Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy
Walkman® z dźwiękiem Hi-Res: obrazy

Cechy

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą częstotliwością ich rejestracji. Pozwala to najwierniej oddać zamysł artystów. Usłysz każdy wdech i szmer i poczuj się jak na koncercie.

Słuchawki redukują hałas, a Ty możesz skoncentrować się na muzyce

Modele NW-ZX100 zawierają ekskluzywne słuchawki, które redukują hałasy , abyś mógł odciąć się od dźwięków otaczającego Cię świata. Dopasuj ustawienia słuchawek do miejsca, w którym się znajdujesz — one usuną hałas z otoczenia, a Ty będziesz mógł bardziej skupić się na słuchaniu i zatopić się w muzyce.

Najwyższej klasy podzespoły dla najlepszej jakości dźwięku

W modelu NW-ZX100 zastosowano nowszą elektronikę, aby zagwarantować najwyższą czystość i jakość dźwięku. Sztywna rama, ulepszona impedancja lutów i odpowiednia płytka dielektryczna sprawią, że słuchanie muzyki będzie czystą przyjemnością.

Odtwarzanie nagrań o wysokiej rozdzielczości w formacie DSD (Direct Stream Digital)

Zgodność z kodekiem audio DSD (Direct Stream Digital), przeznaczonym do rejestracji dźwięku o wysokiej rozdzielczości, pozwala uzyskać studyjną jakość brzmienia. Ten 1-bitowy format jest oparty na przesyłaniu strumienia zer i jedynek. Zmieniają się one z bardzo dużą częstotliwością i w porównaniu ze zwykłymi kodekami pozwalają dokładniej odtwarzać przebieg fali dźwiękowej. W rezultacie uzyskuje się wyraźniejszy dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX: maksymalna czystość dźwięku

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX to gwarancja najlepszej reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki uproszczonej, w pełni cyfrowej ścieżce sygnału wzmacniacz S-Master HX odtwarza niuanse brzmieniowe i zachowuje szerokie pasmo przenoszenia formatów o wysokiej rozdzielczości. W odróżnieniu od zwykłych wzmacniaczy pozostawia sygnał w postaci cyfrowej aż do ostatniego etapu przed reprodukcją przez głośnik. Eliminuje to zniekształcenia i zapewnia wysoką rozdzielczość dźwięku — tak jak tego chciał artysta.

DSEE HX: przywracanie blasku plikom z muzyką

Dźwięk lepszy niż z płyty CD? Oczywiście. System DSEE HX, stanowiący rozwinięcie naszej firmowej technologii DSEE, nadaje nagraniom z plików poddanych kompresji brzmienie zbliżone do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki przywracaniu niuansów brzmieniowych oryginalnego nagrania traconych podczas kompresji zapewnia bogate, studyjne wrażenia przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki.

Więcej pamięci na kolejne playlisty

Poza rozszerzalną pamięcią 128 GB do modeli NW-ZX100 można dołożyć kartę microSD, więc możesz zabrać ze sobą tyle muzyki, ile tylko chcesz.

Zwiększona żywotność baterii zapewnia dłuższe odtwarzanie muzyki

Nigdy nie braknie mu mocy, gdy będziesz w drodze. Model NW-ZX100 odtwarza pliki w formacie MP3 przez 70 h, a w formacie FLAC — 45 h, więc nie musisz się martwić o ładowarkę.

Muzyka w różnych formatach

Odtwarzacz NW-ZX100 obsługuje formaty dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz formaty tradycyjne, jak MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC czy ALAC.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologia NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

Najwyższa jakość strumieniowej transmisji przez łącze Bluetooth: LDAC

Opracowany przez Sony kodek Bluetooth LDAC to nowa jakość w strumieniowej transmisji muzyki. Trzy razy większa szybkość transmisji w porównaniu z typową transmisją przez Bluetooth. Częstotliwość próbkowania na poziomie 96 kHz i wydajniejsze kodowanie dla bezprzewodowego dźwięku o jakości CD.

Dane techniczne

W Walkmanie NW-ZX100 zastosowano najwyższej jakości obwody, udoskonaloną obudowę z aluminium oraz technologię redukcji hałasów, abyś mógł koncentrować się tylko na muzyce.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Technologia DSEE HX do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX

  • 128 GB rozszerzalnej pamięci

  • W zestawie słuchawki z redukcją hałasów

Rozmiar pamięci
128 GB
Rozmiar ekranu (w calach)
7,6 cm (3")
Rozdzielczość wyświetlacza
400 x 240 (WQVGA)
CZAS PRACY AKUMULATORA – CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI (Z APLIKACJĄ MUZYCZNĄ)
45 h (dźwięk o wysokiej rozdzielczości), 70 h (MP3)
Waga
145 g
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku