WD60

Rozrywka dla wszystkich

Wejdź do świata filmów, telewizji i aplikacji — ciesz się każdą chwilą w krystalicznie czystej jakości. Wszystko to dopełnia dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która zapewnia intensywną rozrywkę.

AOznaczenie klasy energetycznej i karta produktu

3modele

Najważniejsze funkcje
Czysty obraz

Ciesz się jakością obrazu HD, niezależnie od oglądanych treści. Unikatowy procesor obrazu Sony X-Reality™ PRO analizuje, oczyszcza i poprawia obraz, zapewniając doskonałą jakość podczas oglądania. X-Reality PRO™ poprawia nawet przesyłaną zawartość o niskiej rozdzielczości, aby ożywić wszystkie treści oglądane na telewizorze Sony.

Technologia X-Reality PRO
Każdy szczegół jak na dłoni

X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel, zapewniając wyjątkową czystość obrazu. Podczas analizy sceny są porównywane z bazą danych obrazów w celu poprawienia jakości i zredukowania zakłóceń. Dzięki temu uzyskujemy realistycznie odwzorowany obraz. 

Smukły i elegancki

Smukły profil tego telewizora umożliwia bezproblemowe wkomponowanie go w wystrój pomieszczenia. Nadaje się on idealnie do zamontowania na ścianie, a jego dyskretna, wąska ramka pozwala skupić się na obrazie.

Jeszcze więcej ulubionej rozrywki

Chcesz ponownie obejrzeć ulubiony film, poszperać w Internecie lub sprawdzić konkretny klip w serwisie YouTube™? Z telewizorem Sony możliwości są nieskończone.

Photo Sharing Plus
Proste udostępnianie zdjęć

Photo Sharing Plus jest doskonałym sposobem na udostępnianie zdjęć i filmów na dużym ekranie. Nawet do 10 osób może dzielić się wyjątkowymi chwilami na ekranie telewizora.

Kopia ekranu
Obraz ze smartfona na dużym ekranie

Funkcja kopii ekranu umożliwia oglądanie treści i korzystanie z aplikacji ze smartfonów na telewizorze Sony. Zwiększ rozmiar swoich wspomnień i ciesz się nimi z rodziną i przyjaciółmi na dużym ekranie.

Odtwarzanie z USB
Zapisywanie ulubionych programów

Zmień swój telewizor w nagrywarkę wideo. Dzięki funkcji nagrywania na dysk twardy USB możesz przechowywać ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym dysku USB i oglądać je w dowolnym momencie. 

Dane techniczne i charakterystyka

Wejdź do świata filmów, telewizji i aplikacji — ciesz się każdą chwilą w krystalicznie czystej jakości. Wszystko to dopełnia dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która zapewnia intensywną rozrywkę.
  • Dostępne wersje z ekranem 80 cm (32")

  • Rozdzielczość WXGA

  • Technologia X-Reality PRO

  • YouTube™ i nie tylko

  • Wbudowana technologia Wi-Fi®

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem, czyli kontrola podświetlenia na poziomie pikseli, pozwala zwiększyć wydajność energetyczną urządzenia poprzez odpowiednią regulację jasności wyświetlacza w momencie zmiany obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności wyświetlacza.

  • Tryb Wyświetlacz wyłączony pomaga oszczędzać energię poprzez wyłączenie wyświetlania obrazu bez przestawiania telewizora w pełny tryb czuwania – dzięki temu można nadal słuchać dźwięku

Recenzje

Co mówią użytkownicy