Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Walkman® A50 z serii A: obrazy
Logo h.ear
Hear your colours

Wprowadź harmonię do swojego życia dzięki słuchawkom h.ear dostępnym w wielu kolorach. Pięć unikalnych odcieni, które podkreślą Twój indywidualny styl.

Twój styl, Twoja muzyka

Dzięki wysokiej jakości wygodnej konstrukcji odtwarzacz NW-A50 generuje niezwykle wierny dźwięk o wysokiej rozdzielczości, dodając też interpolację dźwięku za pomocą technologii DSEE HX i funkcji Vinyl Processor.

Harmonia kolorów

Nowe słuchawki h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Słyszalna różnica
Logo dźwięku o wysokiej rozdzielczości z ikonami 24bit i 16bit

3,2x więcej przesyłanych danych

Realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Poczuj się tak, jakby wykonawca występował tuż przed Tobą – pozwala na to brzmiący lepiej od płyt CD dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który wiernie odtwarza nawet najdrobniejsze niuanse brzmienia studyjnej jakości.

Ikona DSD
 Odtwarzanie nagrań DSD

Ciesz się bardziej naturalnym dźwiękiem i szczegółowością formatów audio DSD, jakie zapewnia wysokiej jakości konwersja na format PCM obsługiwana przez urządzenia NW-A50.

Logo DSEE HX
Interpolacja dźwięku dzięki procesorowi DSEE HX 

Dzięki zaawansowanemu procesorowi DSEE HX wykorzystującemu sztuczną inteligencję do dokładnej analizy typu utworu, jego instrumentacji i gatunków muzycznych, możesz cieszyć się pełną wiernością brzmienia nawet mocno skompresowanych formatów audio. 

Ikona S-Master HX™
S-Master HX™ i dźwięk o wysokiej rozdzielczości 

Smakuj wszystkie niuanse muzyki dzięki wzmacniaczowi cyfrowemu S-Master HX™, który generuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości z ograniczonymi zniekształceniami i szumami.

Precyzyjna konstrukcja zapewnia doskonały dźwięk
Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium poprawia jakość dźwięku

Konstrukcja z frezowanego aluminium klasy premium zapewnia niezwykłą wytrzymałość, niską impedancję, czysty i stabilny dźwięk oraz solidne basy.

Zaawansowany lut zawierający złoto gwarantuje bardziej wyrazisty dźwięk

Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału. Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, bezołowiowy lut premium klasy audio z niewielką ilością złota łączy obwód urządzenia NW-A100 z baterią. 

Lut zawierający złoto
Pozłacana płytka drukowana
POZŁACANA PŁYTKA DRUKOWANA
Sprężyny stykowe
sprężyny stykowe
Pozłacana płytka i sprężyny stykowe to niska impedancja

Płytki oraz sprężyny stykowe w modelu NW-A50, które łączą płytkę drukowaną z obudową z frezowanego aluminium, są pokryte złotem. Dzięki temu bas ma mocne brzmienie, a średnie tony są wyraźne.

Stylowy, zaokrąglony kształt, lepsze przyciski

Ergonomiczny odtwarzacz NW-A50 o najwyższej jakości aluminiowej, zaokrąglonej obudowie wygodnie leży w dłoni. Intuicyjne przyciski boczne pozwalają łatwo odtwarzać muzykę. Przyciski odtwarzania/pauzy, wyboru utworów i głośności mają kształt i pozycję zapewniające łatwą obsługę dotykiem. 

Wcześniejsza konstrukcja przycisków
POPRZEDNIA KONSTRUKCJA
Nowa konstrukcja obudowy i przycisków
NOWA OBUDOWA I PRZYCISKI
Ikona LDAC BLUETOOTH®
Lepsza transmisja BLUETOOTH® 

LDAC™ używa zwykłego połączenia BLUETOOTH®, ale przesyła dźwięk z maks. szybkością do 990 kbps, ok. 3x większą niż inne profile audio. Odtwarzane dźwięki są więc znacznie bliższe intencjom artysty. Pełna zgodność z kodekiem audio aptX™ HD dostępna w aktualizacji wewnętrznego oprogramowania.

Funkcja redukcji hałasów redukuje zewnętrzne dźwięki

Chcesz być sam na sam z muzyką? Aktywuj osłabianie hałasów, a zgodne z serią NW-A50 słuchawki IER-NW500N/NE będą blokować zewnętrzny hałas.  

Tryb dźwięków z otoczenia przepuszcza wyłącznie pożądane dźwięki

Korzystając z kompatybilnych słuchawek IER-NW500N/NE, aktywuj tryb dźwięków z otoczenia, który umożliwia słuchanie zarówno dźwięków zewnętrznych oraz muzyki.

Funkcja USB DAC
Dzięki funkcji USB DAC muzyka z komputera brzmi jeszcze lepiej 

Urządzenia z serii NW-A50 można użyć jako konwertera DAC USB (Digital-Analogue Converter), łącząc je z komputerem PC lub Mac. Po podłączeniu za pomocą dołączonego przewodu USB model NW-A50 zastępuje system przetwarzania dźwięku w komputerze własnym przetwarzaniem sprzętowym. 

Ikona LDAC
Tryb odbiornika BLUETOOTH® nada charakteru muzyce ze smartfona

Przesyłaj muzykę przez odtwarzacz NW-A50, łącząc go przez Bluetooth® ze smartfonem, a zabrzmi ona lepiej. Ulubione utwory zyskają dzięki interpolacji dokonywanej przez S-Master HX i DSEE HX oraz technologii Vinyl Processor i korektorowi graficznemu.

Dane techniczne i charakterystyka

Przenieś muzykę na wyższy poziom dzięki niesamowitej wierności dźwięku o wysokiej rozdzielczości i kolorom pasującym do Twojego stylu. Odtwarzacz NW-A50 wykonano w precyzyjnej technice z części wysokiej jakości, takich jak sztywna obudowa z frezowanego aluminium i bezołowiowy lut obwodów wzbogacony złotem, by uzyskać kryształowo czysty dźwięk. Ulepszone DSEE HX przywraca brzmienie plikom audio. Muzykę można transmitować przez BLUETOOTH® i LDAC, zachowując szczegółowość utworów.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

  • DSEE HX Al analizuje rodzaj utworu i przywraca jakość skompresowanym plikom audio

  • Technologia BLUETOOTH® i LDAC pozwalają zachować jakość dźwięku

  • Funkcja odbiornika BLUETOOTH®

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy