RE45

Bardzo wyraźny obraz i czysty dźwięk
WSZYSTKIE TELEWIZORY

RE45 | LED | Full HD | High Dynamic Range (HDR)

RE450 / RE455 Series
RE45 Telewizor Full HD HDR z X-Reality PRO: obraz

102 cm (40")

A+Oznaczenie klasy energetycznej i karta produktu

2modele

Najważniejsze funkcje

TECHNOLOGIA HDR

Doskonała jasność i piękne tekstury

Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) szczegóły utracone w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach są zachowywane, zapewniając większą dynamikę obrazu. Dostrzeż teksturę błyszczących skrzydeł samolotu i odbicia promieni na kadłubie.

Full High Definition
Większa czystość i szczegółowość – więcej wrażeń

Full High Definition

Poznaj niezwykłą szczegółowość i tekstury dzięki temu telewizorowi Full HD. Wszystko, co widzisz jest ulepszane w celu minimalizacji zakłóceń i zwiększenia wrażeń. Dostrzeż różnice w wyglądzie budynków i morskich widoków.

Każdy szczegół jak na dłoni

X-Reality™ PRO

X-Reality PRO optymalizuje każdy piksel dla wyjątkowej czystości obrazu. Sceny są porównywane z bazą danych obrazów, aby poprawić jakość i zredukować zakłócenia oraz uzyskać realistycznie powierzchnie budynków i łodzi o większej liczbie szczegółów.

X-Reality™ PRO
ClearAudio+
Stworzony do słuchania

ClearAudio+

Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny i zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka i dialogi stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Brak widocznych przewodów - skup się na jakości obrazu

Ciesz się rozrywką bez odwracania uwagi. Cienka, wąska rama o aluminiowym wykończeniu pozwala skupić się na ekranie. Przewody pozostają schowane z przodu i z tyłu w stojaku, zapewniając schludny, uporządkowany wygląd.

Dane techniczne i charakterystyka

Krystalicznie czysty obraz zasługuje na wyrazisty dźwięk. Obraz Full HD ulepszony przez potężną technologię interpolacji X-Reality™ PRO i dźwięk, który ożywa dzięki trybowi ClearAudio+, sprawia, że wszystko co oglądasz jest bardziej ostre, klarowne i emocjonujące. Pełna specyfikacja będzie dostępna wkrótce.
  • Dostępne wersje z ekranem 102 cm (40")

  • Technologia HDR

  • Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Stworzony z myślą o środowisku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE SONY I ŚRODOWISKU

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych.

Więcej informacji

FUNKCJE OCHRONY ŚRODOWISKA DOSTĘPNE W TYM PRODUKCIE

  • Dynamiczne sterowanie podświetleniem, czyli kontrola podświetlenia na poziomie pikseli, pozwala zwiększyć wydajność energetyczną urządzenia poprzez odpowiednią regulację jasności wyświetlacza w momencie zmiany obrazu

  • Tryb energooszczędny pomaga oszczędzać energię poprzez dostosowanie jasności wyświetlacza.

  • Tryb Wyświetlacz wyłączony pomaga oszczędzać energię poprzez wyłączenie wyświetlania obrazu bez przestawiania telewizora w pełny tryb czuwania – dzięki temu można nadal słuchać dźwięku

Recenzje

Co mówią użytkownicy