NW-ZX500

Więcej sposobów na wyjątkowy dźwięk

Walkman® NW-ZX500 ma system Android™ i funkcję Wi-Fi, która umożliwia pobieranie i strumieniową transmisję, dzięki czemu możesz słuchać wiernie odwzorowywanego dźwięku ze wszystkich źródeł muzyki.

Zobacz, co wyróżnia ten odtwarzacz Walkman®

Przyjrzyj się technologii, która zapewnia realistyczny dźwięk.

40. rocznica powstania odtwarzacza Walkman 

W tym roku przypada 40. rocznica powstania odtwarzacza Walkman®. Pierwszy odtwarzacz Walkman TPS-L2 trafił do sprzedaży w 1979 roku. Dzięki swojemu wzornictwu zyskał kultowy status i na zawsze odmienił sposób słuchania muzyki. Po raz pierwszy można było słuchać ulubionych utworów, albumów i artystów w wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie — od tamtego czasu nieustannie udoskonalamy nasze urządzenia.

Logo Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless

Wysoka jakość dźwięku

Zdjęcie płytki drukowanej

Zaprojektowany z myślą o doskonałym dźwięku

Walkman® NW-ZX500 w kolorze czarnym, z systemem Android™

Pobieranie i strumieniowa transmisja przez Wi-Fi

Ikona USB

Funkcjonalność

Logo Hi-Res Audio

Doskonałe odwzorowanie każdego tonu

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. Dzięki przechwytywaniu i reprodukcji dźwięku cyfrowego w częstotliwości próbkowania większej niż w przypadku płyt CD (24 bity / 96kHz i więcej) wysoka rozdzielczość dźwięku pozwala uzyskać jakość nagrania bliską oryginalnemu nagraniu studyjnemu.

Logo DSD

Natywny format 11,2 MHz DSD / PCM 384 kHz

Wspaniała jakość dźwięku w natywnym formacie DSD 11,2 MHz w połączeniu ze zbalansowanymi słuchawkami i obsługą formatu PCM 384 kHz / 32 bity.

Logo S-Master HX™

S-Master HX™

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ ogranicza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości, zapewniając bogate, pełne brzmienie.

Logo DSEE HX™

DSEE HX™

Technologia DSEE HX™ pozwala odzyskać dźwięk utracony podczas kompresji cyfrowej. Umożliwia wierne odwzorowywanie dźwięku nawet podczas strumieniowej transmisji muzyki.

Ikona Hi-Res Audio Wireless 

Dzięki LDAC — naszemu doskonałemu kodekowi bezprzewodowemu — słuchasz dźwięku w wysokiej rozdzielczości podczas transmisji muzyki. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa od standardowego połączenia BLUETOOTH® pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem we wszystkich utworach. 

Logo Hi-Res Audio Wireless i LDAC
Odtwarzacz Walkman® NW-ZX500 ze zbalansowanym wyjściem

Zbalansowane wyjście

Zbalansowane złącze Ø4,4 mm umożliwia podłączenie zgodnych słuchawek przy pełnej obsłudze lewego i prawego kanału, co przekłada się na ograniczenie zakłóceń i bardziej wyrazisty dźwięk.

Zaprojektowany z myślą o doskonałym dźwięku

W odtwarzaczu Walkman® NW-ZX500 użyto najwyższej jakości materiałów i komponentów, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami przy słuchaniu.

Konstrukcja z frezowanego aluminium

Konstrukcja z frezowanego aluminium

Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium zapewnia wysoką odporność na zakłócenia elektryczne, co pomaga urządzeniu NW-ZX500 w generowaniu wyrazistych, mocnych basów.

Blok frezowany z miedzi

W kompaktowej obudowie urządzenia Walkman podzespoły są zamontowane na frezowanym bloku z miedzi. Dzięki większym wymiarom w porównaniu do poprzednich modeli blok cechuje się obniżoną rezystancją i poprawia uziemienie elektryczne cyfrowej sekcji, co umożliwia urządzeniu NW-ZX500 odtwarzanie jeszcze bardziej wyrazistego dźwięku.

Blok miedziany przed frezowaniem
PRZED FREZOWANIEM
Blok miedziany po frezowaniu
PO FREZOWANIU
Zbliżenie na płytkę drukowaną z kondensatorem FT CAP

Nowo opracowane rozwiązanie FT CAP

Zaprojektowany na prośbę firmy Sony i dopracowany przez jej inżynierów nowy kondensator FT CAP (kondensator polimerowy o dużej pojemności) wzmacnia zasilanie bloku wzmacniacza, by uzyskać zbalansowane wyjście. Dzięki temu urządzenie NW-ZX500 zapewnia wyrazistą instrumentację i brzmienie wokali, a także mocne basy.

