SD85

Realizm dzięki zakrzywieniu ekranu

Jeszcze większe emocje w zadziwiającej jakości 4K HDR. Lekko zakrzywiony ekran zwiększa intensywność wrażeń przy oglądaniu.

TELEWIZORY

SD85 | LED | 4K Ultra HD | High Dynamic Range (HDR) | Smart TV (Android TV) | Zakrzywiony ekran

SD8505 Series
SD85: telewizor 4K HDR z zakrzywionym ekranem i platformą Android TV: obraz

139 cm (55")|164 cm (65")

AOznaczenie klasy energetycznej i karta produktu

2modele

Najważniejsze funkcje
Odkryj szczegóły z 4K HDR

4K High Dynamic Range

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu, telewizor łączy czystość 4K z jasnością, kolorami i szczegółowością technologii High Dynamic Range (HDR). Wcześniej ukryte obszary są teraz czyste i pełne szczegółów. 

PROCESOR OBRAZU 4K X1™

Magia 4K w każdej scenie

Nasz zaawansowany procesor obrazu dokonuje tysięcy korekt w każdej sekundzie, dzięki czemu dynamicznie poprawia rozdzielczość, kolory i jasność, przenosząc każdą scenę do jakości 4K.  

Czystość 4K
Czystość 4K

Obrazy są wyostrzane i poprawiane w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem zaawansowanej redukcji zakłóceń oraz technologii poprawiania szczegółów i interpolacji, dzięki czemu uzyskana wyrazistość obrazu jest oszałamiająca.

Kolor 4K
Kolor 4K 

Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display i zaawansowana technologia przetwarzania kolorów sprawiają, że kolory są bogate i żywe jak w prawdziwym świecie.

Kontrast 4K
Kontrast 4K

Więcej życia, wyrazistości i energii w każdej scenie – jaśniejsze podświetlenie, głębsza czerń i bardziej naturalne przejścia tonalne.

Ekran o idealnej krzywiźnie 

Ekran o delikatnym, naturalnym zakrzywieniu zapewnia idealne połączenie intensywnych wrażeń i wygody oglądania. 

Więcej możliwości

Uzyskaj dostęp do wymarzonej rozrywki szybciej niż dotychczas. Od filmów i programów po tysiące aplikacji – telewizor Sony z systemem Android umożliwia dostęp do rozrywki w mgnieniu oka.

Netflix poleca nasze telewizory 4K na rok 2016 z Android TV

Dzięki Netflix łatwiej znajdziesz inteligentny telewizor z łatwiejszym dostępem do aplikacji i nowymi funkcjami. W telewizorach Netflix Recommended TV popularne filmy i programy są dostępne za pomocą specjalnego przycisku i obsługi głosowej.

Telewizor polecany przez Netflix
Filmy instruktażowe
Materiały wideo przedstawiające działanie telewizorów

Nie masz pewności, jak skonfigurować telewizor lub z niego korzystać? Nie wiesz, jak podłączać go do innych urządzeń? Nasze poradniki wideo pokażą Ci to krok po kroku.

Dane techniczne i charakterystyka

Jeszcze większe emocje podczas oglądania ulubionej rozrywki w zadziwiającej jakości 4K. Lekko zakrzywiony ekran zwiększa intensywność wrażeń przy oglądaniu dowolnych treści.
  • Dostępne wersje z ekranem 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • 4K High Dynamic Range

  • Procesor obrazu 4K X1

  • TRILUMINOS Display

  • Platforma Android TV

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem, czyli kontrola podświetlenia na poziomie pikseli, pozwala zwiększyć wydajność energetyczną urządzenia poprzez odpowiednią regulację jasności wyświetlacza w momencie zmiany obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności wyświetlacza.

  • Tryb Wyświetlacz wyłączony pomaga oszczędzać energię poprzez wyłączenie wyświetlania obrazu bez przestawiania telewizora w pełny tryb czuwania – dzięki temu można nadal słuchać dźwięku

Recenzje

Co mówią użytkownicy