ODTWARZACZE MP3

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A

NW-A100 SERIES

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obraz

16 GB|redorangegreenblueblack

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy

Odtwarzacz Walkman® 40th Anniversary 

W tym roku przypada 40. rocznica powstania odtwarzacza Walkman®. Pierwszy odtwarzacz Walkman TPS-L2 trafił do sprzedaży w 1979 roku. Dzięki swojemu wzornictwu zyskał kultowy status i na zawsze odmienił sposób słuchania muzyki. Po raz pierwszy można było słuchać ulubionych utworów, albumów i artystów w wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie — od tamtego czasu nieustannie udoskonalamy nasze urządzenia.

Logo h.ear

Charakterystyczny wygląd

Logo Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless

Wysoka jakość dźwięku

Zdjęcie płytki drukowanej

Zaawansowana konstrukcja

Odtwarzacz Walkman® NW-A100 z funkcją pobierania i strumieniowej transmisji przez Wi-Fi

Pobieranie i strumieniowa transmisja przez Wi-Fi

Odtwarzacz Walkman® NW-A100 z przyciskami bocznymi

Wzornictwo i funkcjonalność

Logo h.ear

Równowaga elementów

Podczas projektowania nowej serii h.ear użyliśmy wielu kolorów. W tych ciekawych kombinacjach każdy element ma swoje miejsce i doskonale współgra z całością.

Niezwykła stylistyka, świetny dźwięk.

Wyposażony w system Android™ oraz funkcje bezpośredniego pobierania i strumieniowej transmisji przez Wi-Fi odtwarzacz NW-A100 przyciąga wzrok i umożliwia słuchanie muzyki według własnych preferencji.

 • Czerwony
 • Czarny
 • Ash Green
 • Pomarańczowy
 • Niebieskie

Harmonia kolorów

Nowe modele h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Barwy doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

 • Czerwony
 • Czarny
 • Ash Green
 • Pomarańczowy
 • Niebieskie

Wysoka jakość dźwięku

Odtwarzacz NW-A100 zaprojektowano tak, aby wydobyć z muzyki to, co najlepsze. Zastosowane rozwiązania obejmują m.in. zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i zaawansowaną interpolację cyfrową.

Logo Hi-Res Audio

Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Logo S-Master HX™

S-Master HX™ 

Smakuj wszystkie niuanse muzyki dzięki wzmacniaczowi cyfrowemu S-Master HX™, który zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości przy ograniczonych zniekształceniach i szumach.

Logo DSEE HX™

DSEE HX™

Technologia DSEE HX™ pozwala odzyskać dźwięk utracony podczas kompresji cyfrowej. Umożliwia wierne odwzorowywanie dźwięku nawet podczas strumieniowej transmisji muzyki.

Logo DSD

Odtwarzanie nagrań DSD

Dzięki wysokiej jakości konwersji PCM w modelu NW-A100 można uzyskać naturalny dźwięk i niezwykły poziom szczegółów w formatach audio DSD do 11,2 MHz.

Bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości 

Ciesz się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości dzięki LDAC, naszemu bezprzewodowemu kodekowi. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa niż w przypadku standardowej technologii BLUETOOTH® sprawia, że wrażenia przy słuchaniu każdego utworu są wyjątkowe. 

Logo Bluetooth®, NFC™ i Qualcomm® aptX™ HD

Natychmiastowa łączność dzięki NFC™ One-Touch i Bluetooth®

Technologie NFC i Bluetooth ułatwiają i przyspieszają łączenie się ze źródłami muzyki. Wystarczy przyłożyć urządzenie z NFC do odtwarzacza NW-A100, aby nawiązać połączenie. Następnie można rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Jeśli nie można użyć NFC, z pomocą przychodzi Bluetooth. Obsługiwane są kodeki dźwięku LDAC i aptX™ HD.

Zaawansowana konstrukcja

Każdy materiał i element odtwarzacza NW-A100 dobrano z myślą o zapewnieniu wyjątkowych wrażeń przy słuchaniu.

Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium poprawia jakość dźwięku

Konstrukcja z frezowanego aluminium klasy premium zapewnia niezwykłą wytrzymałość, niską impedancję, czysty i stabilny dźwięk oraz solidne basy.

Płytka drukowana z kondensatorem foliowym

Kondensator foliowy

Wysokiej jakości kondensatory foliowe są używane na etapie wzmacniania, pomagając urządzeniu NW-A100 w uzyskaniu wyrazistych wysokich tonów i naturalnego dźwięku.

Płytka drukowana z cienkowarstwowym rezystorem dźwięku

Dobry rezystor dźwięku

Powierzchniowo montowany rezystor Fine Sound Register zapewnia równomierną, efektywną dystrybucję zasilania do wszystkich podzespołów, utrzymując stabilną jakość dźwięku.

Zoptymalizowany układ płytki drukowanej

Zoptymalizowany układ płytki drukowanej

Dzieląc blok audio (zaznaczonego na czerwono) i blok zasilania/cyfrowego (zaznaczonego na niebiesko) układ płytki drukowanej zoptymalizowano tak, by cyfrowy szum nie pogarszał jakości dźwięku.

Zaawansowany lut zawierający złoto gwarantuje bardziej wyrazisty dźwięk

Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału. Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, bezołowiowy lut premium klasy audio z minimalną ilością złota łączy obwód urządzenia NW-A100 z baterią.

Zaawansowany lut zawierający złoto

Wi-Fi do pobierania i strumieniowej transmisji muzyki

NW-A100 ma system Android™ i łączność Wi-Fi, więc możesz słuchać muzyki na więcej sposobów, używać aplikacji do strumieniowej transmisji i odtwarzania dźwięku w odtwarzaczu Walkman® lub korzystać z kolekcji muzycznej zapisanej w komputerze.

Do słuchania muzyki w jej oryginalnym brzmieniu

Ergonomiczny i łatwy w obsłudze odtwarzacz NW-A100 sprawia, że słuchanie muzyki poza domem jest jeszcze przyjemniejsze.

Stworzony z myślą o wygodzie

Dzięki smukłym kształtom i matowemu wykończeniu odtwarzacz NW-A100 wygodnie trzyma się w dłoni.

Większy wyświetlacz, niewielka obudowa

Odtwarzacz NW-A100 ma większy ekran niż jego poprzednik, model NW-A50, jednak jego obudowa jest niemal identyczna pod względem rozmiaru. Ułatwia to dostęp do muzyki i gwarantuje komfort użytkowania.

Wygodne przyciski boczne

Zaprojektowane w przemyślany sposób przyciski boczne umożliwiają wybór ulubionych utworów i regulację głośności bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

Port USB Type-C™

Model NW-A100 ma port USB Type-C™, który ułatwia łączność z wieloma urządzeniami.

Ikona karty microSD

Możliwość zwiększenia pamięci

Rozszerz pojemną pamięć odtwarzacza NW-A100, dodając kartę microSD – włóż ją do gniazda, by korzystać z niekończących się list odtwarzania i ogromnej kolekcji muzycznej w podróży.

Ikona baterii

Nawet 26 godzin pracy baterii

Po pełnym naładowaniu akumulatora można odtwarzać pliki MP3 o przepływności 128 kb/s nawet przez 26 godzin. Idealne rozwiązanie w kontekście podróży do pracy i pobytów w plenerze.

Ikona Vinyl Processor

Winylowy procesor

Nadaj cyfrowym utworom ciepłe brzmienie i charakter nagrań z płyt winylowych. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Logo MQA™

Dekodowanie i odtwarzanie plików MQA™

Model NW-A100 może odtwarzać i dekodować pliki MQA™, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę bez najmniejszego obniżenia jej jakości.

Pakiet na 40. rocznicę powstania odtwarzacza Walkman

Aby uczcić zbliżającą się 40. rocznicę powstania przełomowego modelu Walkman® TPS-L2, pierwszego przenośnego odtwarzacza kasetowego firmy Sony, stworzyliśmy wyjątkowy pakiet Walkman® 40th Anniversary.

Cofnij się w czasie dzięki torbie TPS-L2

Torba stanowi atrakcyjny dodatek do pakietu Walkman® 40th Anniversary. Chroni NW-A100 przed pyłem i zarysowaniami i sprawia, że wygląda on jak model TPS-L2 – czyli oryginalny Walkman® z 1979 roku – szczególnie w połączeniu z interfejsem przypominającym kasetę.

Odtwarzacz Walkman® NW-A100 w torbie TPS-L2
Zawartość pakietu Walkman® 40th Anniversary

Zawartość opakowania

Pudełko zaprojektowano na podstawie oryginalnego opakowania TPS-L2. W środku mamy odtwarzacz Walkman® NW-A100 z logo 40th Anniversary z tyłu oraz specjalną torbę, stylizowaną na legendarny model TPS-L2. Zestaw obejmuje też dwie naklejki Walkman® 40th Anniversary.

Interfejs użytkownika przypominający kasetę 

Odtwarzacz NW-A100 to hołd złożony legendarnemu modelowi TPS-L2. Interfejs użytkownika i wygaszacz ekranu opierają się na motywie kasety magnetofonowej. Wygląd kasety na wyświetlaczu odtwarzacza Walkman® zależy od używanego kodeka muzycznego.

Odtwarzacz Walkman® NW-A100 z interfejsem użytkownika przypominającym kasetę magnetofonową
Dane techniczne i charakterystyka
Oferujący dźwięk o wysokiej rozdzielczości i kolorowe wzornictwo pasujące do stylu życia model NW-A100 z Androidem™ pozwala używać ulubionych aplikacji do transmisji i odtwarzania muzyki na odtwarzaczu Walkman®. Można też podłączyć urządzenie do komputera, by korzystać z biblioteki muzyki. Słuchanie ulubionych utworów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.
 • Wprowadź harmonię do swojego życia dzięki słuchawkom h.ear dostępnym w wielu kolorach.

 • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

 • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

 • DSEE HX Al analizuje rodzaj utworu i przywraca jakość skompresowanym plikom audio

 • Transmituj i pobieraj muzykę przez Wi-Fi za pomocą ulubionych aplikacji na Androida™

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku