NW-WM1Z

Perfekcja i bogactwo szczegółów

Odtwarzacz Walkman® z serii Signature to wirtuoz w dziedzinie szczegółowości dźwięku. Łączy wyrafinowaną technologię dźwięku z pięknym wykonaniem, wysokiej jakości materiałami i najlepszą funkcjonalnością w swojej klasie.  

Signature Series

One Signature Sound

Dzięki naszym słuchawkom dźwięk o wysokiej rozdzielczości, którego do tej pory można było słuchać, teraz można również poczuć.

Czysty dźwięk, najwyższej klasy wykonanie

Poznaj funkcjonalne piękno miedzi beztlenowej

Model NW-WM1Z jest w całości obudowany wysokiej klasy pozłacaną miedzą beztlenową. To materiał powszechnie stosowany w instrumentach muzycznych, nadający odtwarzaczowi jego wyjątkowo naturalne brzmienie. Przewodność i wytrzymałość tego materiału przyczyniają się do wyjątkowej jakości brzmienia odtwarzacza Walkman®.

Przewody 4-żyłowe
Zaawansowana konstrukcja przewodów

Czterożyłowe przewody plecione przy użyciu zaawansowanych technik oplatania i stworzone we współpracy z KIMBER KABLE® są wykonywane ręcznie, tak aby radziły sobie bezproblemowo z wysoką mocą i zapewniały najwyższą jakość dźwięku.

Kondensator FT
Moc pod kontrolą

Najnowszej generacji kondensator FT CAP (kondensator polimerowy o dużej pojemności) służy do regulowania przepływu energii, optymalizując moc oraz jakość zasilania, kiedy jest to konieczne.  

Rejestr subtelnych dźwięków
Niezawodne układy elektroniczne

Zamontowany na powierzchni rezystor Fine Sound Register zapewnia równomierną, efektywną dystrybucję energii zasilania do wszystkich podzespołów obwodu, utrzymując stabilną jakość dźwięku.

Poznaj urządzenie NW-WM1Z

Poznaj technologię oraz inspirację stojące za naszym flagowym odtwarzaczem Walkman®. 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Dźwięk w swoim żywiole

Każda nuta zgodna z zamierzeniami artysty dzięki technologii dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Słuchaj subtelnego, zniuansowanego dźwięku o wysokiej rozdzielczości i studyjnej jakości, lepszej niż na płytach CD. Muzyka odtwarzana jest z pasją, a każdy z jej elementów jest równocześnie przenoszony przez sygnał do głośników, więc odnosisz wrażenie, że artysta gra tuż przed Tobą. Pliki audio w wysokiej rozdzielczości używają zazwyczaj wysokiej częstotliwości próbkowania w zakresie 96 kHz lub 192 kHz przy 24-bitowym zapisie.

Prawdziwa rewolucja w jakości naturalnego dźwięku

W oparciu o wieloletnie doświadczenia w zakresie technologii wzmacniaczy cyfrowych, nasi inżynierowie wyposażyli odtwarzacz NW-WM1Z w zniuansowane brzmienie i jakość naturalnego dźwięku; pozwala to na wyjątkową i prawdziwą przyjemność słuchania.

Technologia ograniczania zakłóceń S-MASTER HX
Wierna reprodukcja dźwięku

Nowa technologia wzmacniaczy cyfrowych S-Master™ HX, opracowana pierwotnie dla odtwarzaczy Walkman®, została dostosowana do natywnego DSD oraz formatów zrównoważonej i wysokiej mocy wyjściowej. Zmniejsza ona zniekształcenia i szumy w szerokim zakresie częstotliwości — dając w efekcie bogate i pełne brzmienie. 

Format DSD
Wierna reprodukcja

Nowy model NW-WM1Z obsługuje natywne pliki audio DSD (Direct Stream Digital) tworzone na wczesnym etapie produkcji. Oznacza to, że zachowują one autentyczne szczegóły oryginalnego nagrania.

Złącze 4,4
Nowy standard mocy

Walkman® posiada jedną symetryczną wtyczkę, przeznaczoną dla nowo opracowanego symetrycznego przewodu połączeniowego Φ 4,4. Przewód ten rozdziela lewy i prawy sygnał dźwiękowy, minimalizując przy tym straty przy przenoszeniu dźwięku i wynikającą z nich utratę jakości. 

Odtworzenie doznań muzycznych

Każda nuta i każdy szczegół słyszalne dzięki technologii DSEE HX

Przenieś wrażenia koncertowe do domu i słuchaj dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Technologia interpolacji DSEE HX analizuje sygnał audio za pomocą algorytmu, a następnie zastępuje utracone dane, przez co jakość wzrasta prawie do poziomu wysokiej rozdzielczości. Pełny potencjał brzmienia możesz wydobyć za pomocą jednego z 4 dodatkowych trybów uzupełniających tryb standardowy

Korektor faz prądu stałego
Korektor faz prądu stałego

Wierna reprodukcja dźwięku

Nasz korektor faz prądu stałego DC Phase Linearizer pracuje, aby skutecznie odtwarzać szeroką gamę sygnatur brzmieniowych. Wykorzystuje on technologię Digital Signal Processing (DSP), aby imitować charakterystykę fazy różnych rodzajów wzmacniaczy analogowych i zapewniać czystszy dźwięk, zbliżony do dźwięku analogowego. Można wybrać jedno z sześciu ustawień charakterystyki fazy.

Zaprojektowany dla Ciebie

Nowy odtwarzacz Walkman® NW-WM1Z jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i praktyczny. 

Bateria
Do 30 godzin odtwarzania

Odtwarzaj muzykę tak długo, jak masz na to ochotę, do 30 godzin odtwarzania plików audio w wysokiej rozdzielczości (FLAC 96 kHz/24bit) i do 33 godzin w formacie MP3 (128 kbps).

Pamięć
Korzystaj z wbudowanej pamięci o pojemności 265 GB

Odtwarzacz NW-WM1Z ma wbudowaną pamięć o pojemności 256 GB, więc nigdy nie zabraknie miejsca na Twoją muzykę.

Czuły ekran dotykowy
Czuły ekran dotykowy

Niezwykle czuły ekran dotykowy o przekątnej 10,2 cm (4") i klasyczny układ interfejsu zostały tak zaprojektowane, by zaspokoić potrzeby najbardziej entuzjastycznych audiofilów.

Intuicyjne klawisze boczne
Intuicyjne klawisze boczne

Prosta, intuicyjna obsługa klawiszami umieszczonymi z boku urządzenia pozwala łatwo wybierać i sterować odtwarzaną muzyką.

Możliwość zwiększenia pamięci
Możliwość zwiększenia pamięci

Nigdy nie zabraknie miejsca w twojej bibliotece muzycznej, bo możesz zapisywać pliki o najwyższej jakości, wykorzystując gniazdo na karty Micro SD.

LDAC
Odkryj lepsze połączenie Bluetooth dzięki technologii LDAC

LDAC to nasza nowa technologia audio, która zapewnia wysoką jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo przez łącze Bluetooth. Dzięki transmisji trzykrotnie większej ilości danych kodek LDAC poprawia wrażenia przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki.

Odkryj Signature Series

Produkty Signature Series zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Stworzyliśmy je po to, aby umożliwić wychwycenie każdej nuty na poziomie przewyższającym dotychczasowe standardy.

Dane techniczne i charakterystyka

Najwyższej klasy Walkman® to doskonałe materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, dające dźwięk o niezrównanej jakości.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Obsługa plików w natywnym formacie DSD (direct stream digital)

  • Dzięki technologii DSEE HX muzyka brzmi tak, jak nagrania w wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX

  • Pamięć o pojemności 256 GB (do 1600 utworów o wysokiej rozdzielczości)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku