NW-ZX300

Wyjątkowa jakość dźwięku

Każdy element modelu NW-ZX300 został zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości dźwięku. Muzyka zabrzmi zgodnie z intencją jej twórcy niezależnie od miejsca odsłuchu.

Używaj najwyższej jakości urządzenia do odtwarzania muzyki

Przyjrzyj się technologii, która sprawia, że odtwarzacz Walkman® jest taki wyjątkowy.

Techniczna doskonałość pod każdym względem

Dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości poczujesz każdą nutę oraz detal. Wiodące technologie odtwarzania w tej klasie zapewniają niezwykle realistyczne wrażenia przy słuchaniu oraz czysty dźwięk.

Obsługa formatu DSD (Direct Stream Digital) i PCM (Pulse Code Modulation)

Natywny format 11,2 MHz DSD / PCM 384 kHz

Wspaniała jakość dźwięku w natywnym formacie DSD 11,2 MHz w połączeniu ze zbalansowanymi słuchawkami i obsługą formatu PCM 384 kHz / 32 bity.

S-Master HX™

S-Master HX™

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ ogranicza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości, zapewniając bogate, pełne brzmienie.

DSEE HX™

DSEE HX™

Usłyszysz to, czego Ci brakowało. Dzięki technologii DSEE HX™ Twoje istniejące nagrania zabrzmią niemal tak jak muzyka o wysokiej rozdzielczości.

Odporna na zakłócenia aluminiowa rama frezowana

Sztywna rama wykonana z aluminium posiada wysoką odporność na zakłócenia elektryczne, zapewniając wyraźny, stabilny dźwięk.

Odtwarzacz Walkman zawierający dopracowane podzespoły

NFC i Bluetooth

Najlepsza bezprzewodowa transmisja strumieniowa BLUETOOTH®

Czerp przyjemność z wysokiej jakości strumieniowej transmisji muzyki dzięki LDAC — doskonałemu kodekowi bezprzewodowemu. 3x wyższa szybkość transmisji niż BLUETOOTH® zapewnia doskonały dźwięk. Zgodność z audio aptX™ HD po zaktualizowaniu oprogramowania układowego.

Funkcja USB DAC

Funkcja USB DAC zapewnia muzykę o wyższej jakości

Po podłączeniu za pomocą dostarczanego w zestawie przewodu USB urządzenie NW-ZX300 zastępuje standardowy system przetwarzania dźwięku komputera własnym zaawansowanym sprzętem, co zapewnia pierwszorzędną jakość dźwięku.

Obsługa MQA™

Obsługa MQA™ zapewnia bezstratną transmisję strumieniową

Master Quality Authenticated to format audio, który umożliwia kompresję dużych plików o studyjnej jakości bez słyszalnych strat. Pozwala on słuchać muzyki o wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu Walkman. 

Niewielki rozmiar

Produkt jest tak mały, że mieści się w dłoni, więc można zabrać go ze sobą wszędzie.

Obsługa dotykowa

Czuły ekran z matowego szkła umożliwia wygodne sterowanie dotykowe i ogranicza pozostawianie odcisków.

Przyciski sterujące z boku

Przyciski sterujące z boku

Łatwy dostęp do przycisków odtwarzania/pauzy, wyboru muzyki i regulacji głośności dogodnie umieszczonych na panelu bocznym.

Długi czas pracy akumulatora

Czas pracy akumulatora: 30 godzin

Do 30 godzin odtwarzania plików w formacie MP3 128 kb/s lub 26 godzin odtwarzania plików w formacie FLAC 96 kHz o wysokiej rozdzielczości.

64 GB pamięci plus karta Micro SD

64 GB pamięci plus karta Micro SD 

Nigdy nie zabraknie Ci muzyki dzięki 64 GB zintegrowanej pamięci i możliwości wykorzystania dodatkowej pamięci poprzez gniazdo na karty Micro SD.

Dane techniczne i charakterystyka
Autentyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości ukryty w kompaktowej konstrukcji Urządzenie NW-ZX300 zostało zaprojektowane tak, by dostarczać dźwięk najwyższej klasy, oddający intencje artysty a jednocześnie posiadać kompaktową, przenośną formę ułatwiającą jego przenoszenie.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Obsługa plików DSD i PCM

  • Technologia DSEE HX™ do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

  • Czuły ekran dotykowy z matowego szkła zapewnia płynną kontrolę

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku