Seria NW-A40

Twój styl, Twoja muzyka

Seria NW-A40 jest dopasowana do Twojego stylu życia i wyposażona w słuchawki h.ear w wielu kolorach. Ciesz się wyjątkowym dźwiękiem wysokiej jakości i lepszą strumieniową transmisją BLUETOOTH® dzięki LDAC™.

Produkty serii h.ear
Hear Your Colours

Wprowadź harmonię do swojego życia dzięki słuchawkom h.ear dostępnym w wielu kolorach. Pięć unikalnych odcieni, które podkreślą Twój indywidualny styl.

Harmonia kolorów

Nowe słuchawki h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Przyjrzyj się z bliska

Obejrzyj gamę słuchawek h.ear ze wszystkich stron i wybierz model o cechach odpowiadających Twoim potrzebom.

Słyszalna różnica
Prawdziwie naturalny dźwięk

Słuchaj subtelnego, zniuansowanego dźwięku o wysokiej rozdzielczości i studyjnej jakości, lepszej niż na płytach CD. Muzyka odtwarzana jest z pasją, a każdy z jej elementów jest równocześnie przenoszony przez sygnał do głośników, więc odnosisz wrażenie, że artysta gra tuż przed Tobą. 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

DSD
Ciesz się odtwarzaniem w formacie DSD

Ciesz się bardziej naturalnym dźwiękiem i szczegółowością formatów DSD audio, dzięki wysokiej jakości konwersji na PCM dostępnej w serii NW-A40.

Technologia optymalizacji odtwarzania DSEE HX
Odkryj na nowo muzyczne detale

Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji technologia DSEE HX™ zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio. 

Technologia ograniczania zakłóceń S-MASTER HX
Wykorzystaj jak najlepiej odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Zoptymalizowany pod kątem dźwięku o wysokiej rozdzielczości wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ redukuje zniekształcenia i hałas, pozwalając cieszyć się wszystkimi niuansami ulubionej muzyki. 

Precyzyjna konstrukcja zapewnia doskonały dźwięk
Nowy lut zapewnia maksymalną czystość dźwięku

Wysokiej jakości bezołowiowy lut tworzy wydajniejsze połączenie elektroniczne między komponentami, między innymi wzmacniaczem S-Master HX™. Ciesz się czystym dźwiękiem za każdym razem, gdy wciśniesz przycisk odtwarzania.

Nowe lutowanie
STARY LUT
Nowe lutowanie
NOWY LUT
Nowa płytka drukowana
STARA PŁYTKA DRUKOWANA
Nowa płytka drukowana
NOWA PŁYTKA DRUKOWANA
Nowa płytka drukowana zapewnia czysty, solidny bas

Płytka drukowana została zoptymalizowana, aby poprawić przepływ elektryczności, poprawiając stabilność zasilania. Oznacza to wyraźniejszy dźwięk oraz czysty, solidny bas w Twojej muzyce.

Lepsza transmisja strumieniowa za pomocą Bluetooth

LDAC™ używa zwykłego połączenia BLUETOOTH®, ale przesyła dźwięk z maks. szybkością do 990 kbps, ok. 3x większą niż inne profile audio. Odtwarzane dźwięki są więc znacznie bliższe intencjom artysty. Pełna zgodność z kodekiem audio aptX™ HD dostępna w aktualizacji wewnętrznego oprogramowania.

Więcej sposobów słuchania
Funkcja redukcji hałasów redukuje zewnętrzne dźwięki

Chcesz być sam na sam z muzyką? Aktywuj redukcję hałasów, a kompatybilne z serią NW-A40 słuchawki IER-NW500N/NE będą blokować hałasy zewnętrzne.

Tryb dźwięków z otoczenia przepuszcza wyłącznie pożądane dźwięki

Korzystając z kompatybilnych słuchawek IER-NW500N/NE, aktywuj tryb dźwięków z otoczenia, który umożliwia słuchanie zarówno dźwięków zewnętrznych oraz muzyki.

DAC
Skorzystaj z urządzenia NW-A40 jako cyfrowego konwertera audio

Po podłączeniu przez USB, seria NW-A40 korzysta z własnego, wysoce czułego przetwarzania w celu przekształcenia komputerowego sygnału audio, dostarczając poprawioną jakość dźwięku.

Kompatybilność z MQA
Odtwarza oraz dekoduje pliki MQA™

Seria NW-A40 jest w pełni kompatybilna z plikami MQA™, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę bez najmniejszego obniżenia jej jakości.

Więcej muzyki w zasięgu ręki
16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia
Rozszerz swoją pamięć

Seria NW-A40 ma wbudowaną pamięć 16 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty Micro SD.

Akumulator na 45 godzin pracy
Ładuj krócej, słuchaj dłużej

Dzięki szybkiemu ładowaniu akumulatora możesz słuchać muzyki nawet do 45 godzin, co daje cały dzień z muzyką.

Dane techniczne i charakterystyka

Ciesz się najwyższą jakością dźwięku, oprawioną w kolory Twojego świata. Odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości pozwala cieszyć się muzyką bliższą intencji autora, a zaawansowana płytka drukowana oraz bezołowiowy lut audiofilskiej jakości gwarantują krystalicznie czysty dźwięk. Ciesz się bezprzewodową swobodą — strumieniowa transmisja BLUETOOTH® z użyciem kodeka LDAC pozwala zachować szczegóły każdego utworu, a technologia NFC™ umożliwia nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™ (CXD3778GF)

  • DSEE HX™: technologia interpolacji przywracająca blask skompresowanym plikom muzycznym

  • Technologia NFC™ do nawiązywania łączności BLUETOOTH® za jednym dotknięciem

  • System cyfrowej redukcji hałasów i tryb dźwięków otoczenia

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy