Maksymalnie wykorzystaj telewizor
Usługi strumieniowej transmisji

Telewizor BRAVIA jest źródłem rozrywki w najlepszym wydaniu. Wybieraj spośród setek aplikacji i gier. Naciśnij przycisk, by uzyskać dostęp do materiałów 4K z oferty największych dostawców.

W pełni wykorzystuj nasze serwisy streamingowe, wyświetlając trzy rodzaje ekranu głównego.


Ekrany główne

Zawartość głównego ekranu telewizora BRAVIA z platformą Google TV ™ zależy od tego, czy telewizor jest podłączony do Internetu i zalogowany na konto Google.


1. „Tryb główny”, zapewniający dostęp do wszystkich funkcji

Jeśli połączysz się z Internetem i zalogujesz na konto Google, włączy się tryb główny. W tym trybie na ekranie głównym pojawiają się rekomendacje oparte na historii oglądania.Aby użytkowanie telewizora BRAVIA z platformą Google TV ™ sprawiało maksimum przyjemności, zalecamy użycie „Trybu głównego”.


2. „Tryb aplikacji”, nieobjęty historią oglądania

W tym trybie na ekranie głównym nie pojawia się historia oglądania. Nie jest też ona zapisywana. Masz bezpośredni dostęp do poszczególnych aplikacji. Możesz wybrać [Ustawienia] – [Konta i logowanie] – „Wybierz konto” – Tryb „Tylko aplikacja”.3. „Tryb podstawowy” z ograniczoną funkcjonalnością

W trybie podstawowym nie działa wyszukiwanie głosowe. Brak połączenia z Internetem lub zalogowania na konto Google ogranicza działanie pewnych funkcji.Wyszukujesz na smartfonie, oglądasz na telewizorze BRAVIA

Zaloguj się z telewizora BRAVIA z Google TV ™ na to samo konto Google, co w smartfonie. Wyszukaj film lub program na smartfonie i dodaj go do „listy życzeń”. Pojawi się on wówczas również na telewizorze (*), bez konieczności ponownego wyszukiwania.

* Do „listy życzeń” można dodawać wyniki wyszukiwania dostarczone przez Google

* Treści dodane do listy życzeń pojawią się na karcie „Biblioteka” w telewizorze

Ikona ankiety
Czy informacje na tej stronie były przydatne?

Pomóż nam w doskonaleniu usług, biorąc udział w krótkiej ankiecie