PREMIUM

Walkman® A30 z serii A

NW-A30 SERIES
Walkman® A30 z serii A: obraz

16 GB|16 GB ze słuchawkami|redpinkyellowblueblack

Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy
Walkman® A30 z serii A: obrazy

Cechy

Minimalistyczna konstrukcja

Wyróżniająca się niezwykłą prostotą seria NW-A30 to doskonały przykład na to, że mniej znaczy więcej. Dzięki prostym konturom i minimalistycznemu kształtowi urządzenie z łatwością dopasuje się do Twojego stylu. 

Kultowe kolory

Urządzenia z serii NW-A30 są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, z których każdy został starannie dobrany z myślą o indywidualnych stylach.

Intuicyjna, dotykowa obsługa

Dzięki dotykowemu ekranowi o wysokiej jakości i przekątnej 7,9 cm (3,1") obsługa sprowadza się do dotykania ikon. Jest tak intuicyjna, że szybko ją opanujesz. 

Słuchaj tylko tych dźwięków, które chcesz usłyszeć

Dołączone do walkmanów z serii NW-A30 specjalne słuchawki osłabiające zewnętrzne hałasy zapewnią intensywniejsze doznania muzyczne. Dzięki nim można wyeliminować dźwięki z zewnątrz i skupić się na muzyce. *W zależności od kupionego modelu. Model NW-A35 jest dostępny bez słuchawek.

To, co najlepsze w każdym utworze

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości, lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Odtwarzanie nagrań DSD

Nagrania przekształcone do formatu PCM mają równie ciepłe brzmienie jak ich pierwowzór w formacie DSD.

Technologia ograniczania zakłóceń S-MASTER HX

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX zmniejsza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości, zapewniając szerokie, pełne brzmienie.

DSEE HX 

Usłysz to, co do tej pory umykało Twoim uszom. Technologia DSEE HX sprawia, że istniejące utwory są odtwarzane w wyższej jakości.

Najwyższa jakość przesyłania strumieniowego Bluetooth

Ciesz się wysokiej jakości strumieniową transmisją dzięki LDAC, naszemu doskonałemu bezprzewodowemu kodekowi. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa od standardowego połączenia Bluetooth® — ciesz się doskonałym dźwiękiem we wszystkich utworach.

Długi czas pracy baterii

Jeszcze dłuższy czas pracy baterii umożliwia nawet 45 godzin odtwarzania. Dzięki temu nie trzeba tak często ładować urządzenia i można skupić się na słuchaniu ulubionej muzyki

Niewyczerpane źródło nagrań

Pamięć masową urządzeń z serii NW-A30 można zwiększać. Wystarczy dodać kartę microSD, aby nigdy nie zabrakło muzyki.

Dane techniczne

Najnowszy Walkman® umożliwia korzystanie z list odtwarzania zawierających ulubione nagrania. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowa konstrukcja sprawiają, że urządzenia z serii NW-A30 brzmią i wyglądają znakomicie.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Technologia DSEE HX do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX

  • Technologia NFC do nawiązywania łączności Bluetooth® za jednym dotknięciem

  • W zestawie słuchawki z redukcją hałasów

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy