Bezprzewodowy domowy sprzęt audio

Słuchaj muzyki bez kabli, odtwarzając ją jako dźwięk przestrzenny lub stereo w wielu pokojach lub z użyciem usługi transmisji strumieniowej. Odkryj moc bezprzewodowego dźwięku i ciesz się pełną swobodą.

Słuchaj muzyki bez przewodów w różnych pokojach.

Stwórz przestrzenny system audio z użyciem głośników bezprzewodowych.

Dwa głośniki łatwo zmienią się w bezprzewodowy system dźwięku stereo.

Muzykę z ulubionych źródeł można łatwo przesłać do głośników.

SongPal Link

Muzyka w każdym pomieszczeniu dzięki łączności Wi-Fi

Aplikacja SongPal Link do odtwarzania w wielu pomieszczeniach pozwala słuchać ulubionej muzyki przez głośniki bezprzewodowe i sterować urządzeniami audio w całym domu. Dotykowy interfejs umożliwia łączenie odtwarzaczy w grupy, zmienianie ustawień oraz włączanie i wyłączanie utworów.

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w każdym pomieszczeniu za sprawą dźwięku przestrzennego lub stereo

Słuchaj ulubionej muzyki tak, jak lubisz. 

Głośnik bezprzewodowy w pokoju.

Odtwarzanie w wielu pokojach

Aplikacja SongPal umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki w wielu pomieszczeniach domu.

Dwie osoby oglądają telewizję w pokoju dziennym, korzystając z bezprzewodowego systemu dźwięku przestrzennego.

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny

Zastosowanie listwy głośnikowej lub amplitunera wielokanałowego oraz pary bezprzewodowych głośników pozwoli Ci uzyskać jeszcze lepszy dźwięk przestrzenny.

Przytulny pokój z wielki ekranem i dwoma bezprzewodowymi głośnikami.

Bezprzewodowy dźwięk stereofoniczny

Sparuj ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać bogatszy dźwięk stereofoniczny.Funkcja jest dostępna w bezprzewodowych głośnikach Sony.

Aplikację SongPal można pobrać ze sklepu Google Play™ na urządzeniu z systemem Android lub ze strony SongPal w witrynie sklepu Google Play™ lub witrynie serwisu iTunes®.

Usługi strumieniowej transmisji

Poznawaj nowe nagrania i na nowo odkrywaj stare przeboje

Twoja ulubiona muzyka przesyłana strumieniowo z wykorzystaniem DSEE HX™. Źródła dźwięku są interpolowane do dźwięku niemal identycznego z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Google Cast Multi-room dostępne w bezprzewodowych głośnikach Sony.

Logo Google Cast

Google Cast™ pozwala przerzucać ulubione utwory, stacje radiowe i podcasty z urządzeń osobistych na głośniki oraz przenosić odtwarzanie z telefonu lub tabletu z systemem Android, urządzenia iPhone, iPad, laptopa z systemem Mac® lub Windows oraz Chromebooka.

Logo Spotify

Spotify Connect™ umożliwia kontrolowanie muzyki odtwarzanej w głośnikach za pomocą aplikacji Spotify na Twoich urządzeniach.

LDAC™ pozwala przesyłać dźwięk o jakości bliskiej HR

Opracowana przez Sony technologia LDAC zapewnia wysoką jakość dźwięku, nawet gdy jest on przesyłany strumieniowo do słuchawek lub głośników bezprzewodowych.