NW-ZX500

Więcej sposobów na wyjątkowy dźwięk

Walkman® NW-ZX500 ma system Android™ i funkcję Wi-Fi, która umożliwia pobieranie i strumieniową transmisję, dzięki czemu możesz słuchać wiernie odwzorowywanego dźwięku ze wszystkich źródeł muzyki.

Zobacz, co wyróżnia ten odtwarzacz Walkman®

Przyjrzyj się technologii, która zapewnia realistyczny dźwięk.

Logo Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless
Wysoka jakość dźwięku
Zdjęcie płytki drukowanej
Zaprojektowany z myślą o doskonałym dźwięku
Walkman® NW-ZX500 w kolorze czarnym, z systemem Android™
Pobieranie i strumieniowa transmisja przez Wi-Fi
Ikona USB
Funkcjonalność
Logo Hi-Res Audio
Doskonałe odwzorowanie każdego tonu

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. Dzięki przechwytywaniu i reprodukcji dźwięku cyfrowego w częstotliwości próbkowania większej niż w przypadku płyt CD (24 bity / 96kHz i więcej) wysoka rozdzielczość dźwięku pozwala uzyskać jakość nagrania bliską oryginalnemu nagraniu studyjnemu.

Logo DSD
Natywny format 11,2 MHz DSD / PCM 384 kHz

Wspaniała jakość dźwięku w natywnym formacie DSD 11,2 MHz w połączeniu ze zbalansowanymi słuchawkami i obsługą formatu PCM 384 kHz / 32 bity.

Logo S-Master HX™
S-Master HX™

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ ogranicza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości, zapewniając bogate, pełne brzmienie.

Logo DSEE Ultimate
DSEE Ultimate™

System DSEE Ultimate™ wykorzystuje sztuczną inteligencję, by zreprodukować subtelne niuanse akustyki i zapewnić czystość dźwięków o wysokiej częstotliwości, często zanikających podczas kompresji.

Ikona Hi-Res Audio Wireless 

Dzięki LDAC — naszemu doskonałemu kodekowi bezprzewodowemu — słuchasz dźwięku w wysokiej rozdzielczości podczas transmisji muzyki. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa od standardowego połączenia BLUETOOTH® pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem we wszystkich utworach. 

Logo Hi-Res Audio Wireless i LDAC
Odtwarzacz Walkman® NW-ZX500 ze zbalansowanym wyjściem
Zbalansowane wyjście

Zbalansowane złącze Ø4,4 mm umożliwia podłączenie zgodnych słuchawek przy pełnej obsłudze lewego i prawego kanału, co przekłada się na ograniczenie zakłóceń i bardziej wyrazisty dźwięk.

Zaprojektowany z myślą o doskonałym dźwięku

W odtwarzaczu Walkman® NW-ZX500 użyto najwyższej jakości materiałów i komponentów, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami przy słuchaniu.

Konstrukcja z frezowanego aluminium
Konstrukcja z frezowanego aluminium

Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium zapewnia wysoką odporność na zakłócenia elektryczne, co pomaga urządzeniu NW-ZX500 w generowaniu wyrazistych, mocnych basów.

Blok frezowany z miedzi

W kompaktowej obudowie urządzenia Walkman podzespoły są zamontowane na frezowanym bloku z miedzi. Dzięki większym wymiarom w porównaniu do poprzednich modeli blok cechuje się obniżoną rezystancją i poprawia uziemienie elektryczne cyfrowej sekcji, co umożliwia urządzeniu NW-ZX500 odtwarzanie jeszcze bardziej wyrazistego dźwięku.

Blok miedziany przed frezowaniem
PRZED FREZOWANIEM
Blok miedziany po frezowaniu
PO FREZOWANIU
Zbliżenie na płytkę drukowaną z kondensatorem FT CAP
Nowo opracowane rozwiązanie FT CAP

Zaprojektowany na prośbę firmy Sony i dopracowany przez jej inżynierów nowy kondensator FT CAP (kondensator polimerowy o dużej pojemności) wzmacnia zasilanie bloku wzmacniacza, by uzyskać zbalansowane wyjście. Dzięki temu urządzenie NW-ZX500 zapewnia wyrazistą instrumentację i brzmienie wokali, a także mocne basy.

