Przejdź do treści

Zasilanie na czas podróży

Nie musisz już obawiać się o wyczerpanie źródła zasilania. Bez względu na to, gdzie jesteś i co dzieje się wokół Ciebie, zawsze możesz mieć przy sobie przenośną ładowarkę Sony.

Zapoznaj się z funkcjami ładowarek i akumulatorów

Prąd wyjściowy o wielkości co najmniej 1,5 A pozwoli na szybkie ładowanie. Wszystkie modele są wyposażone we wskaźniki diodowe, a niektóre we wskaźniki 4-stopniowe, dzięki czemu od razu sprawdzisz stan naładowania akumulatora. W wybranych modelach wysoka moc wyjściowa umożliwia ładowanie kilku urządzeń USB naraz lub równoczesne ładowanie ładowarki i urządzenia w trybie pass-through.

Podłączone podwójne złącza USB i wskaźnik diodowy

Możliwość równoczesnego ładowania smartfonu i tabletu

Zapewnia 1000 ładowań

Nasze ładowarki przenośne są wykonane w technologii Hybrid GEL, która zapewnia im bezpieczeństwo w trakcie podróży. Są również trwałe: zapewniają do 1000 ładowań, a po roku użytkowania ich moc nadal utrzymuje się na poziomie 80%.

Trwałe akumulatory litowo-polimerowe Sony

Nasze ładowarki przenośne są wykonane w technologii Hybrid GEL

Akumulatory litowo-polimerowe

Funkcje bezpieczeństwa

Niezawodne funkcje bezpieczeństwa zapewniają pełną ochronę urządzeń.

Ikona programatora

Programator bezpieczeństwa

Po pełnym naładowaniu smartfonu lub innego urządzenia programator bezpieczeństwa powoduje zakończenie procesu ładowania, zapobiegając przegrzaniu się urządzenia.

Ikona termometru

System monitorowania temperatury

Po przekroczeniu maksymalnego poziomu naładowania akumulatora przepływ prądu zostaje przerwany. Zapewnia to ochronę zarówno ładowarki, jak i urządzenia.

Szeroki wybór kolorów

Dobór koloru akumulatorów powinien być równie staranny jak wybór koloru smartfonu, ponieważ zawsze nosisz go przy sobie. Nasze ładowarki są płaskie i mają małe wymiary, dzięki czemu łatwo zmieszczą się do torby i mogą bez problemu towarzyszyć Ci wszędzie. Oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów z możliwością dopasowania do własnego stylu.

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Zgodne z większością smartfonów i tabletów, także Xperia™. Możliwość ładowania urządzeń Cyber-shot™, Handycam® i Walkman® bez względu na czas i miejsce. Wybierz model stosownie do swoich potrzeb.

Nieograniczona swoboda

Idealna na długie podróże, wycieczki i wyjazdy służbowe. Duża pojemność umożliwia nawet 6 pełnych naładowań smartfonu.

Dodatkowy zastrzyk energii

Zabieraj ją na festiwale muzyczne i wyjazdy służbowe, aby ładować urządzenia w warunkach plenerowych. Umożliwia nawet 4 pełne naładowania smartfonu.