne rozwiązanie na imprezę na zewnątrz, piknik lub wycieczkę kempingową. Chcesz przenieść imprezę do domu? Po prostu złóż panel górny i zabierz urządzenie GTK-PG10 ze sobą. Nie zajmie dużo miejsca, ale sprawi, że dźwięk wypełni całe pomieszczenie.

Głośno i wyraźnie

Gdy panele górne są zamknięte, a górne jednostki wysokotonowe skierowane są do przodu, urządzenie GTK-PG10 emituje do przodu głośny i wyraźny dźwięk.

Tryb imprezy na zewnątrz

Gdy panele górne są otwarte, wbudowane jednostki wysokotonowe emitują dźwięk do góry i dookoła, co przy imprezach na zewnątrz umożliwia lepszą dystrybucję dźwięku. DSP (cyfrowy przetwornik dźwięku) automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku pod kątem optymalnej jakości na zewnątrz.

Akumulator pozwala zorganizować imprezę w dowolnym miejscu

Imprezujesz w miejscu, gdzie nie ma źródła prądu? Żaden problem. Wbudowany akumulator zapewni Ci zabawę na nawet 13 godzin.

Łatwe strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze Bluetooth®

Technologia Bluetooth® umożliwia parowanie smartfona z urządzeniem GTK-PG10 przy użyciu połączenia bezprzewodowego krótkiego zasięgu. Nawiązywanie połączenia jest łatwe i nie trwa długo. Nie zakłócą go także obiekty na ścieżce sygnału. Po sparowaniu możesz przesyłać strumieniowo do urządzenia dźwiękowego ulubione utwory i playlisty ze smartfona.

Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia i możliwość ładowania

Port USB umożliwia słuchanie nagrań z podłączonego urządzenia USB, smartfona, tabletu lub laptopa. Zestaw obsługuje formaty MP3, WMA, WAV i AAC – możesz więc rozkręcać imprezę, grając swoje playlisty, i jednocześnie ładować urządzenie.

Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji

Chcesz posłuchać ulubionych DJ-ów, programów sportowych lub radiowych? Po prostu ustaw stację za pomocą odbiornika radiowego FM i sprawdź, co słychać.

Wbudowane uchwyty ułatwiające przenoszenie

Teraz możesz urządzić imprezę dosłownie wszędzie. Czy spotykasz się z przyjaciółmi w domu czy wybierasz się na zewnątrz – kompaktowa konstrukcja urządzenia GTK-PG10 w kształcie sześcianu z wbudowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i zwiększa wygodę użycia.

Odporny na zachlapanie panel górny z wbudowanymi uchwytami na kubki

Górny panel po otwarciu może służyć jako miejsce do postawienia drinków i jedzenia. Bez obaw – jest odporny na zachlapanie i łatwy do wyczyszczenia.

Zgodność ze statywem

Przy użyciu wbudowanego otworu montażowego urządzenie GTK-PG10 można postawić na statywie. Z podwyższonej pozycji dźwięk może rozchodzić się jeszcze lepiej i dotrzeć do większej liczby osób – niezależnie od tego, czy siedzą, czy stoją.

Dostosuj ustawienia do własnych preferencji, korzystając z aplikacji Sony | Music Center

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia wybór różnych ustawień. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by mieć bezprzewodową kontrolę nad muzyką. Aplikacja pozwala także dostosować ustawienia, wybrać ulubioną listę odtwarzania z telefonu lub pamięci USB i przejść do następnego utworu bez dotykania sprzętu.

Dobra zabawa i łatwa obsługa dzięki aplikacji Fiestable

Aplikacja Fiestable umożliwia sterowanie listą odtwarzania ze smartfona. Jest dostępna wyłącznie po pobraniu aplikacji Sony Music | Center.

Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable

Wydając komendy głosowe do smartfona, możesz zmieniać utwory i dostosowywać poziom głośności. Po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę – urządzenie ją rozpozna.

Porady głosowe dostarczają informacji

Porady głosowe to użyteczna funkcja, która na bieżąco informuje o operacjach systemu: na przykład podczas parowania smartfona z systemem dźwiękowym, usłyszysz komunikat „Nawiązuję połączenie Bluetooth”, a gdy połączenie zostanie nawiązane, usłyszysz komunikat „Nawiązano połączenie Bluetooth”. 

Możliwości podłączania wielu urządzeń

Ty i Twoi znajomi, korzystając z technologii BLUETOOTH®, możecie sparować z głośnikiem nawet trzy smartfony lub tablety jednocześnie. Możecie odtwarzać utwory z bibliotek muzycznych, co daje jeszcze więcej możliwości.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Jeśli chcesz pośpiewać swoje ulubione utwory lub być mistrzem ceremonii na imprezie, wystarczy podłączyć mikrofon. Urządzenie GTK-PG10 połączy Twój głos z muzyką.

Wejście audio

Wejście audio umożliwia podłączanie do urządzenia GTK-PG10 przenośnych odtwarzaczy MP3, których nie można połączyć przez Bluetooth®.

Dane techniczne
Jest przenośne, bezprzewodowe i ma akumulatory do wielokrotnego ładowania – GTK-PG10 to idealne urządzenie do użytku na zewnątrz. Ma nawet dedykowany tryb imprezy na zewnątrz, który pozwala emitować dźwięk jeszcze dalej, i odporny na zachlapanie panel górny, na którym można postawić drinki. W pomieszczeniu też się dobrze sprawdzi – zajmuje mało miejsca i emituje czysty dźwięk.
  • Tryb imprezy na zewnątrz pozwala emitować dźwięk jeszcze dalej

  • Odporny na zachlapanie panel górny z wbudowanymi uchwytami na kubki

  • Akumulator zapewnia do 13 godzin odtwarzania

  • Bezprzewodowa strumieniowa transmisja muzyki przez łącze Bluetooth®

  • Tuner FM umożliwia słuchanie ulubionych programów radiowych

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku