4K HDR TV - BRAVIA XD93/XD94

OLŚNIEWAJĄCY BLASK.
CZYSTE PIĘKNO.

Idealna jasność I doskonały kontrast ożywiają kolory w niesamowitej jakości 4K.

TELEWIZORY

XD94 / XD93 | LED | 4K Ultra HD | High Dynamic Range (HDR) | Smart TV (Android TV)

XD9405 / XD9305 Series
XD94 / XD93: telewizor 4K HDR z platformą Android TV: obraz

139 cm (55")|164 cm (65")|189 cm (75”)

BOznaczenie klasy energetycznej i karta produktu

3modele

Najważniejsze funkcje
Nagrody Red Dot Awards 2016
Nagroda Red Dot Award 2016 za wzornictwo

Jury złożone z 41 niezależnych projektantów, profesorów z dziedziny projektowania i redaktorów specjalistycznych magazynów wyróżniło modele XD94/XD93 za wzornictwo w konkursie Red Dot Award 2016.

Najatrakcyjniejszy spośród telewizorów 4K HDR

Obejrzyj film i zobacz, jak pięknie zaprojektowany telewizor z innowacyjną technologią Slim Backlight Drive™ zapewnia wyjątkową jakość obrazu w niebywale smukłej konstrukcji.

Otwórz okno na rzeczywistość

Telewizor XD93 zapewnia nowe fantastyczne wrażenia podczas oglądania, dzięki którym zapomnisz o całym świecie. Nowa generacja telewizorów Sony to nowe źródło inspiracji.

Odkryj szczegóły z 4K HDR

4K High Dynamic Range

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu, telewizor łączy wyrazistość 4K z jasnością, kolorami i szczegółowością technologii High Dynamic Range (HDR). Wcześniej ukryte obszary są teraz wyraziste i pełne szczegółów. 

PROCESOR OBRAZU 4K X1™

Magia 4K w każdej scenie

Nasz zaawansowany procesor obrazu dokonuje tysięcy korekt w każdej sekundzie, dzięki czemu dynamicznie poprawia rozdzielczość, kolory i jasność, przenosząc każdą scenę do jakości 4K.  

Czystość 4K
Czystość 4K

Obrazy są wyostrzane i poprawiane w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem zaawansowanej redukcji zakłóceń oraz technologii poprawiania szczegółów i interpolacji, dzięki czemu uzyskana wyrazistość obrazu jest oszałamiająca.

Kolor 4K
Kolor 4K

Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display i zaawansowana technologia przetwarzania kolorów sprawiają, że kolory są bogate i żywe jak w prawdziwym świecie.

Kontrast 4K
Kontrast 4K

Więcej życia, wyrazistości i energii w każdej scenie – jaśniejsze podświetlenie, głębsza czerń i bardziej naturalne przejścia tonalne.

Dzieło sztuki wzorniczej

Dzięki zachwycającym obrazom i niezwykle smukłej sylwetce telewizor poprawia wygląd salonu i wzbudza podziw. Przemyślana metoda zarządzania kablami pozwala je ukryć, a konstrukcja telewizora umożliwia montaż w niewielkiej odległości od ściany – podobnie do ramy obrazu.

Netflix poleca nasze telewizory 4K na rok 2016 z Android TV

Dzięki Netflix łatwiej znajdziesz inteligentny telewizor z łatwiejszym dostępem do aplikacji i nowymi funkcjami. W telewizorach Netflix Recommended TV popularne filmy i programy są dostępne za pomocą specjalnego przycisku i obsługi głosowej.

Telewizor polecany przez Netflix
Filmy instruktażowe
Materiały wideo przedstawiające działanie telewizorów

Nie masz pewności, jak skonfigurować telewizor lub z niego korzystać? Nie wiesz, jak podłączać go do innych urządzeń? Nasze poradniki wideo pokażą Ci to krok po kroku.

Dane techniczne i charakterystyka

Dzięki pomysłowej technologii Slim Backlight Drive™ telewizor 4K HDR zapewnia zachwycającą jakość obrazu i może mieć niezwykle cienką konstrukcję.
  • Dostępne wersje z ekranem 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

  • 4K HDR

  • Procesor obrazu 4K X1

  • 4K X-Reality™ PRO

  • Platforma Android TV

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem, czyli kontrola podświetlenia na poziomie pikseli, pozwala zwiększyć wydajność energetyczną urządzenia poprzez odpowiednią regulację jasności wyświetlacza w momencie zmiany obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności wyświetlacza.

  • Tryb Wyświetlacz wyłączony pomaga oszczędzać energię poprzez wyłączenie wyświetlania obrazu bez przestawiania telewizora w pełny tryb czuwania – dzięki temu można nadal słuchać dźwięku

Recenzje i nagrody

Co mówią użytkownicy