Logo Bluetooth®, NFC™ i Qualcomm® aptX™ HD

Natychmiastowa łączność dzięki NFC™ One-Touch i Bluetooth®

Technologie NFC i Bluetooth® ułatwiają i przyspieszają łączenie się ze źródłami muzyki. Wystarczy przyłożyć urządzenie z NFC do odtwarzacza NW-ZX500, aby nawiązać połączenie. Następnie można rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Jeśli nie można użyć NFC, z pomocą przychodzi Bluetooth. Obsługiwane są kodeki dźwięku LDAC i aptX™ HD.

Ikona Vinyl Processor

Winylowy procesor

Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych – raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Logo MQA™

Dekodowanie i odtwarzanie plików MQA™

Master Quality Authenticated to format audio, który umożliwia kompresję dużych plików o studyjnej jakości bez słyszalnych strat. Pozwala on słuchać muzyki o wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu Walkman®.

Wi-Fi do bezpośredniego pobierania i transmisji

NW-ZX500 ma system Android™ i łączność Wi-Fi, więc możesz słuchać muzyki na więcej sposobów, używać aplikacji do strumieniowej transmisji i odtwarzania dźwięku w odtwarzaczu Walkman® lub korzystać z kolekcji muzycznej zapisanej w komputerze.

Widok z boku odtwarzacza NW-ZX500 z widocznym portem USB Type-C™

Port USB Type-C™

Model NW-ZX500 ma port USB Type-C™, który ułatwia łączność z wieloma urządzeniami.

Niewielki, poręczny rozmiar

Odtwarzacz Walkman NW-ZX500 to wysoka jakość dźwięku w małym urządzeniu — dzięki temu możesz odtwarzać ulubioną muzykę, gdzie chcesz. 

Zdjęcie kasety magnetofonowej

Interfejs użytkownika przypominający kasetę

Model NW-ZX500 jest wyposażony w specjalny interfejs użytkownika i wygaszacz przypominające kasetę. Obraz kasety, która pojawia się na wyświetlaczu urządzenia Walkman®, różni się w zależności od kodeka słuchanej muzyki.

Ikona 20-godzinnej pracy baterii

20-godzinna praca baterii

Do 20 godzin odtwarzania plików w formacie MP3 128 kb/s lub 18 godzin odtwarzania plików w formacie FLAC 96 kHz o wysokiej rozdzielczości.

Odtwarzacz Walkman® NW-ZX500 z dużym panelem dotykowym

Większy panel dotykowy ułatwia obsługę

Panel dotykowy o przekątnej 3,6 cala w modelu NW-ZX500 jest o 16% większy od panelu dotykowego w poprzedniku, czyli w modelu NW-ZX300. Zarządzanie muzyką i korzystanie z niej nigdy nie było tak łatwe.

Widok boczny odtwarzacza Walkman® NW-ZX500 z widocznym gniazdem karty SD

Więcej pamięci na kolejne playlisty

Oprócz wbudowanej pamięci 64 GB jest też gniazdo na karty SD, co pozwala korzystać z obszernej biblioteki muzyki w podróży.

Luksusowa stylistyka

Wykończony aluminium wysokiej jakości, zakrzywiony korpus modelu NW-ZX500 zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania i łatwości przenoszenia.

Widok boczny odtwarzacza Walkman® NW-ZX500 z widocznymi przyciskami

Intuicyjne przyciski sterujące z boku

Łatwy dostęp do umieszczonych na panelu bocznym przycisków odtwarzania/pauzy, wyboru muzyki i regulacji głośności.

Dane techniczne i charakterystyka
Obsługujące dźwięk o wysokiej rozdzielczości urządzenie NW-ZX500 zaprojektowano precyzyjnie, aby zapewnić autentyczny dźwięk z wielu źródeł muzyki. Dzięki Androidowi™ i obsłudze Wi-Fi można na urządzeniu Walkman® korzystać z aplikacji do transmitowania i odtwarzania muzyki. Urządzenie możesz też podłączyć do komputera, by mieć dostęp do biblioteki muzyki. Słuchanie ulubionych utworów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

  • Technologia DSEE HX™ do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Zbalansowane wyjście 4,4 φ gwarantuje mniejszy poziom szumów i bardziej wyrazisty dźwięk

  • Transmituj i pobieraj muzykę przez Wi-Fi za pomocą ulubionych aplikacji na Androida

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku