Bez ograniczeń.
Rozmiar się liczy.

Jeśli szukasz bardziej wciągającej rozrywki, pomyśl o telewizorze wielkoekranowym. Dzięki niesamowitej głębi i szczegółom obraz jest jeszcze bardziej realistyczny. Najnowsza, innowacyjna technologia i wzornictwo sprawiają, że nasze telewizory wielkoekranowe idealnie wkomponują się w najmniejsze przestrzenie mieszkalne.

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu

Poczuj magię filmów i emocje transmisji sportowych w Twoim domu. Większe ekrany to większy obraz, który zapewnia naprawdę realistyczne wrażenia większej liczbie osób w całym pomieszczeniu. Dzięki większym obrazom i napisom świetny widok masz nawet z tyłu.


Jeszcze lepsze wrażenia przy oglądaniu

Tylko telewizor wielkoekranowy, który wyświetla ogromny obraz i generuje realistyczny dźwięk, potrafi wzbudzić emocje znane z kina lub stadionu. Jednak wraz ze wzrostem rozmiaru ekranu pojawiają się problemy z szumami, rozmyciem i kontrastem. A położone dalej od siebie głośniki boczne powodują, że dźwięk, który słyszysz, jest z dala od miejsca, w którym odbywa się akcja. Unikalna technologia obrazu i dźwięku firmy Sony rozwiązuje te problemy, dając realistyczny efekt.

Podzielony ekran pokazujący galopujące konie przed i po przetworzeniu obrazu.
Naturalny obraz

Procesory X1 precyzyjnie analizują dane i przetwarzają informacje, redukując szumy i rozmycie w scenach oraz optymalizując przy tym jakość obrazu dzięki ulepszonym kolorom i kontrastowi. Efekt? Prawdziwie realistyczny obraz i niesamowite wrażenia wizualne.   

Zdjęcie dinozaurów na telewizorze wielkoekranowym pokazujące, jak dźwięk podąża za akcją.
Dźwięk podąża za akcją

Dźwięk na wielu naszych telewizorach wielkoekranowych dochodzi z ekranu i podąża za akcją, tworząc efekt pełnego realizmu. Dźwięk słychać z miejsca, w którym toczy się akcja: np. bohatera słychać z miejsca, w którym stoi.

Myślisz, że masz za mało miejsca? Wcale nie.

Dzięki postępom w technologii obrazu i wzornictwie nawet w małym pomieszczeniu można ustawić duży telewizor. Ekrany o wysokiej rozdzielczości pozwalają usiąść bliżej, a cieńsze ramki zwiększają rozmiar obrazu, nie powiększając telewizora.

Grafika prezentująca odległość oglądania.
Bądź bliżej wydarzeń 

Współczesne telewizory 4K dają ostry, płynny obraz, nawet jeśli siedzimy blisko ekranu lub patrzymy na ogromny ekran. Warto przyjąć ogólną zasadę, że wysokość telewizora to dwie trzecie odległości między nim a pozycją oglądania.

Odległość oglądania: ①55": 100 cm ②65": 120 cm ③75": 140 cm ④85": 160 cm

Grafika pokazująca dodatkową przestrzeń na ekranie uzyskaną dzięki cieńszym ramkom.
Większy ekran przy tym samym rozmiarze

Cieńsze ramki w najnowszych modelach telewizorów pozwalają wybrać większy ekran bez znacznego powiększenia rozmiaru samego odbiornika. Wrażenia będą bardziej wciągające, ponieważ będziesz się skupiać na akcji, nie na obramowaniu ekranu.

Wybierz telewizor 55" lub większy