Przejdź do treści

WD65

Rozrywka w jakości Full HD

Rozrywka w najczystszej postaci. Wejdź do świata filmów, telewizji oraz aplikacji i ciesz się każdą chwilą w jakości obrazu lepszej niż Full HD. Idealnym uzupełnieniem jest bogaty, dynamiczny dźwięk.

Najważniejsze funkcje

Jeszcze lepsza jakość High Definition

Full High Definition

Ciesz się zachwycającą jakością naszego obrazu Full HD, niezależnie od oglądanych treści. Unikatowy procesor obrazu Sony X-Reality PRO analizuje, oczyszcza i poprawia obraz, zapewniając doskonałą jakość podczas oglądania. X-Reality PRO poprawia nawet przesyłaną strumieniowo zawartość o niskiej rozdzielczości, aby ożywić wszystkie treści oglądane na telewizorze Sony.

Technologia X-Reality PRO

Każdy szczegół jak na dłoni

X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel, zapewniając wyjątkową czystość obrazu. Podczas analizy sceny są porównywane z bazą danych obrazów w celu poprawienia jakości i zredukowania zakłóceń. Dzięki temu uzyskujemy realistycznie odwzorowany obraz. 

Smukły i elegancki

Smukły profil tego telewizora umożliwia bezproblemowe wkomponowanie go w wystrój pomieszczenia. Nadaje się on idealnie do zamontowania na ścianie, a jego dyskretna, wąska ramka pozwala skupić się na obrazie.

  • Smukła sylwetka
  • Dopasowany do Twojego stylu życia

Jeszcze więcej ulubionej rozrywki

Chcesz ponownie obejrzeć ulubiony film lub sprawdzić konkretny klip w serwisie YouTube™? Z telewizorem Sony możliwości są nieskończone.

Photo Sharing Plus

Proste udostępnianie zdjęć

Photo Sharing Plus jest doskonałym sposobem na udostępnianie zdjęć i filmów na dużym ekranie. Nawet do 10 osób może dzielić się wyjątkowymi chwilami na ekranie telewizora.

Kopia ekranu

Obraz ze smartfona na dużym ekranie

Funkcja kopii ekranu umożliwia oglądanie treści i korzystanie z aplikacji ze smartfonów na telewizorze Sony. Zwiększ rozmiar swoich wspomnień i ciesz się nimi z rodziną i przyjaciółmi na dużym ekranie.

Odtwarzanie z USB

Odtwarzanie przez USB

Odtwarzanie muzyki, klipów wideo i kolekcji zdjęć w telewizorze dzięki obsłudze wielu formatów nagrań z nośników USB. Obsługa szerokiego wachlarza kodeków gwarantuje maksymalną uniwersalność. Po prostu podłączasz i odtwarzasz.

Dane techniczne i charakterystyka
Wejdź do świata filmów, telewizji i aplikacji — ciesz się każdą chwilą w krystalicznie czystej jakości. Wszystko to dopełnia dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która zapewnia intensywną rozrywkę.
  • Dostępne wersje z ekranem 102 cm (40"), 121 cm (48”)

  • Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080)

  • Technologia X-Reality PRO

  • YouTube™ i nie tylko

  • Wbudowana technologia Wi-Fi®

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem poprawia energooszczędność, dostosowując jasność podświetlenia zgodnie ze zmianami zawartości obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności podświetlenia

  • Tryb bez podświetlenia pomaga oszczędzać energię, wyłączając podświetlenie oraz obraz na wyświetlaczu i panelu LCD

Recenzje

Co mówią użytkownicy