Gry na telewizorach Sony BRAVIA®.

Telewizory BRAVIA OLED 4K HDR firmy Sony doskonale współpracują z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro. Wejdź w świat realistycznych gier pełnych zachwycających detali, niesamowitego kontrastu, intensywnych kolorów i zniewalającego dźwięku.

Przeznaczone na PlayStation®

af9

AF9

Model AF9 łączy niespotykane dotąd poziomy czerni, kolorów i kontrastu wyświetlacza OLED z naszym najbardziej zaawansowanym procesorem obrazu – X1 Ultimate – i wyjątkowym panelem Pixel Contrast Booster firmy Sony, aby zapewnić obraz o niezrównanym realizmie. Tak dobry obraz zasługuje na równie dobry dźwięk – technologia Acoustic Surface Audio+ zapewnia realistyczne, wielowymiarowe wrażenia podczas grania oraz oglądania ulubionych filmów i programów telewizyjnych.

af8

AF8

Dzięki niespotykanym dotąd poziomom czerni, barwom i kontrastowi obrazu OLED oraz procesorowi 4K HDR Processor X1™ Extreme model AF8 zapewnia wyjątkowy realizm niezależnie od tego, co oglądasz. Technologia Acoustic Surface Audio przekształca cały ekran w głośnik, zapewniając idealną harmonię obrazu i dźwięku.

Telewizory BRAVIA® OLED i PlayStation®4 Pro.

Połącz najlepszy telewizor BRAVIA® OLED z najlepszą konsolą PlayStation®, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas grania.

Jakość obrazu

Technologie X1 Ultimate i Pixel Contrast Booster pozwalają dostrzec wszystkie szczegóły w cieniach, dynamiczne i skrzące się światła oraz wyraźny kontrast faktur – dzięki temu każdy szczegół gry staje się bardziej realistyczny. Wspaniała jakość obrazu telewizora Sony wyświetla obrazy zgodnie z zamysłem twórcy. Tylko telewizory Sony mogą tak dokładnie odwzorowywać grafikę PlayStation®!

Szybka reakcja zapewnia szybką akcję.

Naturalnie bardzo krótki czas reakcji OLED i specjalny tryb gry zmniejszający opóźnienie wejściowe pozwalają kontrolować wszystkie wydarzenia w czasie rzeczywistym.

Niesamowite wrażenia podczas gry

  • Wszechogarniający dźwięk
  • Doskonała konstrukcja
  • Prosta integracja

What HiFi?

Model Sony AF9 to jeden z najlepiej brzmiących telewizorów, jakie testowaliśmy

HDTV

SONY AF9 to telewizor wspaniały pod wieloma względami

Graj w trybie HDR

Telewizory 4K HDR firmy Sony doskonale współpracują z konsolami PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro. Daj się pochłonąć realistycznym grom pełnym dobrej zabawy i żywych, intensywnych kolorów.

playstation

Inne rekomendowane telewizory do optymalnej rozgrywki

Poza modelami BRAVIA® OLED istnieje wiele innych, dzięki którym z całą rodziną możecie czerpać więcej radości z grania w gry. Telewizor XF90 z podświetleniem Full Array LED zapewnia doskonały kontrast i wyraźne detale, co przekłada się na realistyczną rozgrywkę. Modele XF85/XF87 to różne wielkości ekranu, realistyczne kolory oraz udoskonalone detale, dzięki którym dostrzeżesz przeciwnika z największego dystansu. Jeśli w Twojej rodzinie jest wielu miłośników gier, wybierz modele XF80 z mniejszymi ekranami i ciesz się rozgrywką w jakości 4K Ultra HD.