Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Walkman® WS610 z serii WS: obrazy
Noś i ćwicz.

Wodoodporny Walkman® „wszystko w jednym” z technologią NFC™ i Bluetooth®.

Trenuj bez przerw. Wodoodporny odtwarzacz Walkman® z serii NWZ-WS610 jest wyposażony w lekki pałąk na głowę, który utrzymuje się w miejscu zarówno w basenie, jak i na bieżni. Technologie NFC i Bluetooth ułatwiają słuchanie muzyki i pozwalają skoncentrować się na treningu.

16 GB pamięci
Możliwość przechowywania około 1000 utworów

Twoja muzyka jest gotowa do drogi razem z Tobą. Po prostu przeciągnij utwory z komputera PC lub Mac i upuść je w odtwarzaczu Walkman® przed rozpoczęciem treningu.

Technologie NFC i Bluetooth
Bezprzewodowe technologie Bluetooth® i NFC™

Dotknij urządzenia NWZ-WS610 telefonem z systemem Android i technologią NFC, aby nawiązać połączenie, i przesyłaj muzykę przez łącze Bluetooth®. Możesz też sparować urządzenie z systemem iOS ręcznie przy użyciu bezprzewodowej technologii Bluetooth®.

Wodoodporność do głębokości 2 m
Wodoodporna konstrukcja

Słuchaj muzyki podczas pływania dzięki wszechstronnym, wodoodpornym słuchawkom, które można zanurzyć w wodzie na głębokość do 2 m.

Zanurz się

Wodoodporne słuchawki do pływania i sportów wodnych

Zanurz się w wodzie w towarzystwie ulubionych dźwięków. Te wodoodporne słuchawki można zanurzyć na głębokość do 2 m, dzięki czemu możesz korzystać z nich przy kolejnych okrążeniach basenu.

Pilot
Przełączaj jednym palcem

Zachowaj kontrolę i poruszaj się swobodnie dzięki niewielkiemu, odpornemu na zachlapanie pilotowi. Przymocuj go do palca lub opaski na nadgarstek, aby łatwo zmieniać utwory w trakcie ćwiczeń, niezależnie od pogody.

Przeznaczone do mocowania na ubraniu
Swoboda ruchu

Bezprzewodowe, przeznaczone do mocowania na ubraniu, wszechstronne słuchawki poruszają się wraz z Tobą. Zapomnij o plątaninie kabli i skup się na biciu rekordów.

Dopasowany pałąk
Pozostają na miejscu

Lekki pałąk zapewnia dokładne dopasowanie i pozostaje na miejscu niezależnie od tempa ruchu.

Słuchaj muzyki na własny sposób

Elastyczność, której potrzebujesz, by naprawdę się zmęczyć. Odtwarzaj utwory MP3, bezprzewodowo przesyłaj muzykę strumieniowo ze smartfonu i łącz aktualizacje aplikacji z muzyką — wybór należy do Ciebie.

Wolne ręce podczas rozmów telefonicznych
Nie przegap żadnego połączenia

Odbieraj połączenia bez użycia rąk dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji Bluetooth®. Naciśnij przycisk PLAY/PAUSE, aby odebrać połączenie, lub przytrzymaj przycisk przez dwie sekundy, aby odrzucić połączenie.

Stacja dokująca USB
Przeciągnij i upuść

Przesyłanie utworów MP3 na odtwarzacz Walkman® jest bardzo proste. Wystarczy umieścić słuchawki w dołączonej stacji dokującej USB i podłączyć ją do komputera PC lub Mac, a następnie przeciągnąć i upuścić ulubione piosenki.

Wbudowany odtwarzacz Walkman
Walkman

Dzięki 16 GB wbudowanej pamięci możesz wypełnić odtwarzacz Walkman ulubionymi listami utworów.

Funkcja SoundMix
SoundMix

Bezproblemowe mieszanie dźwięku utworów i aplikacji — funkcja SoundMix automatycznie obniża głośność muzyki, dzięki czemu usłyszysz alerty aplikacji i odczytywane wiadomości SMS.

Wodoodporne wkładki douszne
Wymienne wkładki douszne

Wybierz się na basen i przymocuj wkładki douszne do pływania (przedstawione po prawej stronie na rysunku). W przeciwieństwie do standardowych wkładek są one wyposażone w cienką membranę, która zapobiega uszkodzeniom powodowanym przez wodę.

Wbudowane elementy sterujące
Przełączaj i odtwarzaj

Wbudowane elementy sterujące ułatwiają przełączanie między listami odtwarzania i mieszanie utworów podczas słuchania w trybie Walkman.

W jedności z muzyką

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia proste i intuicyjne zarządzanie odtwarzaniem. Po zainstalowaniu w telefonie komórkowym zapewnia kontrolę nad muzyką, ustawieniami urządzenia i nie tylko — wszystko za pośrednictwem jednej aplikacji.

Szybkie ładowanie
Szybkie ładowanie

3-minutowe doładowanie w czasie zmiany stroju lub sprzętu wystarczy na 60 minut słuchania

Dane techniczne i charakterystyka

Trenuj bez przerwy. Wodoodporny odtwarzacz Walkman NWZ-WS610 jest wyposażony w dopasowany pałąk na głowę zapewniający stabilność urządzenia, bez względu na to, czy ćwiczysz w basenie czy na bieżni. Łączność Bluetooth i NFC sprawia, że słuchanie muzyki jest jeszcze łatwiejsze. Zapewnij sobie swobodę, która pomoże Ci skoncentrować się na treningu.
  • 4 GB, 16 GB pojemności to możliwość zapisu ok. 4000 utworów 

  • Wodoodporna konstrukcja umożliwiająca beztroskie użytkowanie

  • Szybkie ładowanie w 3 minuty, 60 minut odtwarzania 

  • Technologia NFC™ do nawiązywania łączności Bluetooth® za jednym dotknięciem / strumieniowa transmisja dźwięku przez Bluetooth®

  • Sterowanie i strumieniowa transmisja ze smartfona z Sony | Music Center

Rozmiar pamięci
Do 4 GB, 16 GB
CZAS PRACY AKUMULATORA – CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI (Z APLIKACJĄ MUZYCZNĄ)
7 godzin
Waga
37 g
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy