Identyfikator artykułu : 00274341 / Ostatnia modyfikacja : 25.07.2022Drukowanie

Jak uruchomić na telewizorze Disney+?

  Wybierz inny serwis streamingowy wideo

  UWAGA: Ten artykuł dotyczy tylko telewizorów. Disney+ nie jest obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray.

  Jeśli chcesz oglądać programy z oferty Disney+, upewnij się, że aplikacja jest obsługiwana w Twoim kraju, używasz urządzenia obsługiwanego przez Disney+ i masz opłaconą subskrypcję. Dalsze informacje o aplikacji Disney+ można uzyskać w sekcji najczęstszych pytań (FAQ) w witrynie internetowej Disney+ lub w Centrum pomocy Disney+.

  Strona najczęstszych pytań Disney Plus

  Centrum pomocy Disney Plus


  W jakich krajach dostępna jest aplikacja Disney+?

  Zgodnie z danymi z Centrum pomocy Disney+ aplikacja Disney+ jest dostępna w wielu krajach i regionach:

  • Ameryka Północna
  • Ameryka Łacińska
  • Azja i Pacyfik
  • Europa

  Szczegółowa lista krajów obsługujących Disney+ zamieszczona jest na stronie Disney+ w Wikipedii.

  Czy mogę korzystać z Disney+ podczas pobytu za granicą?

  Tak! Jeśli masz subskrypcję Disney+ i wyjedziesz za granicę, możesz oglądać materiały z oferty Disney+ dla kraju lub regionu, w którym przebywasz. Aby zagwarantować sobie możliwość oglądania ulubionych filmów i programów Disney+ podczas pobytu za granicą, przed wyjazdem pobierz je na swoje urządzenie (użyj Wi-Fi, jeśli nie chcesz wykorzystywać danych komórkowych). Mieszkańcy Unii Europejskiej, którzy podróżują po państwach członkowskich UE oraz Norwegii, Liechtensteinie i Islandii, mogą korzystać z tej samej wersji Disney+ co we własnym kraju.


  Z jakimi telewizorami współpracuje aplikacja Disney+?

  Aplikacji Disney+ można używać w modelach z platformą Android TV lub Google TV. W pewnych krajach możesz zainstalować aplikację Disney+ ze sklepu Google Play w modelach telewizorów Sony BRAVIA wprowadzonych na rynek w roku 2015 lub później. Aby pobrać aplikację, trzeba się zalogować w sklepie Google Play. Jeśli nie wiesz, czy masz telewizor z platformą Android TV, Google TV, czy inny telewizor Smart TV, sprawdź jego dane techniczne lub zapoznaj się z podręcznikami. Możesz też skorzystać z następującego artykułu: Czy mój telewizor ma platformę Android TV lub Google TV.

  Nowe aplikacje można pobierać tylko na telewizory z systemem operacyjnym Android. Inne telewizory mają fabrycznie zainstalowane aplikacje lub aplikacje dodane/usunięte z systemu na serwerze i nie pozwalają korzystać ze sklepu Google Play. Jeśli Twój telewizor nie jest oparty na platformie Android TV, nie możesz pobrać aplikacji Disney+ ze sklepu Google Play. Nie wyklucza to jednak oglądania materiałów z Disney+ na telewizorze — możesz je przesyłać na ekran z komputera, urządzenia z Google Chromecast itp.


  Jak pobrać aplikację Disney+ ze sklepu Google Play?

  Jak pobierać i instalować aplikacje na telewizory z platformą Android TV lub Google TV i jak rozwiązywać ewentualne problemy


  Aplikacja Disney+ zawiesiła się

  Jak wymusić zatrzymanie aplikacji w telewizorze z platformą Android TV?


  Jakie języki są dostępne w aplikacji Disney+?

  Sprawdź języki dostępne w aplikacji Disney+ (Centrum pomocy Disney+).