Przejdź do treści

XE94/93

Znakomita jasność, duży realizm

TELEWIZORY

XE94 / XE93|LED|4K Ultra HD|High Dynamic Range(HDR)|Smart TV (Android TV)

XE9405 / XE9305 Series

XE94 / XE93 Telewizor 4K HDR ze Slim Backlight Drive+: obraz

139 cm (55")|164 cm (65")|189 cm (75”)

BOznaczenie klasy energetycznej i karta produktu

3modele

Najważniejsze funkcje

SLIM BACKLIGHT DRIVE+

Niezwykle jasne podświetlenie ekranu

Poczuj promienie słońca przechodzące przez liście drzew. Technologia Slim Backlight Drive+ kieruje światła tam, gdzie jest ono potrzebne, wypełniając sceny dodatkową jasnością i wyższym kontrastem.

Wyjątkowy telewizor 4K HDR

Poznaj ten atrakcyjny telewizor z innowacyjną technologią Slim Backlight Drive+ i ciesz się tym, co najlepsze – wyjątkową szczegółowością obrazu i ultracienkim wzornictwem. 

Obraz tak rzeczywisty, że możesz go poczuć

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ Extreme

Procesor 4K HDR Processor X1 Extreme tworzy rzeczywistość, którą możesz poczuć, zapewniając wrażenia jak wtedy, gdy stoisz na plaży i oglądasz zachód słońca.

Odkryj szczegóły z 4K HDR

4K High Dynamic Range

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu, telewizor łączy wyrazistość 4K z jasnością, kolorami i szczegółowością technologii High Dynamic Range (HDR). Wcześniej ukryte obszary są teraz wyraziste i pełne szczegółów.

4K HDR
X-tended Dynamic Range™ PRO

Rzeczywisty obraz i wyjątkowy kontrast

X-tended Dynamic Range™ PRO

Ciesz się pięknymi nocnymi widokami pełnymi jasnych świateł i głębokiej czerni. Dzięki nawet pięciokrotnie wyższemu kontrastowi niż w przypadku zwykłych telewizorów LED ciemne sceny są ciemniejsze, a jasne jaśniejsze.

Olśniewająco żywy obraz dzięki dodatkowym kolorom

TRILUMINOS™ Display

Odkryj żywe, realistyczne kolory dookoła. Wyświetlacze TRILUMINOS Display korzystają z szerszej palety barw, zapewniając wierne odwzorowanie cieni i barw.

TRILUMINOS™ Display

Konstrukcja ułatwiająca skupienie się na obrazie

Dzięki niezwykle cienkiemu profilowi i wąskiej ramie, telewizor ułatwia skupienie się na rozrywce. Przewody pozostają ukryte z tyłu i z przodu w sprytny sposób, a obrotowy stelaż umożliwia łatwy dostęp do portów i złącz.

Po prostu mów – ciekawy sposób na odkrywanie nowych światów

Odkrywaj rozrywkę, o której marzysz, przy użyciu słów. Dzięki zaawansowanym funkcjom sterowania głosem ten telewizor 4K Android TV™ pozwala szybko odnajdywać filmy i programy telewizyjne przy użyciu aplikacji lub sygnału telewizyjnego.

Filmy instruktażowe

Materiały wideo przedstawiające działanie telewizorów

Nie masz pewności, jak skonfigurować telewizor lub z niego korzystać? Nie wiesz, jak podłączać go do innych urządzeń? Nasze poradniki wideo pokażą Ci to krok po kroku.

Dane techniczne
Oglądaj niezwykle wyraźne szczegóły obrazu 4K HDR, widoczne dzięki naszej technologii Slim Backlight Drive+ i procesorowi obrazu 4K HDR Processor X1™ Extreme. Doskonale zaprojektowany do powieszenia również na twojej ścianie, ze swoim ultracienkim profilem i uniwersalny obrotowym uchwytem montażowym. Pełna specyfikacja będzie dostępna wkrótce.
  • Dostępne wersje z ekranem 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

  • 4K High Dynamic Range

  • X1_BMDIcons_ReadyForDelivery

    Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ Extreme

  • Slim Backlight Drive+

  • Android TV™

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem poprawia energooszczędność, dostosowując jasność podświetlenia zgodnie ze zmianami zawartości obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności podświetlenia

  • Tryb bez podświetlenia pomaga oszczędzać energię, wyłączając podświetlenie oraz obraz na wyświetlaczu i panelu LCD