Sony BRAVIA®
Najlepsze wrażenia z grania.

Co się stanie, gdy połączysz najlepszy telewizor BRAVIA® OLED z platformą Android TV i supermocne PlayStation®4 Pro? To naprawdę spektakularny duet, dzięki któremu zagrasz na zupełnie nowym poziomie. Dzięki niezwykłej ilości detali, doskonałemu kontrastowi, żywym kolorom i poruszającemu dźwiękowi czeka Cię wyśmienita zabawa.

Stworzone dla PlayStation

Telewizory BRAVIA OLED firmy Sony pozwalają grać tak, jak zaplanowali to twórcy gier. Wierne kolory, wysoka szczegółowość, szybki czas reakcji oraz wciągający dźwięk zapewnią niespotykane dotąd wrażenia z gry.

AG9

AG9

Nagradzany telewizor MASTER Series AG9 pozwala grać dokładnie tak, jak chcieli twórcy gry. Procesor obrazu X1TM Ultimate – nasz jak dotąd najmocniejszy – ujawnia szczegóły w każdej scenie, zwiększając jasność, a we współpracy z Pixel Contrast BoosterTM gwarantuje doskonały kontrast.

AG8

AG8 

Przekonaj się, jak realistycznie wygląda gra na ekranie 4K OLED. Ponad 8 milionami samoświecących pikseli precyzyjnie steruje procesor X1TM Extreme, wzbogacając kolory i zachowując głębokie czernie. Dzięki technologii Acoustic Surface Audio dźwięk wydobywa się wprost z ekranu, dodając życia postaciom.

Niezrównana jakość obrazu

W modelu AG9 stworzony przez nas procesor obrazu X1TM Ultimate współpracuje z technologią Pixel Contrast BoosterTM, pozwalając Ci odkryć schowane w cieniach detale, docenić realistyczne faktury i dynamiczny kontrast. Innymi słowy, gry staną się niesamowicie realistyczne. W tym telewizorze MASTER Series firma Sony uzyskała poziom jakości obrazu oczekiwany przez twórców gier.

Szybkie tempo, akcja w czasie rzeczywistym

Krótki czas reakcji OLED i tryb gry zmniejszający opóźnienie na wejściu, pozwalają kontrolować każdy ruch w czasie rzeczywistym.

Niesamowite wrażenia podczas gry

  • Wszechogarniający dźwięk
  • Doskonała konstrukcja
  • Pełna kompatybilność

A9G/AG9 Series

Podwójny zwycięzca podczas targów CES 2019

AVSForum – nagroda Best of CES 2019
Reviewed – nagroda CES Editors’ Choice

Graj w trybie HDR

Telewizory 4K HDR firmy Sony doskonale współpracują z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro. Gra światła, szeroka przestrzeń barw i nasycenie kolorów wciągną Cię do świata gier na długie godziny.

playstation

Więcej telewizorów optymalizujących granie

Poza modelami BRAVIA® OLED istnieją bardzo ciekawe alternatywne wybory, dzięki którym z całą rodziną możecie czerpać więcej radości z grania. Telewizor XG95 z technologią Full Array LED zapewnia doskonały kontrast, wysoką jasność i wyraźne detale, co przekłada się na realistyczną rozgrywkę. Modele XG85 to różne wielkości ekranu, realistyczne kolory, świetne detale, dzięki którym dostrzeżesz przeciwnika z największego dystansu. Jeśli w Twojej rodzinie jest wielu miłośników gier, wybierz modele XG83 z mniejszymi ekranami i ciesz się rozgrywką, w jakości 4K Ultra HD.