Identyfikator artykułu : 00277253 / Ostatnia modyfikacja : 26.04.2022Drukowanie

Podczas aktualizacji oprogramowania telewizora z platformą Google TV przez Internet pojawia się komunikat o błędzie (2200). Nie można odszukać danych aktualizacji oprogramowania systemowego.

  WAŻNE: Ten artykuł dotyczy tylko określonych produktów. Proszę sprawdzić Obowiązujące produkty na górze tego artykułu.

  Co oznacza kod błędu 2200?

  Kod błędu 2200 pojawia się, gdy telewizor nie może połączyć się z Internetem lub połączenie z Internetem jest niestabilne. Wyświetlony na ekranie komunikat o błędzie może oznaczać, że nie można znaleźć danych aktualizacji oprogramowania systemowego lub że telewizor nie może odszukać aktualizacji przez sieć.

  Jak zaktualizować oprogramowanie telewizora, gdy na ekranie pojawia się „Błąd: (2200)”?

  Jeśli podczas pobierania aktualizacji oprogramowania telewizora z platformą Google TV bezpośrednio z Internetu pojawia się Kod błędu 2200, użyj pamięci USB. Jeśli potrzebujesz szczegółowych instrukcji, możesz zapoznać się z częścią „Pobierz i zainstaluj aktualizacje przy użyciu pamięci USB” z następującego artykułu: Jak wykonać aktualizację oprogramowania w telewizorze z platformą Android TV lub Google TV?.

  Firma Sony analizuje obecnie to zjawisko występujące w pewnych telewizorach z platformą Google TV z 2021 r. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.