Logo Bluetooth®, NFC™ i Qualcomm® aptX™ HD
Natychmiastowa łączność dzięki NFC™ One-Touch i Bluetooth®

Technologie NFC i Bluetooth® ułatwiają i przyspieszają łączenie się ze źródłami muzyki. Wystarczy przyłożyć urządzenie z NFC do odtwarzacza NW-ZX500, aby nawiązać połączenie. Następnie można rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Jeśli nie można użyć NFC, z pomocą przychodzi Bluetooth. Obsługiwane są kodeki dźwięku LDAC i aptX™ HD.

Ikona Vinyl Processor
Winylowy procesor

Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych – raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Logo MQA™
Dekodowanie i odtwarzanie plików MQA™

Master Quality Authenticated to format audio, który umożliwia kompresję dużych plików o studyjnej jakości bez słyszalnych strat. Pozwala on słuchać muzyki o wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu Walkman®.

Wi-Fi do bezpośredniego pobierania i transmisji

Współpracujący z Androidem™ i Wi-Fi model NW-ZX500 to jeszcze więcej sposobów słuchania muzyki. Korzystaj z aplikacji do transmitowania i odtwarzania muzyki na urządzeniu Walkman®. Urządzenie możesz też podłączyć do komputera, by mieć dostęp do biblioteki muzyki.

Widok z boku odtwarzacza NW-ZX500 z widocznym portem USB Type-C™
Port USB Type-C™

Model NW-ZX500 ma port USB Type-C™, który ułatwia łączność z wieloma urządzeniami.

Zdjęcie kasety magnetofonowej
Interfejs użytkownika przypominający kasetę

Model NW-ZX500 jest wyposażony w specjalny interfejs użytkownika i wygaszacz przypominające kasetę. Obraz kasety, która pojawia się na wyświetlaczu urządzenia Walkman®, różni się w zależności od kodeka słuchanej muzyki.

Ikona 20-godzinnej pracy baterii
20-godzinna praca baterii

Do 20 godzin odtwarzania plików w formacie MP3 128 kb/s lub 18 godzin odtwarzania plików w formacie FLAC 96 kHz o wysokiej rozdzielczości.

Odtwarzacz Walkman® NW-ZX500 z dużym panelem dotykowym
Większy panel dotykowy ułatwia obsługę

Panel dotykowy o przekątnej 3,6 cala w modelu NW-ZX500 jest o 16% większy od panelu dotykowego w poprzedniku, czyli w modelu NW-ZX300. Zarządzanie muzyką i korzystanie z niej nigdy nie było tak łatwe.

Widok boczny odtwarzacza Walkman® NW-ZX500 z widocznym gniazdem karty SD
Więcej pamięci na kolejne playlisty

Oprócz wbudowanej pamięci 64 GB jest też gniazdo na karty SD, co pozwala korzystać z obszernej biblioteki muzyki w podróży.

Niewielki, poręczny rozmiar

Odtwarzacz Walkman NW-ZX500 to wysoka jakość dźwięku w małym urządzeniu — dzięki temu możesz odtwarzać ulubioną muzykę, gdzie chcesz. 

Luksusowa stylistyka

Wykończony aluminium wysokiej jakości, zakrzywiony korpus modelu NW-ZX500 zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania i łatwości przenoszenia.

Widok boczny odtwarzacza Walkman® NW-ZX500 z widocznymi przyciskami
Intuicyjne przyciski sterujące z boku

Łatwy dostęp do umieszczonych na panelu bocznym przycisków odtwarzania/pauzy, wyboru muzyki i regulacji głośności.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w dobiegającym ze wszystkich stron dźwięku. W brzmieniu realistycznym jak na koncercie lub w studiu. Dzięki technologii 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej. A seria NW-ZX500 jest stworzona do słuchania nagrań 360 Reality Audio.

Dane techniczne i charakterystyka

Obsługujące dźwięk o wysokiej rozdzielczości urządzenie NW-ZX500 zaprojektowano precyzyjnie, aby zapewnić autentyczny dźwięk z wielu źródeł muzyki. Dzięki Androidowi™ i obsłudze Wi-Fi można na urządzeniu Walkman® korzystać z aplikacji do transmitowania i odtwarzania muzyki. Urządzenie możesz też podłączyć do komputera, by mieć dostęp do biblioteki muzyki. Słuchanie ulubionych utworów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

  • Technologia DSEE HX™ do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Zbalansowane wyjście 4,4 φ gwarantuje mniejszy poziom szumów i bardziej wyrazisty dźwięk

  • Transmituj i pobieraj muzykę przez Wi-Fi za pomocą ulubionych aplikacji na Androida

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy