ODTWARZACZE MP3

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A

NW-A100 SERIES

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obraz

16 GB|redorangegreenblueblack

Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy
Seria odtwarzaczy A100 Walkman® A: obrazy

Cechy

Harmonia kolorów

Nowe modele h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Barwy doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Niezwykła stylistyka, świetny dźwięk.

Działające na Androidzie™ i mające funkcję bezpośredniego pobierania i transmitowania przez Wi-Fi urządzenie NW-A100 przyciąga wzrok i umożliwia słuchanie muzyki według własnych preferencji.

Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Dzięki LDAC — naszemu doskonałemu kodekowi bezprzewodowemu — słuchasz dźwięku w wysokiej rozdzielczości podczas transmisji muzyki. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa od standardowego połączenia BLUETOOTH® pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem we wszystkich utworach.

Odtwarzanie nagrań DSD

Dzięki wysokiej jakości konwersji PCM w modelu NW-A100 można uzyskać naturalny dźwięk i niezwykły poziom szczegółów w formatach audio DSD do 11,2 MHz.

Wzmacniacz S-Master HX™ zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości w najwyższej jakości

Smakuj wszystkie niuanse muzyki dzięki wzmacniaczowi cyfrowemu S-Master HX™, który zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości przy ograniczonych zniekształceniach i szumach.

DSEE HX™

Interpolacja dźwięku jest dodatkowo udoskonalona dzięki procesorowi DSEE HX™, który inteligentnie rozpoznaje instrumenty, wokale i gatunki muzyczne. Rozpoznając te elementy i relatywną energię dźwięku, procesor dokładnie odbudowuje dźwięki utracone podczas kompresji cyfrowej, zapewniając maksymalnie wierny dźwięk nawet w przypadku skompresowanych formatów. Procesor DSEE HX działa również podczas strumieniowego odtwarzania muzyki.

Natychmiastowa łączność dzięki NFC™ One-Touch i Bluetooth®

Dzięki technologiom Near Field Communication (NFC) i Bluetooth® dostęp do muzyki jest szybki i prosty. Aby rozpocząć odtwarzanie, wystarczy zbliżyć urządzenie z technologią NFC do NW-A100. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®. Obsługa dźwięku LDAC i aptX™ HD.

Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium poprawia jakość dźwięku

Konstrukcja z frezowanego aluminium klasy premium zapewnia niezwykłą wytrzymałość, niską impedancję, czysty i stabilny dźwięk oraz solidne basy.

Kondensator foliowy

Wysokiej jakości kondensatory foliowe są używane na etapie wzmacniania, pomagając urządzeniu NW-A100 w uzyskaniu wyrazistych wysokich tonów i naturalnego dźwięku.

Dobry rezystor dźwięku

Powierzchniowo montowany rezystor Fine Sound Register zapewnia równomierną, efektywną dystrybucję zasilania do wszystkich podzespołów, utrzymując stabilną jakość dźwięku.

Zoptymalizowany układ płytki drukowanej

Dzieląc blok audio (zaznaczonego na czerwono) i blok zasilania/cyfrowego (zaznaczonego na niebiesko) układ płytki drukowanej zoptymalizowano tak, by cyfrowy szum nie pogarszał jakości dźwięku.

Zaawansowany lut zawierający złoto gwarantuje bardziej wyrazisty dźwięk

Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału. Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, bezołowiowy lut premium klasy audio z minimalną ilością złota łączy obwód urządzenia NW-A100 z baterią.

Obsługiwane przez system Android™

Urządzenie NW-A100 działa na Androidzie™, przez co ma łatwy dostęp do wielu aplikacji multimedialnych i serwisów muzycznych.

Wi-Fi do bezpośredniego pobierania i transmisji

Współpracujący z Androidem™ i Wi-Fi model NW-A100 to jeszcze więcej sposobów słuchania muzyki. Korzystaj z aplikacji do transmitowania i odtwarzania muzyki na urządzeniu Walkman®. Urządzenie możesz też podłączyć do komputera, by mieć dostęp do biblioteki muzyki.

Interfejs użytkownika przypominający kasetę

Nawiązując do kultowego modelu TPS-L2 — oryginalnego odtwarzacza Walkman® z 1979 roku — interfejs użytkownika i wygaszacz urządzenia NW-A100 przypominają kasetę magnetofonową. Obraz kasety, która pojawia się na wyświetlaczu urządzenia Walkman®, różni się w zależności od kodeka słuchanej muzyki.

Port USB Type-C™

Model NW-A100 ma port USB Type-C™, który ułatwia łączność z wieloma urządzeniami.

Jeszcze więcej muzyki dzięki kartom pamięci microSD

Rozszerz pojemną pamięć urządzenia NW-A100 za pomocą karty microSD — włóż ją do gniazda, by korzystać z nieskończonej liczby list odtwarzania i ogromnej biblioteki muzyki w podróży.

Do 26 godzin pracy bez ładowania

To idealne rozwiązanie dla osób dojeżdżających do pracy lub słuchających muzyki. Pełne naładowanie wystarcza na 26 godzin odtwarzania muzyki w formacie MP3 128 kb/s.

Winylowy procesor

Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych – raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

40. rocznica powstania odtwarzacza Walkman

W tym roku przypada 40. rocznica powstania odtwarzacza Walkman®. Pierwszy odtwarzacz Walkman TPS-L2 trafił do sprzedaży w 1979 roku. Dzięki swojemu wzornictwu zyskał kultowy status i na zawsze odmienił sposób słuchania muzyki. Po raz pierwszy można było słuchać ulubionych utworów, albumów i artystów w wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie — od tamtego czasu nieustannie udoskonalamy nasze urządzenia.

Więcej o historii odtwarzaczy Walkman®

Pakiet na 40. rocznicę powstania odtwarzacza Walkman

Aby uczcić 40. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży urządzenia Walkman TPS-L2, stworzyliśmy ekskluzywny pakiet jubileuszowy Walkman. W pudełku wzorowanym na oryginalnym opakowaniu modelu TPS-L2 znajduje się Walkman NW-A100 z logo upamiętniającym 40. rocznicę, a także specjalny futerał stylizowany na modelu TPS-L2. Do zestawu dołączono również dwa arkusze naklejek z motywem 40. rocznicy urządzenia Walkman.

Dane techniczne
Oferujący dźwięk o wysokiej rozdzielczości i kolorowe wzornictwo pasujące do stylu życia model NW-A100 z Androidem™ pozwala używać ulubionych aplikacji do transmisji i odtwarzania muzyki na odtwarzaczu Walkman®. Można też podłączyć urządzenie do komputera, by korzystać z biblioteki muzyki. Słuchanie ulubionych utworów jeszcze nigdy nie było tak łatwe.
  • Wprowadź harmonię do swojego życia dzięki słuchawkom h.ear dostępnym w wielu kolorach.

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk ze wzmacniacza cyfrowego S-Master HX™

  • DSEE HX Al analizuje rodzaj utworu i przywraca jakość skompresowanym plikom audio

  • Transmituj i pobieraj muzykę przez Wi-Fi za pomocą ulubionych aplikacji na Androida™

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku